Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

A pojeździłoby się póki jeszcze ciepło - nieprawdaż? :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdaż, prawdaż... :unsure: Ale niebawem będę miał piękną, żółtą blaszkę... :rolleyes:  

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pozazdrościć i życzyć wiatru we włosach. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałem że tylko ja tak mam. Ostatni rok kiedy regularnie jeździłem motocyklem i rowerem to rok przed narodzinami dziecka ...a może rok przed ślubem ...już mnie pamięć zawodzi ;-)

 

u mnie dziecko zabiło konkretne przebiegi, a i 15-20k km w sezonie bywało 

 

czekam aż dorośnie i będzie jeździła ze mną :))


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem okazję pojeździć Husqvarną 701 Enduro. Super sprzęt na co dzień. Miasto, asfalt, drogi polne, dziury nic nie straszne temu motocyklowi. A jaka frajda z jazdy :)

 

Husqvarna-2017-701-enduro-review-0002.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdaż, prawdaż... :unsure: Ale niebawem będę miał piękną, żółtą blaszkę... :rolleyes:

do czego ta żółta blacha? pokażesz?

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do czego ta żółta blacha? pokażesz?

Taplaltakl.

To taka legitymacja emeryta ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Nsu Fox'a z 52'... Nie legitymacja emeryta, tylko jedyny sposób na zarejestrowanie sprzętu bez papierów, wyjętego ze stodoły... ;)

post-27317-0-62293000-1537509327_thumb.jpg

 

 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taka legitymacja emeryta ;-)

hhahah nie no, to wiem, będę po sezonie załatwiał do swojego emeryta też

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sobotę udało się chociaż trochę pojeździć, duży wiatr, pod sam koniec mokro

ech ta nasz aura

c9dd76791f904275133b95daa110a343.jpg220d5cba17c83dda9d280e1d4aacd934.jpgd44af0de4987d9576700715457ddaad7.jpg

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem okazję pojeździć Husqvarną 701 Enduro. Super sprzęt na co dzień. Miasto, asfalt, drogi polne, dziury nic nie straszne temu motocyklowi. A jaka frajda z jazdy :)

 

 

 

ja się przejechałem i kupiłem, na jesień będzie powrót na kostkę;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

Do Nsu Fox'a z 52'... Nie legitymacja emeryta, tylko jedyny sposób na zarejestrowanie sprzętu bez papierów, wyjętego ze stodoły... ;)

attachicon.giffox1.jpg

 

Świetny sprzęt i wygląda na nieźle zachowany... Normalnie aż zazdroszczę :D

 

Do mnie kilka dni temu trafiła SHL'ka... Żaden szał, ale może da się zrobić z niej coś fajnego...

 

SHL_001.jpg

 

A jak pogoda pozwoli, to w piątek wybiorę się na zlot w okolice Lanckorony. Pewnie ostatnia taka trasa w tym sezonie, jeśli dojdzie do skutku...

 

Pozdrawiam


"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Sucha Elka bardzo fajnie wygląda, zbyt wiele bym nie grzebał. Bardzo lubię takie wyjęte z garażu u wuja Czecha... ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Sucha Elka bardzo fajnie wygląda, zbyt wiele bym nie grzebał. Bardzo lubię takie wyjęte z garażu u wuja Czecha... ;)

Zgadzam się, dołożyć to czego brakuje, ale nie psuć oryginału.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, dołożyć to czego brakuje, ale nie psuć oryginału.

 

Tylko tam już dawno nie ma oryginału. Była już lakierowana, siedzisko wymienione, teleskopy też, kierownica z manetkami też wygląda na zmienioną, kapy silnika "pięknie" na lusterko ...

Tą to już trzeba zrobić na nówkę - jeśli lakier jest dobrze położony, to dodać szparunki, odświeżyć koła, dokupić klosz lampy i tyle. Na ten moment, to taki niedokończony projekt. Ktoś się zabrał, a nie skończył 

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie waszym zdaniem kaski motocyklowe są najbardziej funkcjonalne i wygodne z dosteopnych na rynku... Ma na myśli kaski otwarte, szczękowe czy może integralne?

Pytam w kontekście motocyklu 125 ccm, do jazdy na prawo jazdy na kat. b.

Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj: https://www.hej.mielec.pl/biznes/firma/art1397,kaski-motocyklowe-co-to-sa-kaski-szczekowe.html

Edytowane przez Elliasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam szczekowe. Duzo wygodniej sie zaklada niz integralne i do tego nie wieje jak przy otwartym ;) 

Jaki CI odpowiada musisz poszukac ja mam schuberth c3 pro, mialem tez stycznosc z shoei neotec 2 i jak dla mnie sa super tyle, ze zdaje sobie sprawe ze przy motocyklu 125ccm moga byc troche nieproporcjonalne.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

U mnie też w tej chwili neotec 2 i rzeczywiście po przesiadce z rx 1000 dużo wygodniejszy. Zwłaszcza odchylana szczęka na fajkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na krótkie trasy wystarczy otwarty. Mimo wszystko lepsza wentylacja. Natomiast na dłuższe trasy oraz oczywiście dający wyższy poziom bezpieczeństwa to integralny lub szczękowy, przy czym ten drugi jednak dużo wygodniejszy w użytkowaniu. W tym zakresie również polecam Schuberth c3 pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broń Cię Panie Boże kupować bez przymiarki .

Szczeka ma zawsze większą wagę od integrala wiec po godzinie zaczyna być odczuwalne 300g więcej .Jeżeli będziesz jeździł w koło komina to ze szczękowego będziesz bardziej zadowolony. A na lato otwarty.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kask integralny ( jeśli dobrej firmy ) to największe bezpieczeństwo i komfort cieplny ( dobra wentylacja ) i najniższy poziom hałasu. Kask otwarty to „stylówa” i komfort cieplny w upały i najsłabsze bezpieczeństwo. Szczęka niby łączy niektóre zalety obydwu rozwiązań ale jest najcięższa...i wg mnie najmniej stylowa ;-) .

AGV miał kiedyś lekki Kask który był hybrydą między integralnym a otwartym ( element szczęki był demontowany )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shark evoline ma tak skonstruowana szczeke, ze mozna ja podniesc az na tyl kasku i wtedy pelni role otwartego kasku. 

Tyle, ze tak jak pisal Brzoza trzeba mierzyc.

Pytanie tez o jakim budzecie mowimy bo te szczekowce ktore podalismy to juz taka troche wyzsza polka.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ależ wspaniały dzień! Myślałem, że sezon na straty, ale dziś nie wytrzymałem. Po pół roku przerwy to jak pierwsza przejażdżka po zimie :)

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.