Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

to jest K1100 ?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1100Rt Dwucylindrowy boxer.

Edytowane przez goral_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękny...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

W dniu 26.07.2020 o 20:00, zasadas napisał:

A ja dzisiaj wywietrzyłem mojego 63 latka.😀

 

AVO.... Łza się w oku kręci. To  był mój pierwszy motocykl. Rocznik 54.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bądźcie czujni koledzy jak ważki - na drodze krajowej jakaś pinda robiła sobie nawrotkę oczywiście prosto na mnie. Nie wspomnę o wyprzedzaniu na trzeciego . Sezon w pełni, życzę wszystkim i sobie szerokości!


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drodze na wakacje, szybke se założyłem bo w trasie to jednak wygodniej 20200816_135247.thumb.jpg.1071362761bc61d9e59fdb38cdfd5b6f.jpg

20200816_122006.jpg

 

Ale myślę że gdy będę  kupował coś do długich jazd to jednak będzie to moto z silnikiem chłodzonym cieczą. Dzisiaj jechałem w temperaturach +36c i za każdym razem co się zatrzymywałem to mi się wydawało że mi się jajka kurna zagotują, uda nie wiele lepiej 🤪

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.08.2020 o 16:41, goral_ napisał:

Macie piękne motocykle, przełamię wstyd i pokażę co ujeżdżam w tym sezonie. Jeśli na trasę, mogę polecić.

bmka.jpg

Miałem kiedyś R1100r , co prawda jeden sezon, ale tyle u mnie wystarczyło , aby zrozumieć że honda to honda ;)

IMG_20200817_083521.jpg

Edytowane przez karloss
Zdjęcie z archiwum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, irekm napisał:

 

Ale myślę że gdy będę  kupował coś do długich jazd to jednak będzie to moto z silnikiem chłodzonym cieczą. Dzisiaj jechałem w temperaturach +36c i za każdym razem co się zatrzymywałem to mi się wydawało że mi się jajka kurna zagotują, uda nie wiele lepiej 🤪

 

Absolutnie masz rację, ale brzmi jednak fajniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię charakter chłodzonej powietrzem dużej V2, nie jest to do podrobienia, ale wczorajsze +400km w upale dało do myślenia, wydaje mi się że w takich warunkach chłodzony cieczą silnik byłby przyjemniejszy w obcowaniu. 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tutaj musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy chcesz wygodny i praktyczny motocykl, czy fajny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Nie jestem przekonany, że fajność motocykla tkwi w jego wadach ;) Lubię swoją 40-letnią SRkę nie dla a mimo jej przypadłości, wtedy bym ją kochał :) a nawet 250cm3 potrafiło nieźle golenie przygrzać.

Fakt niezaprzeczalny: różnie ludzie fajność definiują i dobrze :D

 

Poza tym - nie fajny bo chłodzony cieczą?

scout-bobber-lg.jpg

Rurki, fakt, do wymiany :D


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, porcelanowy napisał:

Powitoł

Nie jestem przekonany, że fajność motocykla tkwi w jego wadach ;) Lubię swoją 40-letnią SRkę nie dla a mimo jej przypadłości, wtedy bym ją kochał :) a nawet 250cm3 potrafiło nieźle golenie przygrzać.

Fakt niezaprzeczalny: różnie ludzie fajność definiują i dobrze :D

 

Poza tym - nie fajny bo chłodzony cieczą?

 

Rurki, fakt, do wymiany :D

 

Oczywiście, że "fajność" nie tkwi w wadach, ale dla mnie narzędziem do poruszania się, do do praktycznego wykorzystania jest samochód, a motocykl to tylko i wyłącznie hobby. Dlatego ważniejsze dla mnie jest jak wygląda, brzmi, ect. niż względy praktyczne. Gdyby to był sprzęt do przemieszczania się, to najprawdopodobniej kupiłbym jakiegoś turystyka. Pokazany przez Ciebie Scaut jest bardzo fajny, ma styl, ale praktyczność też nie nadzwyczajną, chociaż silnik chłodzony cieczą. Mi najbardziej podpasował Chief Vintage właśnie przez klasyczny styl, brzmienie i charakter z odrobiną nowoczesnej technologii ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, rmak napisał:

No i tutaj musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy chcesz wygodny i praktyczny motocykl, czy fajny ;)

To akurat jest proste, chce fajny z charakterem, drugi praktyczny i wygodny może mieć tego charakteru troszkie mniej 😁

 

 

20200818_101907.jpg

Ranna przejażdżka w normalnej temp. Było extra 

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie jeździmy 

Screenshot_20200822-204615_WhatsApp.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam taki bez wad, bo chłodzony cieczą 😉😁. Ps - moim zdaniem przy 36°C nie wiele to zmienia jak cylindry i kolektory są nieosłonięte przy udach. A dziś było zdecydowanie przyjemniej niż wczoraj. Ultimate_HDR_Camera_20200823_220258_copy_1664x1248.thumb.jpg.27008c8f47a004e158ac1094d072fe45.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobiłem sobie wieczorny spacer:

 

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój 11-sto letni syn  chce zacząć przygodę z motorem. Co byście polecili do jeżdżenia po drogach polnych?


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rower 😁 

Jazda w terenie jest zdecydowanie trudniejsza więc, jeżeli jesteś zdecydowany kupić dla niego jakiś motorek, to im mniejsza pojemność tym lepiej

Nie liczyłbym na jego rozsądek więc minimum mocy a do kompletu zestaw ochraniaczy plus porządne buty

Edytowane przez artooro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @goral_ Moim zdaniem armatura wszelaka z takiej perspektywy wyglądają najatrakcyjniej 

 

 

 

Ultimate_HDR_Camera_20200825_230442.jpg

@bobwoj jazda w terenie jest bardzo wymagająca i dość często bywa kontuzyjna. Najlepiej, żeby młody miał możliwość "wystartować" pod okiem kogoś doświadczonego, kto powie i pokaże mu co i jak, bo nauka na własnych błędach w tym wypadku bywa dość bolesna - gleba jest w zasadzie czymś nieuniknionym nawet dla doświadczonego jeźdźca. Nie, żebym straszył lub odradzał, (bo dla mnie osobiście jazda w terenie daje dużo więcej fanu niż po asfalcie), ale trzeba mieć tego świadomość. Jeśli chodzi o moto, to są różne rodzaje o pojemności do 50 - małe lub duże koła, wszystko zależy od wzrostu. Moja córka jeździ na Peugeot XP 6, który wysokość siodła i koła (21i 18 cali) ma standardowej wielkości, ale zaczęła w wieku 14 lat, więc pewnie była wyższa. 

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tez jeździmy chociaż ja to więcej chodzę i stoję default_wink.png moja luba w końcu po latach mojego jeżdżenia zdecydowała się zacząć. Drugi dzień treningów na 125. Już bez problemów rusza i dochodzi do drugiego biegu. Teraz pracujemy nad zacieśnianiem zakrętów, bo do ósemki jeszcze daleko, ale wydaje mi się, że i tak bardzo szybko się uczy.
369d935c9bf1e9fb3b77d6582623793b.jpg&key=3b5609778bd922018a95ae8ae29a8cd0ab4ff58671377b66502517181731c609


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, trzeba wracać do roboty 😔

 

 

20200826_114754.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

U mnie na początek przygody jednośladowej - skuterek 125, żeby nauczyć się jeździć. Po pierwszym dniu przypomniałem sobie jak się jeździ - chociaż tutaj jest łatwizna ze skrzynią bezstopniową. Yamaha x-max tech max 125. Fajna zabawka do miasta i absolutnie nie jestem zawalidrogą.

Fajownie jest 😍

 

 

F6E19CA2-76A7-43A3-97E2-9AB62B793681.jpeg

8E4326A8-9DDC-4BE9-A152-D06C02EA087C.jpeg

EC930F05-5004-47E9-92FE-05EB83A5D86B.jpeg

F3E10EFF-1453-45A8-9D55-11D0B0DE9360.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Wy. Słuszny początek drogi, chociaż jak dla mnie to automatyczna skrzynia wyłącznie w samochodzie 😉

 

PS. Ze mną córka też bardzo lubi jeździć 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.