Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, zadra napisał(-a):

Nie, kolego.

Ja tak "niechcący " kupiłem :)

Pozytyw taki, że raczej nikt mi jej nie ukradnie,  bo wielce charakterystyczny malunek obejmuje całe moto,  zatem jakby na części, to tylko taka silnik i koła na opchnięcie - może bezpiecznie stać nie przypiety do latarni i co najwyżej ktoś mi ją okopie po pijaku..

Włąsnie jestem na rozdrożu, bo albo zainwestuję w to co mam, albo będę zmieniał na coś innego (sam nie wiem w którym kierunku iść)

Brakuje mi kufra na kask i już może czas na opony, bo mam wrażenie, że mogłyby lepiej trzymać asfaltu. 

Sprawdzałem, czy ma zwężki na króćcach (dow na 24kW) a znalazłem włoską naklejkę na tabliczkę znamionowe, że 34kW i dodatkowo dławików w króćcach brak.

Znaczyłoby, że chyba odblokowana wersja się trafiła a w zeszłym sezonie miałem odczucie, że "mogłaby lepiej jechać " ..

 

Więc odwieczne pytanie, szanować to co się ma i zainwestować kolejne 2tysie, czy gonić króliczka,  kupić coś nowego i sprzedać statuetkę, niech cieszy nowego właściciela.

Tylko co kupić, żeby była frajda, przez korki między autami można się przecisnąć i żeby wiru w baku nie robiło..

Ta honia mi w 5 litrach się mieści- jakbym nie jechał- i to jest chyba taki poziom spalania, którego nie chciałbym mocno przekraczać, bo wówczas jazda motorem kosztowo u mnie przegra z jazdą autem i rzadziej będę spoglądał na moto.

Znowu dokładać mocowanie kufra + kufer (w tysiącu się nie zmieszczę) do moto, o którym się myśli "czy sprzedać " to nie jest ślepa uliczka.. 

Cechy charakterystyczne nie chronią  przed niczym...  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, łowca napisał(-a):

Cechy charakterystyczne nie chronią  przed niczym...  

 

mój, przyznasz trochę bardziej charakterystyczny jest.

Jak wynika z wskazanego materiału - to i tam również kradziejca/sprzedawca nie dał rady sprzedać motocykla. 

Być może brak nr ramy był ostrzeżeniem dla oglądających  a były właściciel rozpoznał moto po krawędzi błotnika i jeszcze innym "drobnym" szczególe. 

Złodziej nawet nie zwrócił najprawdopodobniej uwagi na te drobnostki..

 

Już i tak lepiej, żeby nikt nie próbował kraść.. 

Mieliście w swoim życiu taką przygodę (próbę kradzieży)? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parada próżności? Bo chyba nikt z nich nie wierzy, że odprawione gusła cokolwiek pomogą lub przed czymś kogoś uchronią lub coś zapewnią. A nie, czekaj....


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, łowca napisał(-a):

Cechy charakterystyczne nie chronią  przed niczym...  

 

Państwo z tektury i g…a. A mówią,  że każdy obywatel może liczyć na takie zaangażowanie milicji  jak w przypadku zguby wiceministra.https://wiadomosci.wp.pl/policjanci-z-kgp-w-akcji-szukali-prywatnego-telefonu-ministra-6886232362646464a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akku ogarnięte, pierwsze 10km w sezonie zrobione.

Świetnie się jeździ bez kasku.. 

 

20230422_174116.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pozdrawiam z Krumlovskiego Młyna  (niedaleko zamku w Czeskim Krumlovie) gdzie znajduje się ekspozycja starych motocykli. Dużo tego nie ma. Wstęp 100 koron. Leją za to dobre piwo. 

IMG_20230502_170839871_HDR~2.jpg

Edytowane przez markali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla podtrzymania tradycji rzepakowej 

😉

591479895_2023-05-0116_39.25-2.thumb.jpg.5fd29c2ec6548b5f9e71ab6eaa2664cb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powitoł
3,4l/100km d...py nie urywa, ale nadążałem za gs500 ;) więc było pałowane, o ile można pałować 42 letnią 250tką za nastoletnią pińcetką :D
Xpwmdu6.jpg
Cholernie droga ta 98mka :(

porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Stierlitz napisał(-a):

Gratulacje, fajny sprzęt. Kontynuujesz remont poprzednika?

Tak, myślę, że za jakiś miesiąc będzie gotowy..... na sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, goral_ napisał(-a):

Nowy osiołek

chodzi mi po głowie r1150 rockstar 2004r,  ale czy skórka warta wyprawki?

konkurencją są cbf600s i nc750, tak że buma może się jednak w telefonie nie zmieścić..  

buma najstarsza i największa pojemność jednocześnie najtańsza a EnCek najmłodszy i najdroższy, aczkolwiek różnica między obserwowanymi to raptem średnią krajowa a różnica wieku 12 latek.. 

 

Edytowane przez zadra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam słabość do bokserów, ale nie twierdzę, że inne motki nie są fajne. Ważne, żebyś Ty był zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, goral_ napisał(-a):

Ja mam słabość do bokserów, ale nie twierdzę, że inne motki nie są fajne. Ważne, żebyś Ty był zadowolony.

BMW dla mnie nosi w sobie tajemniczy nieznany element.. można powiedzieć,  że jest on "sumą strachów" ..

Żaden aktywny posiadacz nie wspomina wprost o problemach i cenach, łozonych kwotach na obsługę, a problemy się pojawiają różne..

A to dygotające przepustnice (wada wrodzona znana w aso) a to zanikający ABS, wymuszone wizyty w serwisie w związku z kasowaniem inspekcji a to bezobsługowy wałek z łożyskiem o określonej (niewysilonej) trwałości  itd, itp.. 

 

Ot i suma strachów  - kupując każdy liczy, że jemu się nie przydarzy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywają problemy, ale nie są takie straszne. Ważny jest dobry serwis, a koszty? Każda frajda kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

👍 Fajne to! Najważniejszy jest fun.

Który to rocznik? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła Hondarynka 👍🏻 Chyba nówka sztuka co👀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.04.2023 o 20:57, irekm napisał(-a):

Kurcze wszędzie mam daleko, w góry daleko, nad ocean daleko.... 

 

 

20230427_113123.jpg

20230412_102443.jpg

20230412_102716.jpg

20230412_102729.jpg

Ładne fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, markali napisał(-a):

👍 Fajne to! Najważniejszy jest fun.

Który to rocznik? 

nówka -sztuka 2023 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.