Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze usłyszeć relację od kogoś kto był 

tor w Radomiu to masz na myśli Tor Jastrząb? Jeżeli tak to aż dziwne bo to też bardzo fajny obiekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat znalazłem przypadkiem, więc niejako przy okazji witam się i pozdrawiam Kolegów.

 

VTX.thumb.png.51cf1046b9d412e774ca221eafdfe1a6.png

Edytowane przez rads

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zrobiłem małą rundkę dookoła komina co by akumulator się podładował ;) 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj wywietrzyłem mojego 63 latka.😀

01.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny Awok... Jeździłeś może kiedyś IFA BK ?

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, chciałbym by przejął go syn, a odziedziczył wnuk. Byłoby fajnie, ale nie mam jeszcze wnuka.

Wysłane przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu zacząłem jeździć do pracy na moto. Rano droga zajmuje mi połowe tego co autem, za to po pracy jakoś dziwnym trafem dwa razy tyle
1cfb17c592b7b083217ba979ff4189a6.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

a u mnie niedawno taka sytuacja...

 

Dziś moto umyte, zatankowane, wcześniej zrobiłem mały przegląd i jutro ruszam na Chorzów...🙃 Po roku przerwy związanej z układem w robocie znów jadę w zabezpieczeniu Tour de Pologne... Trochę nie wiem, jak to będzie przez obecną sytuację, no ale nic... Trzeba się pilnować i zachować rozsądek, będzie OK.

 

Pozdrawiam

taka_sytuacja_01.jpg

taka_sytuacja_02.jpg

Edytowane przez Sebaa_75

"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilometr trzy minuty pokonywałeś? ...jak Ty chcesz za peletonem się utrzymać 😉

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

no może nie do końca, bo stań, wyciągnij telefon, zdejm rękawice, zrób zdjęcie, schowaj telefon, włóż rękawice, jedź kilometr i pilnuj się, żeby nie pojechać za daleko i od nowa stań, wyjmij telefon itp... I godzinę zobacz, zaspany byłem...:D:D

 

Swoją drogą czasem przez peleton ciężko się przebić...😛

 

Pozdrawiam


"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seba to co który to Ty? Żal tego Holendra z końcówki :(

43b93da6fd3c6d699e0749675d427965.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Panowie, pytanko odnośnie kasku. Mój pierwszy jednoślad - skuter 125 cm3.

co kupić? Jazda 80% po mieście, od czasu do czasu poza miastem jakieś 100 km/h. Co polecacie? Otwarty, zamknięty, coś innego, jaka firma itd...

Edytowane przez maritimeeng
Literówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zawsze jest wybór między stylem ( otwarty) a bezpieczeństwem ( zamknięty). No jest może jeden model który jakoś łączy te dwa światy. Pytanie pomocnicze - w jakim przedziale temperatur będziesz jeździł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, maritimeeng napisał:

Panowie, pytanko odnośnie kasku. Mój pierwszy jednoślad - skuter 125 cm3.

co kupić? Jazda 80% po mieście, od czasu do czasu poza miastem jakieś 100 km/h. Co polecacie? Otwarty, zamknięty, coś innego, jaka firma itd...

Ja z doświadczenia polecam zamknięty 😖, jakby nie ten typ kasku to już bym ni e miał twarzy. 

 

Mój pierwszy kask był otwarty 🤪


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na skuter to bym kupował jakiś z uchylną szczęką taki jak np. LS2 FF399 VALIANT żeby szczękę można było odchylić do tyłu poza zasięg wzroku, a nie tylko do góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
9 godzin temu, desmo napisał:

To zawsze jest wybór między stylem ( otwarty) a bezpieczeństwem ( zamknięty). No jest może jeden model który jakoś łączy te dwa światy. Pytanie pomocnicze - w jakim przedziale temperatur będziesz jeździł?


Temperatury - jeszcze nie mam pojęcia. Dopiero zaczynam. 
Generalnie jazda po mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz kask zamknięty , najlepszy i najdroższy na jaki cię stać. Akurat na tym się nie oszczędza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam szczękowy. Dużo wygodniej się zakłada i ściąga, na stacji benzynowej też można szczękę podnieść zamiast ściągać kask (teraz i tak nie trzeba ;) ), plus w ciepłe dni można zawsze podnieść szczękę. Tylko wtedy sprawdź czy kask ma homologację do jazdy z podniesioną szczęką.

Fajne są takie kaski jak pechagto pokazał, że szczęka idzie na tył a nie tylko do góry wydaje mi się, że na skuter super.

Zwróć też uwagę, żeby kask miał blendę przeciwsłoneczną.

Na koniec najważniejsze przymierz kilka kasków i zobacz jak Ci siedzą, bo nie każdy kask pasuje do każdej głowy ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

BTW - czekam na taki właśnie sedes (jak to mówi moj kolega co ma Hondę Valkyrię)

 

 

95E0F24E-4771-4770-A898-71D262B22506.jpeg

81FDC8CA-D605-4E20-985D-D289266118EB.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, vvv napisał:

Ja polecam szczękowy. Dużo wygodniej się zakłada i ściąga, na stacji benzynowej też można szczękę podnieść zamiast ściągać kask (teraz i tak nie trzeba ;) ), plus w ciepłe dni można zawsze podnieść szczękę. Tylko wtedy sprawdź czy kask ma homologację do jazdy z podniesioną szczęką.

Fajne są takie kaski jak pechagto pokazał, że szczęka idzie na tył a nie tylko do góry wydaje mi się, że na skuter super.

Zwróć też uwagę, żeby kask miał blendę przeciwsłoneczną.

Na koniec najważniejsze przymierz kilka kasków i zobacz jak Ci siedzą, bo nie każdy kask pasuje do każdej głowy ;)

Najciekawszą opcją ze szczękowych wg mnie to Roof Boxer V8 albo jakiś inny model tej firmy - wizualnie strzał w dziesiątkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na tego „kloca” miżesz spokojnie brać integralny. Bezpiecznie a styl i tak już nie ma znaczenia 😉 Choć to i tak najbardziej stylowy Japończyk.

Blenda się przydaje jak zapomnisz okularów ale zawsze to jedna warstwa więcej ( minus do stylu) lub mniej ( minus do ochrony ) . Kaski uchylne z jednej strony mają pragmatyczne zalety z drugiej strony są głośniejsze, większe i mniej bezpieczne od klasycznych integrali. Coś za coś. Poza dopasowaniem ( musi siedzieć nieruchomo przy gwałtownych ruchach głową ) zwróć uwagę na ciężar. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
2 minuty temu, desmo napisał:

No na tego „kloca” miżesz spokojnie brać integralny. Bezpiecznie a styl i tak już nie ma znaczenia 😉 Choć to i tak najbardziej stylowy Japończyk.

Blenda się przydaje jak zapomnisz okularów ale zawsze to jedna warstwa więcej ( minus do stylu) lub mniej ( minus do ochrony ) . Kaski uchylne z jednej strony mają pragmatyczne zalety z drugiej strony są głośniejsze, większe i mniej bezpieczne od klasycznych integrali. Coś za coś. Poza dopasowaniem ( musi siedzieć nieruchomo przy gwałtownych ruchach głową ) zwróć uwagę na ciężar. 


Dzięki. Stylówa ma drugorzędne znaczenie. Bezpieczeństwo, wygoda, głośność - tak bym pozycjonowały priorytety.

A co kupić 8-latce???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bilet na komunikację miejską ...jeśli bezpieczeństwo jest nr 1 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
Godzinę temu, pechagto napisał:

Najciekawszą opcją ze szczękowych wg mnie to Roof Boxer V8 albo jakiś inny model tej firmy - wizualnie strzał w dziesiątkę


A jak z komfortem i głośnością?

 

A może jak stylówa to ten? Zwłaszcza na skuterek 125 🤣

 

068CC30F-9068-4EA6-935E-B068EE08633C.jpeg

17 minut temu, desmo napisał:

Bilet na komunikację miejską ...jeśli bezpieczeństwo jest nr 1 😉


W dobie pandemii - No nie bardzo 😱

Mam uraz do zbiorkomu z powodu „paradoksu żula”*

 

 

* Jak żul jedzie tramwajem - to tramwaj jedzie żulem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.