Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Ja krótką przejażdżką chyba właśnie zamknąłem sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam prawka, miałem zrobić  i dzisiaj kumpel przyjechał Yamahą 1100 Dragstar z 2001. I znowu narobił mi ochoty tym klasykiem. 

 


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rmak napisał:

Ja krótką przejażdżką chyba właśnie zamknąłem sezon.

My się umówiliśmy z chłopakami, że za tydzień robimy powtórkę, może jeszcze będzie trochę ciepło... 😉😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby, wtedy chętnie zmienię plany 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę. Przy obecnym, krótkim dniu mi zostają tylko weekendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, rmak napisał:

Zazdroszczę. Przy obecnym, krótkim dniu mi zostają tylko weekendy.

Zalety emerytury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś też udało się pojechać motocyklem na zakupy:

 

bmw __.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny RT-ek , kiedyś o mało nie kupiłem podobnego.

Obok stał 1150, ale GS, no to przygarnąłem i miło go wspominam do tej pory ;)

1150.jpg

Edytowane przez Wieniek1410

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kosa przed zimą po serwisie i czyszczeniu. Ehh chyba powoli się pożegnamy, po 5 latach niezawodności najwyższy czas na zmianę.

received_725009754889758.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę na sportową sześćsetkę, ale wiem, że jestem za głupi i zrobię sobie krzywdę.

Z tym zawieszeniem musi się świetnie prowadzić. Co masz teraz na oku?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycja mówi, że powinienem kupić jakiegoś gixa 600, bo to jedyny SuperSport którego jeszcze nie miałem. Ale z uwagi na to, że już pół życia jeżdżę, mam córkę i już dużo większa odpowiedzialność to chyba wezmę którąś R1, jakiś sentyment do fortepianów mam, fajnie się prowadzą a ,,erłan" ma to coś.

Zdjęcie żeby nie było offtopu :)

received_641291840089565.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.11.2020 o 20:11, Wieniek1410 napisał:

Ładny RT-ek , kiedyś o mało nie kupiłem podobnego.

Obok stał 1150, ale GS, no to przygarnąłem i miło go wspominam do tej pory ;)

1150.jpg

Piękny sprzęt. Może jeszcze i takim pojeżdżę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.11.2020 o 16:59, jacus napisał:

Też dzisiaj wietrzyłem się

 

Przesliczna ta SR500. Coraz trudniej znaleźć taką w oryginalnym stanie. Gratulacje


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję to SR400. Faktycznie daje dużo radości a odpalanie z kopa to już totalny oldschool.


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, goral_ napisał:

Piękny sprzęt. Może jeszcze i takim pojeżdżę.

Życzę aby się spełniło, choć rozsądniej było by kupić 1200GS.

Ja żółtka sprzedałem, chłopak potrzebował coś z mniej skomplikowaną elektroniką, zrobił na tym moim Pamir highway i wrócił bez najmniejszej awarii.

Sprzedałem jeszcze VS1400 i zamiast dwu moto (gdzie jeden praktycznie tylko stał) kupiłem GS1200, trochę nowszego (wtedy)

 

1400.jpg

GS1200.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.11.2020 o 18:23, porcelanowy napisał:

Powitoł 

@jacus - wincyj fotek poproszę  :)

 

Dziękuję

Twoja też świetna, będzie fajny mod🙂

IMG_20201108_144107__01.jpg


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Wieniek1410 napisał:

Życzę aby się spełniło, choć rozsądniej było by kupić 1200GS.

Ja żółtka sprzedałem, chłopak potrzebował coś z mniej skomplikowaną elektroniką, zrobił na tym moim Pamir highway i wrócił bez najmniejszej awarii.

Sprzedałem jeszcze VS1400 i zamiast dwu moto (gdzie jeden praktycznie tylko stał) kupiłem GS1200, trochę nowszego (wtedy)

 

 

 

Dzięki za życzenia. Też życzę spełnienia motomarzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że istnieje tu silna reprezentacja motocyklistów :)

To ja, jak przystało na spotkaniu Anonimowych Motocyklistów przy przywitaniu kilka słów o sobie :P Zaczynałem standardowo od Komarków, Kadetów, później TS350, aż wreszcie 10 lat temu kupiłem CBR 600F2. W życiu się nie spodziewałem, że jazda sportowym motocyklem może tak szybko się znudzić. Sprzedałem po 3 latach, przez co ostatni rok, to takie daily do pracy w ciepłe dni i nic więcej. Zero emocji... W tym roku wiosną zakupiłem za to Hondę Transalp XL 600V i parę km już połknąłem nią.

 

2f41d24434a28ba5med.jpg

 

 

Jednakże najlepsze przygody motocyklowe przeżyłem pomiędzy CBR a Transalpem. Po sprzedaży sporta byłem w trakcie rozpoczynania budowy domu na wsi. W planach ucieczka z miasta, cisza, spokój, więc wpadł mi do głowy pomysł, by kupić jakiegoś pierdka do eksploracji okolic wioski - asfaltem, szutrem, wszystko jedno. I tak kupiłem... Rometa ADV 150. Od bliskich eksploracji, do dalszych, do poznania ludzi, którzy również jeżdżą na ADV-kach (a było ich niemało). Tak też założyłem w pewnym momencie forum posiadaczy ADV-ek. Nowe znajomości spowodowały już eksplorację kraju, a nie najbliższych okolic. Później również tego było nam mało i pojechaliśmy na objazd Tatr (słowacka strona jest piękna do jazdy na moto). W kolejnym roku wzrósł nam apetyt i pojechaliśmy przez Słowację, Węgry do Rumunii, gdzie objechaliśmy Transrarau, Transalpinę i Trasę Transfogaraską. Spotykani na miejscu Polacy na moto robili sobie z nami fotki, bo nie wierzyli, że można takim czymś zapuścić się na takie trasy :) Napotkani przedstawiciele innych nacji również z ciekawością oglądali Romety :)

 

bca4b76e08ff35eamed.jpg

 

Wyjazd się udał, więc w tym samym roku jeszcze pojechaliśmy na Litwę. Kolejny rok to Ukraina i Białoruś. W tym roku miał być Triest, ale wiadomo, dlaczego się nie udało. Zaplanowaliśmy więc na przyszłość dalsze wyjazdy na wschód, więc sprzedałem ADV-kę, czego do dzisiaj niezmiernie żałuję. Choćbym Pamir Trampkiem zrobił, to już nie będzie to samo...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna historia i wskazuje na to, że ciągle jeszcze szukasz swojego motocykla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem. Wiele widziałem, ale Kolega mi zaimponował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rmak wydaje mi się, że tej "swój" to był właśnie Romet. Po prostu fascynujące było pokonywanie nim kolejnych barier psychologicznych. Z osobą, która go ode mnie odkupiła jeszcze jakiś kontakt mam i nie jest wykluczone, że go odkupię.

 

@goral_ tu nie ma nic imponującego, wsiadasz i jedziesz :) Fun większy tylko niż z jazdy na dużym moto :)

 

Jeśli będzie Wam się nudzić, to wrzuciłem nudny filmik z kamerki na mojej ADV-ce z Rumunii:

 

 

Edytowane przez Żaki-Czan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem w 18stym w Rumunii, piękna sprawa 😊

IMG_20200705_154845.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.