Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Boneville w różnych odmianach są świetne tylko ...paska brakuje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatniego dnia lata spontaniczny wypad w Katy Rybackie1da543ba0006ae6a6c04c6d50f398c12.jpg

 

Wysłane z mojego DRA-L21 przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka historia, 10 lat temu kumpel, właściciel tej hondy uczył sie na moim suzuki gs500e jazdy na motorze, po czym w końcu zrobił prawko. Ja po jakichś 8 latach przerwy wsiadłem na jego maszynę. Wyglądałem jakbym jechał pierwszy raz w życiu na motorze. No ale po takiejnprzerwie odrazu na 1100 wskoczyłem. I tak, ruszam bez gazu, bo nie wiem kiedy zerwie tylne koło zwłaszcza na betonie piachem ubrudzon i... zgasł. Więc ięcej gazu ale bez przesady, bo napewno wyglebię. Ruszył. Zakręt, no i ile tego przeciwskrętu... i tak na kwadratowo go zrobiłem, zupełnie jak kiedyś moja koleżanka, gdy na CZ350 nie była w stanie wyrobić się by na lotnisku zawrócić. Zresztą na łyżwach też kiedyś jeździłem a jednak musiałem się uczuć od nowa...

post-70090-0-24927600-1569178916_thumb.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałeś do Bandziora niższą kierę? Ja kiedyś do swojej suczki szukałem wyższej :-) ale wymagało to wymiany przewodów hamulcowych. Ostatecznie zrezygnowałem z powodu ceny calego zestawu siegajacego 1/4 ceny motoru.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na hardkorze - clip ons :)

piłkę na razie tak zostawiam, przewody poprowadzone tak na próbę ale skoro się przyzwyczaiłem to kupię krótsze na wiosnę 9013676668764b8165e53ce19adf7960.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj jakieś zaślepki do otworów po mocowaniu kiery. Chociaż ja wznając siebie pewnie wstawiłbym tam jakieś wskaźniki, zegary, kontrolki. Uwielbiałem dorabiać bajery. W jawie miałem kontrolkę ssania, zapłonu oraz podświetlany zegarek. No ale ja to ja, nie patrz na mnie.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam jeździcie coś jeszcze czy już maszyny zapuszkowane w garażach ;)

Ja dzisiaj skromnie dookoła komina, potestowałem nową kurtkę dainese razon na chłodniejsze dni w sam raz! 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W poprzedni weekend jeszcze pojeździłem, później krew mnie zalewała, że ładna pogoda, a nie było kiedy, teraz już chyba d*pa będzie. Mam nadzieję, że jeszcze będzie powrót pięknej jesieni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie, bedzieJa tam jeszcze nie odstawiamy maszynyTymczasem dzisiaj w Gietrzwald zie zakończenie sezonu 2019. Kto był? 56ff1ff0063ff48681ef72c1056f4238.jpgb4ed132cfe040550e6a5d7ecdbf37108.jpg

 

Wysłane z mojego DRA-L21 przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda skuter. Wygodna duża szyba i kufer z tyłu. Yamaha xmax 400. Przedtem była 250.. Jednodniowe wypady. Trochę zlotów a teraz turystyka samotnie. Ostatnio Żyrardów,muzeum lniarstwa., park, muzeum Mazowsza. Przedtem Jura kilka razy bo jest co odwiedzić. Radom i Orońsko- polecam to ostatnie. Kalisz-Gołuchów i okolice. , Łowicz itd. Zawirowania po szybie i przed kufrem -daje po nerkach. Zawsze pas na kurtce. Interkom Sena i łącze z fonem pomagają w nawi i umila czas muzyką. Jestem już dziadek więc te 400 cm wystarcza na Vmax 140.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój syn się przymierza35a994b953c0ba2347da076c4b439bce.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wykorzystywałem kolejną piękną niedzielę.

 

2019-10-20-153030.jpg

2019-10-20-153011.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja wykorzystywałem kolejną piękną niedzielę.

 

Niestety w niedzielę nie mogłem, ale dziś trochę narobiłem :) Szkoda, że ponoć wszystko co dobre się kończy i już ostatnie dni :/

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj z rana tez trochę pojezdzilem

5488af4bb6ad3145099131ba6d7f4fde.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już raczej koniec sezonu... 81c7111cfc73b2e56d43e47e9931f0bb.jpg

 

Wysłane z mojego DRA-L21 przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też koniec....trzeci raz w tym sezonie kończę, ale raczej definitywnie :)

13ce16588d65215242d248b444a9bb38.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jutro jeszcze ma być pięknie, planuję jeszcze wykorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie planuje konczyc. Caly zeszly tydzien jezdzilem do pracy na moto. Przez korki oszczedzalem godzine dziennie, wiec przyszly tydzien tez mam nadzieje jeszcze polatac. 

Bylem jeszcze teraz rundke po centrum zrobic. 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w przyszłym tygodniy ma być ok 0 st w nocy. Ruszając o 6 rano do pracy mogę mieć lekki dyskomfort termiczny :)

Poczekam do wiosny...

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.