Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest - ogladalem tez MG Griso - swietnie wyglada, ale z serwisem jest jeszcze gorzej niz w przypadku Ducati :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem wlasnie zainteresowany skuterem


MUZZY IN GONDOLAND

...Sylvia tells them to wait in the tool shed for her to come to them with food and clocks for Muzzy (who eats them)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba załozyc nowy temat- skutery. Tu się gada o motocyklach, do których skutery sie nie zaliczaja :twisted:


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę Moto Guzzi na drodze to mi aż szczęka opada... Nie jestem

jakimś wielkim fanem motocykli ale swojego czasu jeździłem jako kierowca

i pasażer i uwielbiam klimaty takie jak ten Guzzi:

Moto-Guzzi-Griso-8V-01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba załozyc nowy temat- skutery. Tu się gada o motocyklach, do których skutery sie nie zaliczaja :twisted:

 

Ojojoj, a w dowodzie rejestracyjnym stoi jak wół: rodzaj pojazdu - motocykl :mrgreen:


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co urzedasy w dowód wpisuja to nie ma znaczenia. Generalnie róznica jest taka: Jesli siedząc na tym dwukołowym pojeździe ściskasz udami bak, lub cos co bak udaje- to jest to motocykl. Jesli sciskasz udami tylko własne jajka- to jest to skuter ;)

Mówimy tu o pojemnosciach skokowych powyżej 50ccm. Wszystko ponizej to motorower, niezaleznie czy ma bak na właściwym miejscu czy nie. :cool:


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :!: Budzik jak w Żuku ;) Pochwal sie resztą.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A prosze bardzo. Rocznik 2006, przebieg 0 km. Wlasnie sie rejestruje i ubezpiecza, a ja trenuje silna wole i jak dotad przejechalem jakies 5,5 metra ;)

 

post-245-0-86635000-1330861015.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładne cacko, gratuluję :mrgreen:


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, ladne lusterka ma - przez to ze moje przypominaja uszy myszki Miki to mam jakas obsesje z tymi lusterkami i szukam jakis ladnych :wink:


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladne, ale sprobuj cos w nich zobaczyc przy tych wibracjach... :wink:


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

No i przybył jeszcze jeden motocyklista.Na motocyklach jezdze z przerwami z 10 lat najpierw jako dziecko i od 6 lat na mocniejszych motocyklach.Od 3 lat mam Honde CBR 600 rr ktora okazyjnie uzywam rowniez na torze w Poznaniu.Pozdrawiam wszystkich poszukam jakies zdjecie i wkleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

troche zagapiony ale odpisuje...

Korba piekna ta Twoja r-ka...az zal, ze musiala isc do ludzi :) ale czasem tak bywa. Mam nadzieje, ze GS daje Ci duzo zadowolenia :)) amatorow GS'ow wiecej i wiecej. Jako, ze jestem starej daty to swoja Biedrone I (r1150rt piemond red) zmienilem na Biedrone II (r12rt oczywiscie piemond red), a teraz czekam na nowego rt'ka.. A poczekam pewnie do 2012.

W czerwcu mialem okazje polatac na r12gs (mialem swoje moto w serwisie) i zrobil na mnie spore wrazenie. Jazda jak na rowerze, wygodnie, lekko. Rozczarowalo mnie zuzycie paliwa i co za tym idzie zasieg - 360 km - poza tym bez uwag.

 

Pozdrawiam,

Alex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet go lubie choc ciagnie mnie juz do jakiegos naked bike np buella.

post-23770-0-50739600-1330865232.jpg

dsc02539oy3.7de8a45942.jpg

post-23770-0-85398000-1330865236.jpg

dsc02535ki4.00c3b12fed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jokerit

polecam KTM DUKE 690 - nowy model- 20 lat śmigam motocyklami ale ten model austryjacy dopracowali

sylwek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecam KTM DUKE 690 - nowy model- 20 lat śmigam motocyklami ale ten model austryjacy dopracowali

sylwek

 

Jeden cylinder - trzeba to lubic, ja nie lubie bo ma przez to dziure w charkterystyce i trzeba krecic powyzej 5k obrotow. Poza tym skrzynia mizerna, lapal mi falszywy luz. Absolutnie nie polecam. Jak KTM na ulice to RC8


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Korba piekna ta Twoja r-ka...az zal, ze musiala isc do ludzi :) ale czasem tak bywa. Mam nadzieje, ze GS daje Ci duzo zadowolenia (...) W czerwcu mialem okazje polatac na r12gs (mialem swoje moto w serwisie) i zrobil na mnie spore wrazenie. Jazda jak na rowerze, wygodnie, lekko. Rozczarowalo mnie zuzycie paliwa i co za tym idzie zasieg - 360 km - poza tym bez uwag.

Jazda R80tka w porównaniu z jazda GSem, to była za karę. Klasyka może i ładna, ale prowadzenie do bani. Jak to stary motocykl poprostu. Turla sie do przodu i pyrka, ale co to za jazda. Hamulec tylny bębnowy- to spowalniacz. Dwutarczowy przedni- niby ostry, ale trudno wyczuwalny i łatwo go zblokowac. Zawieszenie tak ''gientko- mientkie'' że na koleinach czy zdrapkach motocykl zył własnym zyciem. Nawet zmiana spręzyn w widelcu na progresywne Wunderlich niewiele pomogła. Efekt potęguja wąziutkie oponki. Nie na darmo niemcy na dwuzaworowe boxery BMW mówili ''gummikuh'' czyli gumowa krowa.

GSem sie jeździ fajnie, prowadzenie super, hamulce ok, ale wcale nie jest tak lekko. Szczególnie w miescie nie jest łatwo przeciskac sie w korkach z racji gabarytów, szerokości i wysoko położonego środka cięzkości. R1200GS nie miałem okazji testowac. A chciałbym. A jesli chodzi o zuzycie paliwa, to R1200 az tak dużo pali?? Mój pali około 5 l/100 km, co przy baku 25 litrów daje zasięg prawie 500km. R1200GS ma przeciez bak jeszcze większy, a silnik nowoczesniejszy, który powinien byc bardziej oszczędny.Więc czegoś tu nie rozumiem...


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.... A jesli chodzi o zuzycie paliwa, to R1200 az tak dużo pali?? Mój pali około 5 l/100 km, co przy baku 25 litrów daje zasięg prawie 500km. R1200GS ma przeciez bak jeszcze większy, a silnik nowoczesniejszy, który powinien byc bardziej oszczędny.Więc czegoś tu nie rozumiem...

 

Moj komputer pokazuje 57-61mil/galon co w bardziej ludzkich jednostkach daje okolo 4,7-5,0 na 100 km przy jezdzie 50 miasto/50 autostrada


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moze masz na mysli r12adv, ktory ma powiekszone zbiorniki o ok. 15 l (jak mi sie zdaje)...wtedy zasieg wzrasta to prawda. Zasieg i spalanie podalem z odczytanego przeze mnie komputera motocykla testowego w serwisie Kawer w Berlinie. Co by bylo smieszniej maja tansze czesci i tansze uslugi. Co po dodaniu do wiekszego obrotu sprzetem (czyt. wieksze doswiadczenie) powoduje, ze maja wielu klientow w Polski.

 

Pozdrawiam,

Alex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

.... Co by bylo smieszniej maja tansze czesci i tansze uslugi. .....

 

Ja mam doswiadczenie z Honda i BMW. Sytuacja jest podobna- odrobine drozsza usluga (moze z 5%) lecz czesci zdecydowanie tansze i dostepne bez 2-3 tygodniowego oczekiwania.


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z BMW tanio nie jest, ale fakt- części dostepne nawet na zamówienie w 3-4 dni max. Zamawiałem do tej starej u Smorawińskiego i u Olejnika na boxer-motor. Wszystko migiem, a ceny stałe i równe u wszystkich- według cennika dostepnego w necie.

Moja beemka choc ma 14 lat od roku dopiero jeździ w Polsce i jak na razie nie wymagała inwestycji w części. Wiadomo, filtry, oleje trza kupic, ale z tym nie ma problemu. Ale boje sie większej awarii. A cos mi zaczyna podejrzanie postukiwac w dyfrze. Choc ponoc niekórym 5 lat stuka i hula dalej.

Swoje lata ma i przebieg według zegara- 85 tys. Ile naprawdę jest- tego nie wiem. Choc podejrzewam, że jest tyle co jest, bo niczym mnie specjalnie nie zaskoczyła, a stan zuzycia wskazuje na mniej więcej tyle.

Ale jest pod Wawą słynny magik od BMW MotoMirek www.motocyklebmw.pl który czyni cuda i części taniej z Germanii organizuje.

Jak na razie nie zamierzam zmieniac ''spszenta''. Lakierek i obicie kanapy będzie inne na przyszły sezon, bo te patriotyczne biało- czerwone barwy nie bardzo mi sie podobają. W tym sezonie były inne- ważniejsze niz wygląd inwestycje.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki byście polecili motocykl dla kogoś początkującego do miasta.

Zakładamy, ze musi byc w miarę lekki - będzie trzymany w czymś a'la piwnica i musi być wyprowadzony po 8 stopnich do góry (położę deskę).

Coś a'la naked / bandit - używany do 5-8 tyś zł


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.