Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym zestawem wypoczynkowym to bardziej cruiser niż chopper 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację, ale sakwy dardzo często są poprostu bardzo przydatne, natomiast oparcie to fabryczne wyposażenie :)

- przed zakupem zakładałem, że będzie pierwszym elementem który zmienie, ale z czasem uznałem, że do niego pasuje.  Te sakwy są nieduże (tylko na tych zdjęciach tak wyszły) i patrząc na całe moto moim zdaniem nie przytłaczają go i chyba dramatu nie ma, choć pewnie wielu ma inne zdanie na ten temat ;)

spacer.png

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kask to też taki se na czoperka ;)


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię integralnych kasków, ale wolę mieć ochronę na szczękę, poza tym zawsze jeździłem w kasku enduro z goglami i jest to dla mnie najlepsza opcja, więc wziąłem aerograf i go trochę podrasowałem, żeby bardziej do armatury pasował  - w sumie to chyba nawet nie widać, że to enduro ;)

spacer.png

spacer.png

 

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kask jest świetny - teraz musisz trochę „ obrzydzić” moto w stronę dark custom , rat bike ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje moto za bardzo mi się podoba w orginalm malowaniu, żeby coś z nim robić. Widziałem przerobione małe  Intrudery, ale jakoś nie leżą mi takie modyfikacje. Dark custom to fajnie wyglądają VRod'y i Breakout'y czyli tam gdzie z tyłu można oponę przynajmniej 260 włożyć, ale na nie jeszcze nie uzbierałem $$$ ;)

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się podoba to najważniejsze ale bobber nie musi mieć koniecznie powyżej litra...z Twojego też robią ...

8836E0D2-99EC-4DF3-93B8-6EC03D839108.jpeg

8B52DCF1-C7BD-4461-8F84-40E428446938.jpeg

B1897F43-532D-4EAD-9B1E-290B5B2BDB9F.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ICE napisał(-a):

Moje moto za bardzo mi się podoba w orginalm malowaniu, żeby coś z nim robić. Widziałem przerobione małe  Intrudery, ale jakoś nie leżą mi takie modyfikacje. 

 

Święte słowa. Intrudery 750/800 to jedne z fajniejszych seryjnych czoperków. To taki projekt co nigdy się nie zestarzeje. Dbaj, chuchaj, masz świetne moto, chociaż akurat z akumulatorem na samym dole przegięli :D :D 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, desmo napisał(-a):

Jak się podoba to najważniejsze ale bobber nie musi mieć koniecznie powyżej litra...z Twojego też robią ...

8836E0D2-99EC-4DF3-93B8-6EC03D839108.jpeg

8B52DCF1-C7BD-4461-8F84-40E428446938.jpeg

B1897F43-532D-4EAD-9B1E-290B5B2BDB9F.jpeg

Nie twierdzę, że nie robią, tylko mi bardziej podoba się oryginalny - tylne koło moim zdaniem trochę za cienkie jest, żeby odsłonięte robiło robotę.

1 godzinę temu, mkoch napisał(-a):

 

Święte słowa. Intrudery 750/800 to jedne z fajniejszych seryjnych czoperków. To taki projekt co nigdy się nie zestarzeje. Dbaj, chuchaj, masz świetne moto, chociaż akurat z akumulatorem na samym dole przegięli :D :D 

Również uważam, że wygląd małego Intrudera jest ponadczasowy, dlatego chcę go zachować w całości w oryginale :) . W 800 z akumulatorem nie ma dramatu, bo da się wyjąć w zasadzie bez podnoszenia, ale częsta kontrola śrub zabezpieczających musi być, bo czytałem, że zdarzały się przypadki przejechania po własnym akumulatorze 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie taki piękny, jak Wasze czopery, ale mój osiołek daje radę.

20210622_131524.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótki niedzielny wypad

 

spacer.png

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rmak napisał(-a):

Krótki niedzielny wypad

 


Piękna forma - ale nieużyteczna w mieście 😐

Tylko do wypadów poza miasto…

Ale piękny jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W mieście też daje radę, ale oczywiście funkcjonalności nakeda czy skutera mieć nie będzie. Na szczęście mieszkam na prowincji 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, rmak napisał(-a):

Dzięki. W mieście też daje radę, ale oczywiście funkcjonalności nakeda czy skutera mieć nie będzie. Na szczęście mieszkam na prowincji 😁


Mieszkam prawie na wsi ale śmigam często do centrum i jak jest ciepło, to córkę do szkoły wożę. Jeszcze ujeżdżam skuterek 125 ale będę robił kat A i będzie zakup czegoś mocniejszego. Cały czas myślę, jak pogodzić fun jazdy na moto z użytecznością w mieście. 
Na razie chodzi mi po głowie Yamaha Tracer 9 + kufer centralny. Zobaczymy. W tym roku Honda ma wypuścić też następcę Transalpa…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Louis Cypher napisał(-a):


Mieszkam prawie na wsi ale śmigam często do centrum i jak jest ciepło, to córkę do szkoły wożę. Jeszcze ujeżdżam skuterek 125 ale będę robił kat A i będzie zakup czegoś mocniejszego. Cały czas myślę, jak pogodzić fun jazdy na moto z użytecznością w mieście. 
Na razie chodzi mi po głowie Yamaha Tracer 9 + kufer centralny. Zobaczymy. W tym roku Honda ma wypuścić też następcę Transalpa…

 

Jak wiesz nie ma rozwiązań uniwersalnych. Jak będzie wygodny do śmigania w korkach, to nie polecisz nim w trasę. I vice versa. No i jeszcze czynnik subiektywny - te bardziej praktyczne w mieście nie wywołują u mnie szybszego bicia serca ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):


Mieszkam prawie na wsi ale śmigam często do centrum i jak jest ciepło, to córkę do szkoły wożę. Jeszcze ujeżdżam skuterek 125 ale będę robił kat A i będzie zakup czegoś mocniejszego. Cały czas myślę, jak pogodzić fun jazdy na moto z użytecznością w mieście. 
Na razie chodzi mi po głowie Yamaha Tracer 9 + kufer centralny. Zobaczymy. W tym roku Honda ma wypuścić też następcę Transalpa…

Brzmi jak maxiskuter 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, desmo napisał(-a):

Brzmi jak maxiskuter 😉


Powiem, że Forza 750 też chodzi mi po głowie… 🤔
albo x-adv  🤷‍♂️

Edytowane przez Louis Cypher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na moto następnym razem chyba tak w listopadzie wsiądę. 

 

Dzisiaj na drodze przez cały dzień widziałem dwóch gostkow.... 

 

 

20210628_173240.jpg

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, rmak napisał(-a):

 

Jak wiesz nie ma rozwiązań uniwersalnych. Jak będzie wygodny do śmigania w korkach, to nie polecisz nim w trasę. I vice versa. No i jeszcze czynnik subiektywny - te bardziej praktyczne w mieście nie wywołują u mnie szybszego bicia serca ...

Motocykle pokroju Yamahy z serii Tracer są właśnie uniwersalne, i w mieście wszędzie sie zmieścisz i na trasie polatasz, dokładasz kuferki i masz w miarę pojemnego osiołka na trip, zazwyczaj kanapę trzeba w nich zmienić, żeby po długich trasach nie cierpieć ale to szczegół ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal twierdzę, że boxer....

boxer.jpg

Oczywiście bawarka:

bmw box.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesnowieczorny relaks po pracy

 

spacer.png

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Pokręciłem się po wsi ;)

Koza z uwagi na mikry silnik i głośny wydech została ochrzczona przez znajomą "Chihuahua" i chyba tak już zostanie :D

9dj1qLi.jpg

Edytowane przez porcelanowy

porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.