Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

To, że super advanture 1290 to już Cię Michał przypucował ;) ale widziałem, że są dwa modele R i S. Po szybie wnoszę, że to S 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, vvv napisał(-a):

To, że super advanture 1290 to już Cię Michał przypucował ;) ale widziałem, że są dwa modele R i S. Po szybie wnoszę, że to S 

Chyba jakiś zmęczony jestem,  że nie zajarzyłem 🙈

Tak, oczywiście eska, planuję trasy z małym udziałem szutrów, a nie odwrotnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.05.2021 o 21:58, just_nobody07 napisał(-a):

Pudło Janek 😁

A wiesz,  że żadnego zdjęcia z drogi nie mam? 😱

Mała podpowiadajka w tej chwili z garażu :)

 

 

 

To daj więcej, bo w KTM -ach słabo się orientuję, a Twój poprzedni bardzo mi podchodził i chętnie bym poczytał, czym ten go przebił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, też jestem ciekaw. Całkowita odmiana i jak dla mnie chyba szedłbym (wraz z wiekiem) w przeciwną stronę ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znów słyszałem, że prędzej czy później każdy kończy na turystyku :)

Honda jest świetnym motocyklem,  uwielbiałem ją,  ale brakowało mi wszechstronności. Chcę zapakować córę, bagaże i nie zastanawiać się,  czy po drodze na transfogarską są szutry czy nie.  Ten sobie radzi w każdych warunkach, napchany elektroniką, 3 kufry to prawie 130 litrów bagażu. No i 160 km i 130 Nm też robi swoje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei wolę stylowy wygląd i wygodę jazdy. Od wszechstronności i pakowności mam samochód 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że w kóncu wszyscy skończymy na GSach ;)

A jak z pozycją i wiatrem? 4 litery czuć po jakim czasie?


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, vvv napisał(-a):

Ja słyszałem, że w kóncu wszyscy skończymy na GSach ;)

A jak z pozycją i wiatrem? 4 litery czuć po jakim czasie?

Ktm to taki lepszy GS 🤣

Wiatr czuć zdecydowanie bardziej niż na hondzie, ale tak być musi,  jest wyższy i lżejszy. Ja swoje ważę, robię za balast, tragedii nie ma :)

Pozycja super, właściwie nie zauważyłem przesiadki, natomiast kanapa trochę gorsza. 1000 km w dwa dni i końcówka na stojąco. Ale czekam na żelową :) 

Na minus na pewno wibracje, w hondzie ich w ogóle nie było,  ale to v-ka, wiedziałem na co się piszę ;)

2 godziny temu, rmak napisał(-a):

Ja z kolei wolę stylowy wygląd i wygodę jazdy. Od wszechstronności i pakowności mam samochód 😉

Wygląd kwestia gustu, mi się oba tak samo podobały, mimo,  że każdy jest inny, natomiast samej jazdy nie ma co porównywać, zupełnie co innego. 

Samochodem jeździć nie lubię, wolę mieć możliwość zapakowania się na moto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, darekmp3 napisał(-a):

Pokaż tego szerszenia w całości :)

Muszę jakąś fotę zrobić. 

Mam tylko takie z dnia odbioru, ale mi się wtedy łapy z wrażenia trzęsły 🙈

20210419_145628-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda jestem miłośnikiem klasycznych linii, ale w kategorii użytkowość to faktycznie świetny zakup. Tylko siedzenie rzeczywiście nie wygląda na wygodne, a część pasażerska tym bardziej 😉

Raz jeszcze gratuluję, chociaż poprzedniczki szkoda było by mi sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, rmak napisał(-a):

Ja co prawda jestem miłośnikiem klasycznych linii, ale w kategorii użytkowość to faktycznie świetny zakup. Tylko siedzenie rzeczywiście nie wygląda na wygodne, a część pasażerska tym bardziej 😉

Raz jeszcze gratuluję, chociaż poprzedniczki szkoda było by mi sprzedać.

Oj, nawet nie wiesz jak mi było ciężko ją sprzedać. I podejrzewam,  że gdyby nie fakt,  że idzie mam nadzieję w dobre ręce i Michał pewnie się da jeszcze kiedyś przejechać to by została. Rok się bujałem z decyzją,  czy zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda ostatnio dopisuje zatem ...

IMG_20210601_110640.jpg

IMG_20210601_113054.jpg


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś chyba pół Polski postanowiło odwiedzić Bieszczady, dawno takich ilości motocyklistów tam nie widziałem 😉 Pogoda idealna, 740km nawinięte

IMG_20210603_133155.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche tych km jak na jeden wypad :)

 

podobne ilości motocyklistów były też w innych górach No ale taka pogoda że ciężko usiedzieć na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.06.2021 o 08:16, jacus napisał(-a):

Pogoda ostatnio dopisuje zatem ...

IMG_20210601_110640.jpg

IMG_20210601_113054.jpg

Śliczna!!!👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Troche tych km jak na jeden wypad :)

 

podobne ilości motocyklistów były też w innych górach No ale taka pogoda że ciężko usiedzieć na miejscu.

Nie było mnie w domu od 9 rano do 21, fajny całodniowy wypad, lubię takie akcję. A najlepiej na kilka dni i namiot ze sobą, ale niestety brak urlopu na obecny weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Taka azjatycka fantazja.. 

 

DSCF5647.JPG

greycub2.JPG

greycub9.JPG

greycub12.JPG

greycub14.JPG

greycub17.JPG

cubfuji9.JPG

IMG_0934.JPG

Edytowane przez y60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zastanawiam się nad kupnem pierwszego jednośladu - niestety tylko 125 ccm. Najbardziej podobają mi się motory w stylu cafe racer i podobne. Będę nim jeździł głównie po dużym mieście i małe trasy (najdalsze jakie planuje to Szczecin - Kołobrzeg). Czasami z pasażerką. Podpowiecie na co zwrócić uwagę ? Na jaką markę ? Chciałbym się zmieścić w 10 tys złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zastanawiam się nad kupnem pierwszego jednośladu - niestety tylko 125 ccm. Najbardziej podobają mi się motory w stylu cafe racer i podobne. Będę nim jeździł głównie po dużym mieście i małe trasy (najdalsze jakie planuje to Szczecin - Kołobrzeg). Czasami z pasażerką. Podpowiecie na co zwrócić uwagę ? Na jaką markę ? Chciałbym się zmieścić w 10 tys złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadłem na pomysł, żeby trochę ozdobić swoje moto. Mam skórzane sakwy, nieduże, w mojej ocenie nie psujące charakteru motocykla, tylko go uzupełniając (choć sporo posiadaczy chopperów twierdzi, że chopperowi sakwy pasują tak, jak świni siodło ;) ). 

spacer.png

Są jednak dość skromne, takie trochę bez wyrazu. Więc pomyślałem, żeby coś im dodać, coś co nada im charakteru. A, że nie lubię żadnych frendzli, więc wziąłem kawałek skóry, trochę narzędzi do tłoczenia oraz farby. A oto efekt moich zmagań (na razie jeszcze nie przyszyte do sakw) 

spacer.png

spacer.png

Myślę, że po tym zabiegu nabiorą trochę charakteru :)

 

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.