Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, rafalmosty napisał(-a):

😉

4D1FF5FB-5905-4B40-A8E6-4845DF6132D4.jpeg

Ładny ale daleko na nim nie zajedziesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, artooro napisał(-a):

Ładny ale daleko na nim nie zajedziesz :)

Ale kto chciały na tym daleko jeździć?😉

1217C533-62AC-41AF-ACD0-8B4EEF3724C4.jpeg

Daleko to jeżdżę na tym😎

6D9EDEB7-5AB4-44B4-ADC2-8147D7FA4848.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne te Wasze motocykle.... Wyprowadziłem osiołka na spacer:

 

moto1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż jestem "przyszłym motocyklista" za to wczoraj zrobiliśmy sobie wycieczkę na tor poznan na motocyklowe mistrzostwa Polski. Mega fajnie było!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używa może ktoś nówke Hondę Goldwing? 

I ewentualnie mógł napisać że mógł kupić w zamian inny touring bike 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany. Nowy Sportster targetuje jak AP Code...widać dorosło już pokolenie Lego Avengers....

CB60F234-0AC4-4232-B719-322D3354512C.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😁


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot taki świeży custom na sporciaku z 2003r, aż nasuwa się - złoty, a skromny ;) Jakby ktoś się wybierał na Kustom Konwent, to tam będzie wystawiany. Podoba mi się :)

 

"Całość rozebrana do ostatniej śrubki, piaskowana, lakierowana, a nawet złocona 24-karatowym złotem! Dużo mosiężnych elementów i parę markowych gratów."

 

 

rom1.jpg

rom2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, żeby podbić temat, pokazać, że Polska jest piękna ( a moto jest super :) )

DSC_1073.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pustynia Błędowska, fajne okolica żeby pośmigać. Rocket też fajny , niestety należy jeszcze do dealera.... ale kusi :)3c3ea957f6d3ed31b04fb1fd038aa819.jpg997c1d723ed4c787c0677b448169ad56.jpga816b2c43491519d4249c0f7b222f264.jpg389108e8ae82b905359e9b367b626caa.jpg

Wysłane z mojego SM-T875 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.08.2021 o 22:17, wisniap napisał(-a):

Troszeczkę babcię pojechaliśmy z córką rozruszać.

IMG20210814163657.jpg

Nie jeździłbym w takim stroju i nie woziłbym tak odzianego plecaczka. Ale ja stary jestem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, goral_ napisał(-a):

Nie jeździłbym w takim stroju i nie woziłbym tak odzianego plecaczka. Ale ja stary jestem...

Było tak gorąco, że miałem ochotę jechać w samych bokserkach 😁. Przyznaję słuszność, pojechaliśmy na lody, 3km, max 50km/h, co oczywiście mnie nie usprawiedliwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, wisniap napisał(-a):

Było tak gorąco, że miałem ochotę jechać w samych bokserkach 😁. Przyznaję słuszność, pojechaliśmy na lody, 3km, max 50km/h, co oczywiście mnie nie usprawiedliwia.

Znam ten ból. Też mam opory, żeby coś na siebie włożyć, ale jednak lepiej mieć skórę na łokciach i kolanach. Przepraszam, że się wtrąciłem, ale widziałem już wiele drogowych zdarzeń, gdzie zwykle motocyklista był Bogu ducha winny.

Teraz, goral_ napisał(-a):

 

 

Edytowane przez goral_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda. Mnie jedyne, odpukać, zdarzenia „przytrafiły się” na dojazdówce do domu na skutek zepchnięcia na pobocze/ krawężnik przez samochodziarza z przeciwległego kierunku. Raz full helmet i skóra z ochraniaczami uratowała mi zdrowie przy spotkaniu z betonowym parkanem a drugi raz trampki „zemściły się” pękniętym paluchem. Także  ubierać się trzeba nawet jadąc „po bułki.”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, goral_ napisał(-a):

Znam ten ból. Też mam opory, żeby coś na siebie włożyć, ale jednak lepiej mieć skórę na łokciach i kolanach. Przepraszam, że się wtrąciłem, ale widziałem już wiele drogowych zdarzeń, gdzie zwykle motocyklista był Bogu ducha winny.

 

Ja się nie gniewam. Dobrze, że mi przypomniałeś. W sumie dzięki innym użytkownikom drogi miałem kilkuletnią przerwę. Sprzedałem wszystko co z moto związane ale tesknilem, kupiłem babcię, która stała trzy lata u Niemca pod wiatą, nie na chodzie. Poświęciłem jej kilka miesięcy bo czasu mało i ładnie zagadała. Zwyczajnie lubię koło komina się chociaż przejechać. Córkę obiecuję dozbroić. Już to słyszę, tego nie ubiorę, to mnie ciśnie, nie ten kolor😂. Będzie jazda... Z tego co pamiętam kolega śmiga bokserkiem. Biorę pod uwagę na przyszłość tylko, że naked. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.