Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

A, dzięki 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kuba83 napisał:

Coś takiego..

 

No mogłeś chociaż czarnego wkleić. Ta czerwień jak dla Barbie wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Yamaha ma jeszcze 3 kołowy motocykl Nikken:

2018_Yamaha_Niken_006.jpg

 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikken dla kogoś bez prawka i doświadczenia to już przesada :)

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem bo kolega kiniol pytał jak wyglądają 3 kółka ;)

Nikken tylko na A za duża pojemność


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ok... Niestety szpetne to... Chyba trzeba na A się zapisać... 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj byłem ze 125ką na badaniu technicznym przez cały rok zrobiła 4km
37eeb780f7c380599f283f04263a2bd9.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i pamietajta, jak uciekata motocyklem to sądwie możliwości. Albo uciekniecie albo się roz...lita. Tutaj przykład z mojego podwórka:

 


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskoczyły nowe opony i tubeles zrobiłem. Mam nadzieję, że będzie trzymało ciśnienie...
f27c60a6bd897416bae8de164192b475.jpg767145090970f01cfa0ac54a33945f75.jpg

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorne odstresowanie się

 

spacer.png

spacer.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie chyba Challengera kupię na dłuższe trasy 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to - słuszny kierunek myślowy, ale kiedyś mówiłeś, że z tej stajni najbardziej podchodzi Ci Dark Horse :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Kiedyś u południowych sąsiadów przyuważyłem czarnego Scouta Bobbera - jazda nogami do przodu to nie moja bajka, ale gdybym mnie ktoś miał ukarać ;) takim moto to tego chętnie poproszę :)

Ten przerobiony jakby pode mnie ;)

aKyo2XQ8zmAczgIjtyDtbHdeAEhqN2BCFuHwfHfv


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rmak napisał:

Otóż to - słuszny kierunek myślowy, ale kiedyś mówiłeś, że z tej stajni najbardziej podchodzi Ci Dark Horse :)

Tak było, tyle że teraz mam tego typu Vic, którego bym nie sprzedawał tylko dokupił typowe coś na długie trasy, byłem u Indiana i jak na dzień dzisiejszy najbardziej mi Challenger podchodzi, co nie znaczy że jutro nie stwierdzę że tego typu maszyna musi być chłodzona wiatrem 😉


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj takiego upolowałem T 120 koło Aldika nad Balatonem. Mi by wystarczył. Ale narazie nie moje zasięgi.

20200715_171808.jpg

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, irekm napisał:

Tak było, tyle że teraz mam tego typu Vic, którego bym nie sprzedawał tylko dokupił typowe coś na długie trasy, byłem u Indiana i jak na dzień dzisiejszy najbardziej mi Challenger podchodzi, co nie znaczy że jutro nie stwierdzę że tego typu maszyna musi być chłodzona wiatrem 😉

 

Na długie trasy to bardzo rozsądny i praktyczny wybór. Tyle, że te wszystkie praktyczne osłony nieco obniżają dla mnie ładunek emocjonalny. A mówiąc normalnie, po prostu im bardziej goły, tym bardziej mi się podoba (chociaż dużej szyby z tych samych praktycznych względów używam;)). Ale mój punkt widzenia wynika prawdopodobnie z tego, że nie robię wystarczająco długich tras, bo już przy prędkościach autostradowych te wszystkie osłony radykalnie poprawiają komfort jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi krwawią oczy gdy amerykańskie mustangi zamieniają się w goldwingi...bo przecież bagger może mieć bardziej smukłą linię 😉  Przynajmniej challenger dostał nowy chłodzony cieczą silnik Power plus.

711E47D1-99A7-4135-ABCE-465C0159D8BD.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, rmak napisał:

 

Na długie trasy to bardzo rozsądny i praktyczny wybór. Tyle, że te wszystkie praktyczne osłony nieco obniżają dla mnie ładunek emocjonalny. A mówiąc normalnie, po prostu im bardziej goły, tym bardziej mi się podoba (chociaż dużej szyby z tych samych praktycznych względów używam;)). Ale mój punkt widzenia wynika prawdopodobnie z tego, że nie robię wystarczająco długich tras, bo już przy prędkościach autostradowych te wszystkie osłony radykalnie poprawiają komfort jazdy.

Moje wszystkie "bajki" do tej pory to golasy, jechałem też tak kiedyś trasę 1200km, ale teraz wiem że do tego typu jazdy to jednak powinny być osłony, konforf bez porównania. 

Ja teraz po miesiącu jeżdżę już bez tego wujowe go uczucia bycia na polowaniu, tylko nie myśliwym a zwierzyna, więc planuje znowu zrobić to co zawsze planowałem, a natomiast skoczyć od nas po Pacyfik do Californi, stamtad południem na Florydę Atlantykiem przez NY do Kanady wzdloz 49rownolezbika do Vancouver. 

Do tego potrzeba coś wyjątkowo wygodnego. 

 

Nie jest to coś co planuje zrobić już "jutro", ale zrobię 😊


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny plan i do tego faktycznie Challenger idealnie się nadaje. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w sobotę wybrałem się na track day 2,5h na tor Łódź, bardzo fajny tor, jak dla mnie to dosyć szybki bo do tej pory jeździłem tylko w Radomiu, ale jakie było moje zdziwienie że track day 2,5h to w rzeczywistości 3 x 13 min... jak już się rozjeździłem to trzeba bylo jechać do domu
To ja już wole ten radom gdzoe za pół ceny mogę jeździć przez 4 godziny kiedy zapragnę, a frajda z jazdy w sumie to taka sama
Pozdrawiam motocholików :)ee7de028486b8fd457937e3406a0f304.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.