Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

W stronę zachodzącego słońca 🙂

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój już zaarkowany, czeka na wiosne


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę, że jeszcze z miesiąc pojeżdżę, aczkolwiek nic spektakularnie odległego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na za miesiąc umówiony przegląd, po roku od zakupu 🤣  Wczoraj coś pojeździłem dookoła komina, dzisiaj może jeszcze coś się uda, ale w weekend już mają być deszcze

 

W zeszły weekend też jeżdziłem, ale i się trochę rozczarowałem 😕 kupiłem moto z kuframi (boczne były w standardzie, centralny dokupiłem). Fabryka miała jakieś opóźnienia i kufry przyszły jakieś półtora miesiąca później niż moto i wylądowały w piwnicy ;)

W sobotę wyciągnąłem mój piękny 50l kufer centralny z kartonu, zamontowałem i chciałem włożyć dwa kaski... zmieścił się tylko jeden. Trochę szkoda bo plan był inny. Z jednej strony rozumiem mój kask do małych nie należy (neotec II), ale kumpel ma AGV K3 i też nie wchodzi (jako jeden z dwóch, solo wchodzą oba), Shoei RYD mieści się idealnie. 

Na plus to, że mam wszystko OEM tak jak lubię, w tym samym kolorze co moto i na ten sam kluczyk.

 

Przez chwilę myślałem czy nie szukać kufra z FJR ale cena mnie ostudziła

https://www.yamaha-motor.eu/pl/pl/products/motorcycles/sport-touring/tracer-900-gt-2020/accessories/50l-top-case-city/34b-f84a8-1n-00/?path=/?page=6

https://www.yamaha-motor.eu/pl/pl/products/motorcycles/sport-touring/fjr1300ae-ultimate-edition-2020/accessories/50l-top-case-touring/1mc-f84a8-70-00/?path=/?page=2


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu to udowadnianie sobie kto ma większego, podziały, kłótnie.. liczy sie radość z jazdy, wolność, bezposredniosc doznań jakie daje jednoślad.

 

Jeździłem i jeżdzę w podróżach, szczególnie w Azji na skuterach, czasami mini enduro, jeździłem na wyjazdach 700-1200 tiger, gs, mialem nakeda 750, mam HD cruisera ok 1.8 litra smigałem nim w Alpach.. i co z tego.

Skuter nadal jest zabawny, zwinny, daje radość. Każdy motor dawał coś innego, z każdym jednośladem mam inne wspomnienia i cieszy każde. 

 

Po co to dzielić? Po co sobie coś udowadniać i sie kocic zamiast sie cieszyć współdzieleniem pasji, radości, miłości do wolności jaka daje jednoślad?

 

Swoja droga w garażach Poznańskiego HD chłopaki maja maleńkie Vespy i bawią sie nimi jak dzieci nie sadząc się, ze potrafią śmigać po drodze czołgami z kanapami, muzyka i bagażnikami jak auto...

 

Więcej luzu i dobrych emocji wszystkim zycze! Lewa w gore do każdego czy masz ścigacza, nakeda, cruisera, crossa, enduro, skuter..... ważne ze masz radość :)

 

pozdrawiam WSZYSTKICH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niespodziewanie zrobił się całkiem przyjemny pogodowo dzień, więc pojeździłem odrobinę wieczorem. Pomimo, że dni są coraz krótsze, to zachody słońca robią niesamowity efekt.

 

spacer.png

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który ?
412e107b5b3fd10db3c330d9946c6728.jpg

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Cezar. napisał:

Który ?
412e107b5b3fd10db3c330d9946c6728.jpg

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka
 

nie wiedząc do czego, wybrałbym prawy - lewy bardziej mi sie kojarzy z turystykami typu gs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Cezar. napisał:

Który ?
412e107b5b3fd10db3c330d9946c6728.jpg

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka
 

Ale co który?....który ładniejszy? A cechy użytkowe mają takie same?

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba to gt air 2, więc różnią się tylko malowaniem.

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten model i mógłby być trochę cichszy w okolicach uszu,wcześniej miałem xr 1000 typowo sportowy i spodziewałem się więcej po kasku bardziej turystycznym.Może przyczyną jest że przystosowany jest pod zestaw zamiast wygłuszenia ma puste miejsce na słuchawki .

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zacnie i ciekawie. Trasa wręcz kultowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezon trwa

 

 

moto11.jpg

Edytowane przez goral_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec sezonu w Gietrzwaldzie

Wysłane z mojego DRA-L21 przy użyciu Tapatalka
 


 

Koniec sezonu w Gietrzwaldzie0ae959556dab9fca351554c4c05a5e19.jpg

Wysłane z mojego DRA-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez zbylak
aktualizacja

Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

machnąć blok na czarno i jeszcze jakoś by to wyglądało. Tak jak wizualnie lubię głowice w boxerze, tak blok mnie odrzuca.

V to jest to. Kurcze chyba już jestem gotowy na HD :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Pozycja za kierownikiem widzę przystosowana do długich tras ;) :)

To dragowy mod R18.

 

Fabryczna wersja ma urok motocykla którym dziadek jeździł krótko po wojnie. Ponoć Niemiec raz upuścił i nie płakał gdy oddawał ;) :D

bmw-motorrad-concept-r18-motorcycle-3.jp


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, pechagto napisał:

machnąć blok na czarno i jeszcze jakoś by to wyglądało. Tak jak wizualnie lubię głowice w boxerze, tak blok mnie odrzuca.

V to jest to. Kurcze chyba już jestem gotowy na HD :(

Jak jeździłem włoszczyzną to często to słyszałem...i tak wszyscy z wiekiem skończymy na HD 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja często słyszę, że i tak wszyscy skończymy na GSach ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.