Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wygląd tez jest wazny. Ta wielka ''trąba'' naprawdę fajnie wygląda.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale wygląd tez jest wazny. Ta wielka ''trąba'' naprawdę fajnie wygląda.

 

Musze tutaj tez przyznac ze masz racje , jak na razie nie spotkalem nikogo kto by na seryjny wydech nie zwrocil uwagi , ale mnie ten mistral bardziej odpowiada. Jezeli chodzi o Moto Guzzi to nie spotkalem zadnego milosnika motocykli ktory by po prostu kolo nich przeszedl bez komentarza jedni uwielbiaja ( ja do tej grupy naleze ), drudzy natomiast twierdza ze nigdy by na niego nie wsiedli .Griso nie jest najszybszym motorem ale napewno sie wyruzniajacym , tutaj tez mam problem bo czasami potrzebuje wiecej poweru , wiec kupie sobie cos drugiego najprawdopodobniej Aprilia Tuono R , lub BMW K1200R lub tez biore pod uwage Benelli . Ostatnio przez przypadek wyprzedzilem policje jadac dwa razy szybciej niz pokazywalo ograniczenie predkosci , Wyobrazcie sobie ze cop malo nie" peknal " ze smiechu tlumaczac mi ze nie powinno sie wyprzedzac policyjnych samochodow jadacych z dozwolona predkoscia , ale poniewaz okazalo sie ze jest milosnikiem motorow to sie wywinalem bez mandatu , nawet nie dal mi upomnienia ( A juz tak zeby bylo smieszniej to zdazylo mi sie to drugi raz -- chyba zaczne grac w totolotka :mrgreen: :mrgreen: ). Nie moglem sie temu nadziwic biorac pod uwage ze grozil mi mandat o wysokosci $1000

 

Pozdrowienia wszystkim milosnikom Motocykli i Zegarkow

 

Lece w sierpniu do Polski , czy moze wiecie gdzie jest na slasku wypozyczalnia motocykli?


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie dzisiaj poszedłem na pierwsze zajęcia teoretyczne w celu ubiegania sie o prawo jazdy kat. A. Zawsze miałem pociąg do jednośladów, z którym niestety nie zgadzała się moja rodzina... Teraz postawiłem na swoim i dopnę celu. a pierwszy motocykl?? Oczywiście BMW F650 GS... jak na warunki panujące w mojej rodzinnej miejscowości idealny sprzęt... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo, brawo. jedyny słuszny wybór :lol:


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ruszałem na rowerze spod świateł z grupą ok. 15 motocykli. Czerwone długo trzymało, więc sobie pogadaliśmy nawet. W końcu wszyscy na dwóch kółkach:) Wniosek: motocykliści wyluzowani kolesie są i kropka :lol:

 

A ich miny w reakcji na przyspieszenie wpiętego w pedały rowerzysty... Bezcenne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie dzisiaj poszedłem na pierwsze zajęcia teoretyczne w celu ubiegania sie o prawo jazdy kat. A.

 

Też mam to w planach. Jak tylko zakończę etap studiowania to biorę się za kurs i tak szczerze mówiąc to już nie mogę sie doczekać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na co czekac, ja zaczalem robic kat A i B kiedy mialem 17 lat, a teraz mam 20 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lewandek, przydaloby sie zrobic cos z wydechem, szkoda potencjalu wokalnego :lol:

 

Wydechy do Bulldoga juz plyna z UK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piknie! :lol: Rozumiem, ze caly uklad, a nie same puszki? Jaka firma?

 

Tak gada na jakiejs samorobie. Budzi respekt.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, najwazniejsze, zeby byly dedykowane do konkretnego modelu bo inaczej moga [ale nie musza] wystapic rozne problemy z silnikiem, z ktorych najmniejszy to spadek kultury pracy.

 

A o firmie Fuel juz pare razy slyszalem i widzialem te tlumiki takze na pewno nie jest to zly wybor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa wydechy, jest radosc :lol:

 

Odkad je zalozylem ani razu nie musialem uzywac klaksonu, a swobodnie-oddychajace V2 wkreca sie az milo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie - zamowilem moto :mrgreen:

Dostawa w czerwcu - dwa nerwowe tygodnie wyczekiwania :twisted: ale chwile potem wkleje foto. Musialem sie pochwalic :mrgreen:


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj miałem pierwszą jazdę i pierwszy raz w życiu jeździłem moto... troszke się zdziwiłem bo najwyraźniej mój instruktor myślał, że już kiedyś jeździłem więc kazał mi wsiąść i wyczuć moto a on zobaczy co potrafię... na szczęście doszkoliłem się troszkę w necie za pomocą filmików z youtube i artykułów w sieci... więc wsiadłem, odpaliłem i jazda... przez pierwsze 5 minut myślałem, że się zabije ale potem jakoś szło mi to śmiganie dookoła placu...:) podsumowując muszę stwierdzić, że chyba się zakochałem bo podobało mi się niewiarygodnie... :lol: nie mogę się już doczekać następnej jazdy...:lol::D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow motocyklistow,

od wczoraj na forum..zaczynam zaglebiac sie w posty...a tu niespodzianka :lol: motocykle sa wszedzie :lol:

tak wiec melduje sie. Najpierw motocykle (na dzien dzisiejszy r12rt boxer) pozniej zegarki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1100GS pozdrawia :) Boxer ponad wszystko! :(

U mnie tez najpierw motocykl (BMW, bo im postanowiłem byc wierny. wcześniej był klasyk R80. Znajdziesz oba w tym temacie) w drugiej kolejnosci mekanikal łoczes. :)


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bulldog odjechał wczoraj z nowym właścicielem na grzbiecie. Powoli przygotowuje garaż na przybicie następcy - też z 3 kamertonami w logo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu popylałem takim, ale jak skończyło się miejsce do parkowania poszedł do ludzi.

Kupiony od maniaka prędkości.

Skuter wyciągał jakieś 110 km/h (wg. licznika samochodu obok)

Jak odkręcałeś manetkę to stawał na kole..... ;-)

Minus taki, że chlał 6-7 litrów

 

d0dbcc5f2fc05449med.jpg


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos w tym jest, że użytkownicy i tak juz duzych Yamah, przesiadają sie na MT01. Kumpel mój, co długi czas jeździł V-maxem, też ma teraz MT01.

Fajny jest i wielki, choc to nie mój klimat.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bulldog to swietny sprzet, ale trzeba isc dalej, a nie stac w miejscu :P

Jako zdecydowanemu milosnikowi V2 i normalnej pozycji za kierownica, pozostawaly do wyboru 2 motocykle:

- Ducati Monster

- MT-01

 

Z Ducati zrezygnowalem, glownie ze wzgledu na siec serwisowa w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.