Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Zabawny napisał:

Dziękuję za zwrócenie uwagi, skądinąd zdaję sobie sprawę, że zwrócenie mi uwagi nie w wiadomości prywatnej jak wymagałaby kultura, a przy publiczności, jest po to żeby zdyskredytować moją osobę ale trudno :) kultura wymaga, podziękować mimo zaciśniętych zębów, bo uwaga zwrócona słusznie.

 

A teraz ad rem...

Tylko, że ja nie jestem kulturalny, to może stąd... Tak poza tym, to bardzo lubię motocykle, ale niestety jestem zbyt duży na 125, a prawa jazdy "A" pewnie nie zrobię, bo mi zdrowia braknie... ;) Mój NSU Fox stoi sobie w pracowni, i tylko poranne słońce na niego pada, ukazując jego urodę...

8 minut temu, mario1971 napisał:

Mistrzostwo świata, rewelacja :lol::lol::lol:

 

Liczę na ciąg dalszy...

Lizus...:P

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skuter (ang. scooter) – lekki, obudowany motorower lub motocykl, który prowadzi się bez obejmowania go nogami, z silnikiem i zbiornikiem paliwa najczęściej umieszczonymi pod kanapą. Posiada stałe osłony nóg, obniżoną ramę ułatwiającą wsiadanie, a zamiast podnóżków podesty dające oparcie całej stopie. Najlżejsze, z silnikiem spalinowym do 50 cm³ lub elektrycznym, są zaliczane do kategorii motorowerów. Przy budowie skutera na pierwszym miejscu, przed osiągami, stawia się wygodę i praktyczność. Małe koła i niska prędkość maksymalna sprawiają, że skutery są użyteczne w ruchu miejskim, ale rzadko sprawdzają się w terenie. /wikipedia/

Edytowane przez goral_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Zabawny napisał:

I często nadal tak jest, że Panowie na HDkach nie pozdrawiają plastikowych sportów na drodze, i nie uważają ich za motocyklistów, i mają do tego święte prawo.

Ej, nie jestem z branży więc zapytam. Czy ci "Panowie na HDkach" to ci z takimi fajnymi napisami na kurtkach w stylu: Dominator Grójec czy inny Predator Kożuszki-Parcel tudzież Invader Moszna?

Ktoś ma się przejmować tym, że mu nie zamachają? Really? 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, RysiekOchodzki napisał:

Ej, nie jestem z branży więc zapytam. Czy ci "Panowie na HDkach" to ci z takimi fajnymi napisami na kurtkach w stylu: Dominator Grójec czy inny Predator Kożuszki-Parcel tudzież Invader Moszna?

Ktoś ma się przejmować tym, że mu nie zamachają? Really? 🤣

 

No to dokładnie na tym poziomie jest przejmowanie się, że chłopaki na plastikowych motorach nie machają chłopakowi na skuterze. Trzeba aspirować do tego ,,światka" żeby kogoś od tego d*pa piekła :)

A tutaj przecież ewidentnie kogoś piecze, bo inaczej nie wracalibyśmy do tematu od dwóch stron.

Edytowane przez Zabawny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
1 godzinę temu, Zabawny napisał:

 

Dokładnie tak samo jak Ty nie zmienisz rzeczywistości w sprawie skuterów które nie są motocyklami :D

To jak sobie już obaj poprawiliśmy humor to powiedz mi tak szczerze, co próbujecie mi tu udowodnić i do czego przekonać?

Jesli ktoś chce być skinem, to nie chodzi w irokezie, jeśli ktoś chce być gothem to nie ubiera się w wesołe kwieciste wzorki, jeśli ktoś chce być motocyklistą to nie jeździ skuterem... Naprawdę tak trudno zaakceptować to, że są różne grupy, społeczności i to że jakaś z nich nie uznaję Cię za swojego członka to ich prawo, bez względu na to czy komuś z tego powodu jest przykro albo co napisano na wikipedii?


OK. Ostatni post w tym pasjonującym temacie (Mariusz, wiem, że wcinasz popcorn i czekasz na jeszcze 😆).

Kolego Zabawny: zacytuj proszę, gdzie napisałem, że skuter to motocykl i że aspiruję do „subkultury” motocyklistów. Masz ewidentnie problem z czytaniem ze zrozumieniem. 
Mam głęboko w doopie, czy ktoś mi macha ręką albo nogą. Nie dorabiam do jazdy skuterem żadnej ideologii i jestem od tego bardzo daleki. Opisałem tylko wrażenia początkującego użytkownika jednośladu w tym wątku, gdyż nie ma specjalnego dla skuterów. Tylko tobie to przeszkadza i robisz z tego powodu dym.

Dla mnie EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, maritimeeng napisał:


OK. Ostatni post w tym pasjonującym temacie (Mariusz, wiem, że wcinasz popcorn i czekasz na jeszcze 😆).

Kolego Zabawny: zacytuj proszę, gdzie napisałem, że skuter to motocykl i że aspiruję do „subkultury” motocyklistów. Masz ewidentnie problem z czytaniem ze zrozumieniem. 
Mam głęboko w doopie, czy ktoś mi macha ręką albo nogą. Nie dorabiam do jazdy skuterem żadnej ideologii i jestem od tego bardzo daleki. Opisałem tylko wrażenia początkującego użytkownika jednośladu w tym wątku, gdyż nie ma specjalnego dla skuterów. Tylko tobie to przeszkadza i robisz z tego powodu dym.

Dla mnie EOT

1. Wszyscy wiemy, że to nie ostatni post, przecież nie pozwolisz sobie pozostawić tego co napisze bez komentarza ;)

2. To Ty przyczepiłeś się do mnie, zaczęło się od tego, że napisałem odnosząc się do sporej liczby postów tutaj, całkiem ogólnie, że skutery nie są uznawane za motocykle w subkulturze motocyklowej. Bo dziwiła mnie liczba postów ze skuterami w temacie ,,motocykle". Zamiast odpisać mi ,,ok i tak mi na tym nie zależy" zacząłeś się pienić, następny zaczął wrzucać jakieś cytaty z wikipedii, trzeci szuka w moim poście błędów ortograficznych, żeby mnie zdyskredytować, no istny cyrk.

3. Nigdzie nie napisałem, że aspirujesz do bycia motocyklistą, i w tym miejscu zarzucanie mi, że nie czytam ze zrozumieniem to farsa, rzuciłeś we mnie taką obelgą? Udowodnij, że Ty czytasz ze zrozumieniem, czekam na cytat w którym mówię o Tobie, że aspirujesz do bycia motocyklistą.

 

4. Ty nie chcesz być motocyklistą, ja piszę, że skuter przez motocyklistów za motocykl nie jest uznawany. O co się zatem kłucimy? Bo przyznaje, że się trochę zgubiłem. Myślę, że niepotrzebnie mój post pod swoją recenzją uznałeś jako ad persona wyłącznie do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Zabawny napisał:

 

No to dokładnie na tym poziomie jest przejmowanie się, że chłopaki na plastikowych motorach nie machają chłopakowi na skuterze. Trzeba aspirować do tego ,,światka" żeby kogoś od tego d*pa piekła :)

A tutaj przecież ewidentnie kogoś piecze, bo inaczej nie wracalibyśmy do tematu od dwóch stron.

 

Motocyklach, Panie. Motocyklach.

Jeżdżę na jednośladach od ponad 40 lat i skądinąd wiem, że w "światku" nie przystoi nazywać motocykla motorem ...

Cholipka, mam wrażenie że powinienem zwrócić uwagę przez PW. No nic, poszło. Trudno ;)

 

Wracając do sedna. Motocyklistą jest ten, który takim się czuje. Ja odmachuję młodzieży na skuterkach, jak mi machną. Łapa mi nie odpadnie. A nie raz widać jak ich to cieszy. Pewnie czują się motocyklistami, niezadługo sobie kupią coś większego i może też będą odkiwać młodzieży. Trochę życzliwości, a nie pokazywania kto jest lepszy, ważniejszy.

Ale do tego trzeba dorosnąć ;)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Zabawny napisał:

1. Wszyscy wiemy, że to nie ostatni post, przecież nie pozwolisz sobie pozostawić tego co napisze bez komentarza ;)

2. To Ty przyczepiłeś się do mnie, zaczęło się od tego, że napisałem odnosząc się do sporej liczby postów tutaj, całkiem ogólnie, że skutery nie są uznawane za motocykle w subkulturze motocyklowej. Bo dziwiła mnie liczba postów ze skuterami w temacie ,,motocykle". Zamiast odpisać mi ,,ok i tak mi na tym nie zależy" zacząłeś się pienić, następny zaczął wrzucać jakieś cytaty z wikipedii, trzeci szuka w moim poście błędów ortograficznych, żeby mnie zdyskredytować, no istny cyrk.

3. Nigdzie nie napisałem, że aspirujesz do bycia motocyklistą, i w tym miejscu zarzucanie mi, że nie czytam ze zrozumieniem to farsa, rzuciłeś we mnie taką obelgą? Udowodnij, że Ty czytasz ze zrozumieniem, czekam na cytat w którym mówię o Tobie, że aspirujesz do bycia motocyklistą.

 

4. Ty nie chcesz być motocyklistą, ja piszę, że skuter przez motocyklistów za motocykl nie jest uznawany. O co się zatem kłucimy? Bo przyznaje, że się trochę zgubiłem. Myślę, że niepotrzebnie mój post pod swoją recenzją uznałeś jako ad persona wyłącznie do Ciebie.

Bo błędy ortograficzne rażą po oczach. Zainwestuj w słowniczek, zamiast się tutaj napinać ;) 

kaloryfer.gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ,, światku" akurat mówi się motory, szpeje ,,bajki" itp. na słownictwo dotyczące jedynej poprawnej formy to można zauważyć, że właśnie chłopaki w wieku 14 lat najbardziej zwracają uwagę, i szczególnie jakieś zdjęcie na Facebooku, że zabija nas to co najbardziej kochamy albo inne takie bzdury :D to tak odchodząc od tematu.

A teraz jak mam być szczery, sam macham każdemu motocykliście, a oprócz tego każdemu kto macha mi pierwszy, bo to już znaczy że coś tam jakaś iskierka się tli, jak 16 latek jedzie na skuterze, bo nie bardzo ma na czym innym to wiem, że jak mu machnę to jemu się zrobi banan na twarzy, i jak kupi coś konkretnego to przyjdzie i być może będzie nowym znajomkiem z ekipy.

Teraz, mario1971 napisał:

Bo błędy ortograficzne rażą po oczach. Zainwestuj w słowniczek, zamiast się tutaj napinać ;) 

kaloryfer.gif

Nie wiedziałem, że zrobienie jednego błędu ortograficznego to powód do publicznego wyśmiania :) jeśli tak to trochę słaby tutaj poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skuter jest motocyklem, a jego kierowca motocyklistą. Żeby uprzedzić pytania, jeżdżę jednośladami od prawie 60 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zabawny napisał:

 

Nie wiedziałem, że zrobienie jednego błędu ortograficznego to powód do publicznego wyśmiania :) jeśli tak to trochę słaby tutaj poziom.

Z żadnego punktu widzenia nie wolno być ślepym :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, mario1971 napisał:

Z żadnego punktu widzenia nie wolno być ślepym :)

Możesz rozwinąć, żeby nie było nieporozumień?

30 minut temu, goral_ napisał:

Skuter jest motocyklem, a jego kierowca motocyklistą. Żeby uprzedzić pytania, jeżdżę jednośladami od prawie 60 lat.

Większość zrzeszonych motocyklistów myśli inaczej. Jeśli jeździsz na motocyklu i masz znajomych motocyklistów to wiesz, że taki pogląd jest wyjątkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Zabawny napisał:

Możesz rozwinąć, żeby nie było nieporozumień?

Dobre wychowanie polega na ukrywaniu tego, jak wysoko człowiek ceni sam siebie, a jak nisko – innych.

 

I na tym zakończę swój udział w tej dyskusji.

 

Ps.

Mam nadzieje, że dotarło...


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co uważają motocykliści robiący z jeżdżenia jednośladem ideologię. Każdy sposób na to by uważać się  za lepszego od pospólstwa jest dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh kłócę się ze skuterowcami na forum o zegarkach xD...

Tak tak, jestem chamem który się wywyższa, leczy kompleksy, tak naprawdę jeśli ktoś się identyfikuje jako motocyklista to nawet jeśli ma hulajnogę to nim jest, wszystkie subkultury akceptują wszytkich, skini nie mają nic przeciwko irokezom, motocykliści to głównie chłopaki w orzeszkach na skuterach, a żeglarze kochają kajakarzy, narciarze uważają snowboardzistów za narciarzy jeśli tamci tylko tak chcą, a na świecie panuje ogólna zgoda i tolerancja :)

Pozdrawiam z poza bańki ;)

Edytowane przez Zabawny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "pozdrawiam z poza bańki"? :)

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zabawny napisał:

Ehh kłuce się ze skuterowcami na forum o zegarkach xD...

Tak tak, jestem chamem który się wywyższa, leczy kompleksy, tak naprawdę jeśli ktoś się identyfikuje jako motocyklista to nawet jeśli ma hulajnogę to nim jest, wszystkie subkultury akceptują wszytkich, skini nie mają nic przeciwko irokezom, motocykliści to głównie chłopaki w orzeszkach na skuterach, a żeglarze kochają kajakarzy, narciarze uważają snowboardzistów za narciarzy jeśli tamci tylko tak chcą, a na świecie panuje ogólna zgoda i tolerancja :)

Pozdrawiam z poza bańki ;)

Znasz to przysłowie?

Mądry człowiek uczy się na swoich błędach. Sprytny człowiek uczy się na cudzych błędach. A głupi nie uczy się wcale i wciąż popełnia te same błędy, licząc na inny rezultat. 

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

17 minut temu, kiniol napisał:

Co to znaczy "pozdrawiam z poza bańki"? :)

Czy świat naprawdę jest miłym, tolerancyjnym miejscem, w którym każdy każdego szanuje, i akceptuje to jakim jest i za jakiego się uważa? Naprawdę zażarcie jestem atakowany od dwóch dni bo komuś robi się przykro, że jego skuter to nie motocykl i ktoś to głośno powiedział? Czy ten atak coś zmieni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego.  Nikt Cię nie atakuje. Pogląd jest jak d*pa. Każdy ma własny. Uważasz, że skuter to nie motocykl, a ja mam inne zdanie. Uprzedzając pytanie jeżdżę teraz BMW 1100.

Jestem żeglarzem i nie mam nic przeciwko kajakarzom. Jako narciarz mam kumpli snowbordzistów , których lubię choć się z nimi przekomarzam nazywając ich parapeciarzami. Wolałbym, żebyśmy nie doszli do definiowania ważniejszych tematów.

Edytowane przez goral_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, czy jesteś w stanie powiedzieć, że każdy tak podchodzi do każdego z tych tematów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę udanej nocy!

Przeczytaj, ze zrozumieniem, moje poprzednie posty. Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, goral_ napisał:

Życzę udanej nocy!

Dobranoc,

Wydajesz się Pan być jedyną tutaj osobą która miała jakąkolwiek chęć rozmawiać konstruktywnie. Dzięki choćby za to ;)

Przytyków do mnie i głaskania się nawzajem przez resztę towarzystwa sam mam już dość, więc w tym temacie żegnam weteranów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zabawny napisał:

Świetnie, czy jesteś w stanie powiedzieć, że każdy tak podchodzi do każdego z tych tematów?

Jako wieloletni użytkownik motocykli (uprzedzając ewentualny zarzut- od wielu, wielu lat nie chodzę z pojemności min. 900), nie życzę sobie żebyś uzurpował sobie prawo wypowiadania się w imieniu ogółu. Bo jaką masz legitymacje, kto Ciebie do tego upoważnił? Wbrew temu co sąsiedzi, Twoje poglądy są marginalne. 
Lewa w górę na wszystkich użytkowników jednośladów💪👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.