Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

W tym ASO to „cudotwórcy” pracują...ubezpieczyciel uznaje że się nie opłaca naprawiać a oni na tym potrafią jeszcze zarobić. I korzystają z tych samych tabel podobno...to zaproszenie do przekrętów. Państwo teoretyczne.

 

Bierz pod uwagę, że wycena ubezpieczyciela jest pewnie po cenach jakie klient musi zapłacić ASO. ASO te same komponenty ma w trochę innych cenach niż sprzedaje je klientowi i też sobie inaczej liczy koszty robocizny niż liczy klientowi (bo w przypadku klienta to też na robocie musi zarobić a nie tylko opłacić pracownika).
Więc tu się dość sporo kasy mogło znaleźć w tych różnicach.
 
Skandaliczną rzeczą jest to, że w sprawie tego konkretnego motocykla producent nie autoryzował naprawy ramy i jedynym możliwą i autoryzowaną przez producenta formą naprawy jest wymiana ramy na nową i przeszczep wszystkiego co się nadaje na nową bazę. Tu takie cos nie miało miejsca, bo VIN się nie zmienił. Informacja o braku autoryzacji naprawy w formie innej niż wymiana ramy zawarta jest w korespondencji pomiędzy Honda Plaza a PZU (którą poprzedni właściciel również nam na forum Hondy dostarczył). 
 
Generalnie sprawa śmierdzi i to dość mocno.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Honda Plaza do szamba... Pamiętam jak pierwszy autoryzowany serwis Mercedesa w Polsce pozbył się autoryzacji...

Autokar w Polsce przez nich składany, pojechał do Hiszpanii w turystami, a tam padł dyfer...Przyjeżdża serwis i zonk... most Jelcza zamiast Mercedesa...  :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam (niestety), ze dealer co najwyżej posypie głowę popiołem i większa krzywda mu się nie stanie. Wyniki sprzedażowe swoje robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto tłumaczenie pracownika Honda Plaza skopiowane z innego forum:

 

Moi Drodzy, 

Chciałbym odnieść się do całej sytuacji i przedstawić ją na publicznie forum. 

1. Oferowany motocykl jest po kolizji, jest to bezsprzeczne. 

2. Motocykl został kompleksowo naprawiony po kolizji w ASO. Jest w pełni sprawny. 

3. W rubrykach ogłoszenia nie było informacji o tym, że pojazd jest bezwypadkowy. Taka informacja pojawiła się w treści ogłoszenia co było ewidentnym błędem. Spowodowany był on skopiowaniem części opisu motocykla z innego ogłoszenia przez pracownika. 

4. Treść ogłoszenia została skorygowana bezpośrednio po zapoznaniu się z informacją na forum o błędzie w ogłoszeniu. Dodatkowo został dodany zapis dotyczący kolizji i naprawy motocykla. 

5. Motocykl nie został sprzedany przez nas od 375 dni. Wynika to m.in. ze względu na to, że klienci byli informowani o historii motocykla. Z tego względu cena motocykla została dodatkowo obniżona. 

Przepraszam w imieniu firmy ewentualnych zainteresowanych za błąd. 
Dziękuję przy tym Emek za naświetlenie sprawy, co pozwoliło na usunięcie błędnej treści. 
Jeśli ktoś z Was miałby dodatkowe pytania dotyczące motocykla zapraszam na oldpriv.gif

Pozdrawiam, 
Karol 
Honda Plaza

 

 

Przemawia to do Was? Bo do mnie kompletnie nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem używek,szukałem, aż w końcu kupiłem nowe moto Hondy :)  


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto tłumaczenie pracownika Honda Plaza skopiowane z innego forum:

 

Moi Drodzy, 

Chciałbym odnieść się do całej sytuacji i przedstawić ją na publicznie forum. 

 

1. Oferowany motocykl jest po kolizji, jest to bezsprzeczne. 

 

2. Motocykl został kompleksowo naprawiony po kolizji w ASO. Jest w pełni sprawny. 

 

3. W rubrykach ogłoszenia nie było informacji o tym, że pojazd jest bezwypadkowy. Taka informacja pojawiła się w treści ogłoszenia co było ewidentnym błędem. Spowodowany był on skopiowaniem części opisu motocykla z innego ogłoszenia przez pracownika. 

 

4. Treść ogłoszenia została skorygowana bezpośrednio po zapoznaniu się z informacją na forum o błędzie w ogłoszeniu. Dodatkowo został dodany zapis dotyczący kolizji i naprawy motocykla. 

 

5. Motocykl nie został sprzedany przez nas od 375 dni. Wynika to m.in. ze względu na to, że klienci byli informowani o historii motocykla. Z tego względu cena motocykla została dodatkowo obniżona. 

 

Przepraszam w imieniu firmy ewentualnych zainteresowanych za błąd. 

Dziękuję przy tym Emek za naświetlenie sprawy, co pozwoliło na usunięcie błędnej treści. 

Jeśli ktoś z Was miałby dodatkowe pytania dotyczące motocykla zapraszam na oldpriv.gif

 

Pozdrawiam, 

Karol 

Honda Plaza

 

 

Przemawia to do Was? Bo do mnie kompletnie nie

 

O. A ta odpowiedź z którego forum jest?

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Africa Twin forum


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Africa Twin forum

 

 

Czyli obskoczyli tyle ile sie dało. Tyle że nie wiem jak na Africa Twin Forum, ale na Forum CBFki to niesmak pozostał

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas też... Generalnie honda plaza ma już całkiem inną opinię. Jak to jednym ruchem można wszystko spieprzyć.


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas też... Generalnie honda plaza ma już całkiem inną opinię. Jak to jednym ruchem można wszystko spieprzyć.

 

Zwłaszcza, że to tłumaczenie jest strasznie pokrętne i bardziej dziurawe niż wątroba Zdzisława Kręciny.

 

Bo jak to wynika z "błędnego kopiowania treści z innego ogłoszenia", ja podziękuję, jeśli informacje o stanie motocykla kopiuje się z innych ogłoszeń. No generalnie nic tym tłumaczeniem nie poprawili. Moim zdaniem wręcz pogorszyli bo pokazali jak w d*pie mają.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to szło?

-Lepiej mieć siostrę w ...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to szło?

-Lepiej mieć siostrę w ...

 

 

JA słyszałem, że lepiej mieć burdel w pokoju niż pokój w burdelu. A z siostrą to nie wiem o co Ci chodzi.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej mieć siostrę w burdelu niż brata na hondzie... tak to szło... ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej mieć siostrę w burdelu niż brata na hondzie... tak to szło... ;)

To chyba o Kawasaki było ?


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mówił Kawasaki?

Takim dziś jeździłem:

aee53db0e8ea.jpg

Nowy ZX-6R. Miał 88km przebiegu, jak go dostałem.

Mózg mi się wywinął na lewą stronę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 600-ce mózg wywijało? Panie, to nie jedzie, ponizej litra nie siada się do stołu ;)

Dla niekumatych żartuję oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oj, ciężko się w tym gorącu jeździło, ale mimo wszystko za***isty weekend :)

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za gorąco to za wolno jechaliście na hondziawkach ;)


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak za gorąco to za wolno jechaliście na hondziawkach ;)

Gorąco było w korkach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie lipa, dlatego też mam malutką hondę ,która wszędzie się wciśnie i korki jej niestraszne :D


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To faktycznie lipa, dlatego też mam malutką hondę ,która wszędzie się wciśnie i korki jej niestraszne :D

Takim dużym też tragedii nie ma, da się wcisnąć, poza tym jakoś mam wrażenie, że puszki chętniej miejsce robią. Ale czerwonych świateł i świeżek już nie przeskoczę. Czasem chwilkę trzeba było postać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak gratuluję wejścia na takiego konia :D


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I tak gratuluję wejścia na takiego konia :D

Tak naprawdę to jeździ się tym nadzwyczaj sympatycznie i łatwo. Środek ciężkości bardzo nisko, sama skręca, ładnie przyspiesza. Jak na nią wsiadłem 2 lata temu to się dopiero kapnąłem, że tyle lat jeździłem na sprzęcie, który się trzęsie, nie przyspiesza i nie skręca :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.