Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba, ale ten nadchodzący poniedziałek, napewno będzie ostatnim dniem sezonu 

20211029_120031.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeczytałem ,że VR46 kończy karierę- aż mi słabo. .. Dzięki Vale za te wszystkie doznania !


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.10.2021 o 15:38, Muzzy napisał(-a):

Trzeba wykorzystac ostatnie słoneczne dni

 

 

 

428A7496-642C-4BDA-8EAF-25F6C7870491.jpeg

Maszyna wspaniała, co to za tereny? PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś takie w PL ???

 

 to raczej..

image.png.b8a0becb06a8a7bf69c728af762bccdb.png

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, nav napisał(-a):

Tak, na Sądeczczyźnie. Jestem ciekawy co to za okolica.

a to Przepraszam...

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, nav napisał(-a):

Tak, na Sądeczczyźnie. Jestem ciekawy co to za okolica.

Podobnie, bo to Podkarpacie. I odpowiem za Michała o maszynę, bo była wcześniej moja :) To Honda F6C, na Stany zwana Valkyrią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja się również delektowałem być może ostatnimi podrygami jesieni

 

spacer.png

spacer.png

spacer.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba najbardziej "opływowy" motur, kiedykolwiek zaprojektowane n a publiczne drogi 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, irekm napisał(-a):

To jest chyba najbardziej "opływowy" motur, kiedykolwiek zaprojektowane n a publiczne drogi 

Możliwe. Ale przyjemny w prowadzeniu i kolana nie marzną.

Edytowane przez goral_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.10.2021 o 07:54, jacus napisał(-a):

Wydaje mi się, że znalazłem następcę dla mojej SR-ki

OTEwNzk5YDUkFThJRE5tIGdNbBMCF2N2MFV0WER6YGJxQzZOWQxgMiwbKwgORSB6IgU7CgpCP3o1G2EbG1xgInRYKhMYRSM1PFgrFwlQK3skQXlLUwEpZGhPKBwOGHtgdUJjGwkAe3lyE3weCAQsbCFHKkxJSA.jpg

Pojawiły  się pierwsze egzemplarze i rozczarowanie...

jakość plastików (których jest mega dużo) na bardzo mizernym poziomie a cena 39k zł 


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość wszędzie spada, mnie w zeszłym tygodniu rozczarowała yamaha... w moim tracerze oringi łańcucha zaczęły wychodzić po 5,5kkm. Problem znany, ale producent podchodzi uznaniowo, jednym wymieniają w ramach gwarancji innym odmawia. U mnie pech bo gwarancja minęła 3miesiące temu...

Wymieniał ktoś łańcuch? Zastanawiam sie nad tym, ale musiałbym kupić zakuwarkę i nie wiem czy te tanie spełniają zadanie czy trzeba inwestować w taką za cenę napędu ;)

 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł 

Poważnie, 4dychy teraz płaci się za taką 650tkę?

Toż nawet ich W800 (moje osobiste marzenie) morduje to nowe klimatem. Fakt, poszło przez ostatnie lata do góry  :(


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.12.2021 o 12:30, jacus napisał(-a):

Pojawiły  się pierwsze egzemplarze i rozczarowanie...

jakość plastików (których jest mega dużo) na bardzo mizernym poziomie a cena 39k zł 

Dlatego właśnie wolę motocykle z lat, kiedy budowano je jeszcze z założeniem, że mają służyć bezawaryjnie przez okres sporo dłuższy niż gwarancja, a "karoseria" i chromy nie były tylko atrapami ;) - mój rumak w przyszłym roku kończy 30 lat, a działa i wygląda niemal tak, jak po opuszczeniu fabryki i zero tandety :) (zdjęcie z lata, ponieważ teraz śpi w garażu ;)spacer.png

 

spacer.png

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda nieźle. Ciekawe tylko, jaka masa i skoki zawieszenia. 

Edyta:

Znalazłem i jedno i drugie - 210cm i 202kg.

 Po tych paramertach i po barwach od razu przypomniało mi się moje stare moto - na tym trochę brudny ponieważ dopiero co wyjechał ze swojego naturalnego środowiska :)

spacer.png

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, darekmp3 napisał(-a):

No no jeździłbym emoji4.png

bb0c69fb438718b7dc522de9db423179.jpg1ac887eafebfd7f224fbd00c33cdf432.jpg

Nie mam nic przeciwko nowym segmentom rynku ale wolałbym zobaczyć jakieś tradycyjnie ładne włoszki z nowoczesnym wnętrzem. O ile unowocześnianie techno i estetyczne  superbikeów ma sens o tyle klasyczny Monster od wielu lat to karykatura nakeda. TRIUMPH pokazał że można technologię pakować w historyczne ciuchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym brać obecnie nowy motocykl, to kombinowanym sposobem ściągnąłbym z Kanady nowe DR 650 SE, tyle że ktoś tam musi kupić, zarejestrować i kupujemy jako używany. Są nawet ludzie, którzy tak sprowadzają te motocykle (a przynajmniej byli dwa lata temu). To jedyny motocykl, który jest uniwersalny i na off i na wyprawy. Właśnie dlatego sprzedałem niedawno Trampka, że w cięższym terenie chciał mnie życia pozbawić z powodu wyczerpania fizycznego podczas użerania się z jego masą i gabarytem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeździłeś już dr-ka? Odpowiada ci jeden gar ?

Ja jakoś nie mogłem się przekonać i znów od czterech lat jeżdżę starą africa twin rd04 😁 do masy już się przyzwyczaiłem 😉

IMG_20211023_105322.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten DesertX podoba ze względu na wszechstronność i jak wyrosne ze sportowych motocykli, to widziałbym siebie na czymś takim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara afryka jest piękna, ale te ceny... ;) 

Jednogarnkowiec mi nie przeszkadza. W ogóle to właśnie miałem dylemat, co teraz kupić, bo myślałem o nowej crf300l (albo używanej 250), romecie adv 400 (nie, nie żart, testowałem w terenie i byłem pozytywnie zaskoczony, poza tym na adv150 pół Europy zjeździłem, ale odpada ze względu na hipotetyczny brak dostępu do części za kilka lat) i przypomniałem sobie o drce. Nic lepszego na moje taplanie się w błocie, wodzie i piachu nie znajdę, czym później pojadę na przykład na mandarynki do Grecji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, karloss napisał(-a):

Ale jeździłeś już dr-ka? Odpowiada ci jeden gar ?

Ja jakoś nie mogłem się przekonać i znów od czterech lat jeżdżę starą africa twin rd04 😁 do masy już się przyzwyczaiłem 😉

IMG_20211023_105322.jpg

Co do jednego gara, to wszystko zależy od proporcji off/on. W terenie jeden to zaleta, ale na trasie masz masaż gratis ;)

@Żaki-Czan@Żaki-Czan przemyśl jeszcze KTMa 690 enduro - moim zdaniem to chyba najbardziej uniwersalne moto do takich celów, a w kwestii wagi i zawieszenia nie ma żadnej konkurencji. 

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.