Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Edit: Znów mi post podwójnie sie wysłał, a usunąc ostatniego swojego sie nie da. Na starym forum była taka opcja.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde, Valkyrie jak się patrzy... Łykendowa pogoda była wypas, motorbajków latało sporo, ale ja za fajerą katamaranu ją spędziłem jeźdżąc po rodzinnych grobach. Cóż zrobić, taki lajf...

P.S. Widzę edi17 że masz w opisie ''koło Kielc'' Byłeś na zlocie w Pińczowie u Oldbikers'ów w sierpniu?? Ja byłem i mi pasiło. Świetne kapele na scenie.

Pozdrawiam,

Korba- K.M. Gryf


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
A co tam, wrzucę dwie foty mojej ''karykatury enduro'' :) .

 

 

Korba, piękna maszyna!!!!!! :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe motocykle są fajne... Ale tylko fajne.

 

Natomiast ja preferuję:

 

vitas00.JPG

 

A z cięższych, raczej zza wschodniej granicy:

 

red_storm007zima2007.jpg

 

red_storm007040.jpg

 

W sferze marzeń nie pogardził bym NSU Kettenkrad:

 

nsu60.jpg

 

nsu2.jpg

 

Chociaż nie wiem, czy to właściwie jeszcze motocykl czy już tankietka...

 

Jak łatwo się domyślić zdjęcia nie są moje, podobnie jak przedstawione na nich pojazdy... :rolleyes:


Spoglądam na zegarek, lecz nie sprawdzam godziny?

Myślę sobie: ?Jurij Gagarin miał takiego gdy leciał w kosmos??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebawem start sezonu wiec cos na pobudzenie tematu:)

ttp://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=-lPBgtRLmIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z prawie motocyklowych ciekawostek: niedawno jadąc w stronę Katowic, temp. ok. -5 st. C, wiatr i w ogóle nieciekawie, na liczniku miałem niecałe 100 km/h, patrze w lusterko, cholera, cos się zbliża. Z zasady ustępuję szybszym, więc zjechałem na prawy pas... i co mnie minęło? Quad z jeźdzciem bez kasku, ale za to w kapturze :D Gość dawał koło 120, lekko licząc, bo minął mnie całkiem, całkiem. Pomijając warunki, sama prędkość na wąsko rozstawionych czterech kółkach mnie przeraża...

 

:D


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niebawem start sezonu wiec cos na pobudzenie tematu:)

...

 

Sezon sie zaczal :D

Wczoraj polatalem, ale przesadzilem z ubraniem. Wlozylem tylko termiczna koszulke pod kurtke i troche mnie przewialo :D


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sezon sie zaczal :D

Wczoraj polatalem, ale przesadzilem z ubraniem. Wlozylem tylko termiczna koszulke pod kurtke i troche mnie przewialo :D

hmm no wlasnie ja założyłem naładowany akumulator w piątek wyciągnąłem motocykl żeby go troche przepalić ale co odkrecałem manetkę mocniej to szedłem slidem prawie..dla mnie sezon sie nie zaczął póki nie bedzie co najmniej 10 stopni nie da rady jezdzić guma sie nie klei i jest niebezpiecznie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....dla mnie sezon sie nie zaczął póki nie bedzie co najmniej 10 stopni nie da rady jezdzić guma sie nie klei i jest niebezpiecznie..

 

Ja mam granice 5 stopni, u mnie wczoraj +15 :D


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem już na forum od jakiegoś czasu ale dopiero znalazłem kawałek na temat motocykli. Widzę, że sporo jest entuzjastów precyzyjnej techniki zegarmistrzowskiej i jednocześnie fanów dwóch kółek. Pozdrawiam. Wiosna wreszcie nadeszła. Tylko się cieszyć. Jak mi się uda to wrzucę fotkę mojego bolida.

 

http://www.polskajazda.pl/zoom_poj.php?idp...p;idfoto=420865

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły motogutek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem już na forum od jakiegoś czasu ale dopiero znalazłem kawałek na temat motocykli. Widzę, że sporo jest entuzjastów precyzyjnej techniki zegarmistrzowskiej i jednocześnie fanów dwóch kółek. Pozdrawiam. Wiosna wreszcie nadeszła. Tylko się cieszyć. Jak mi się uda to wrzucę fotkę mojego bolida.

 

http://www.polskajazda.pl/zoom_poj.php?idp...p;idfoto=420865

 

Fajny motor, mialem kiedys California Titanium ale zamienilem na Griso


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu dzisiaj rozpocząłem sezon. Pogoda dopisała, wiatr tylko może trochę za duży. Jakieś 130 kilometrów nawinąłem. Ależ to przyjemność :lol:


Marek

Drugie hobby - oo SUZUKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarżnąłem dziś moja tylną gumę---zmusiłem się do zakupu nowej była konieczna.A ile zabawy było..takie proste,głupie a cieszy :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu mój kumpel pare dni temu pozbywał sie starego tylnego ogumienia, pod naszym wspólnym, czteromotocyklowym garażem. Kapcia nawet z resztką bieżnika wyrzucac przecież szkoda :(

Stare chłopy, a ciesza się jak dzieci gdy sie kopci i czarne farfocle fruwają dookoła :(

Wiem, nie jestesmy normalni. Ale dobrze nam z tym :)

post-2988-0-73390000-1331129825.jpg


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety jeszcze nie mam prawka,

 

Ale to takie moje marzenie

BMW-R1200C-1998%20text.jpg

 

Kto wie może za parę lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety jeszcze nie mam prawka,

 

........

 

Kto wie może za parę lat.

 

Plus bo bokser (to jest jednak genialne uczucie jak odkrecasz manetke i czujesz jak sie wygina :) )

 

Minus - przejedz sie to zobaczysz ze to jest motocykl do ogladania nie do jezdzenia :)

 

Ale kierunek jest niezly, marka niezla wiec potrzebujesz czasu zeby dojrzec :(

 

Aha, cisnienia nie ma, kazdy przechodzi przez taki etap motocyklowej ewolucji (mi zajelo to ponad 5 lat z roznymi modelami w tym stylu :( )


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do niedawna byla ninja600, w tym sezonie nic, w przyszlosci chetnie na jakies enduro bym sie przesiadl moze dr big moze africa :(


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do niedawna byla ninja600, w tym sezonie nic, w przyszlosci chetnie na jakies enduro bym sie przesiadl moze dr big moze africa :(

 

Jezdzilem Africa Twin w Grecji (nie duzo, moze ponad 400 km). Szczerze polecam. Wszedzie wjedzie i swietnie zachowuje w trasie (150km/h dwie osoby bez problemu).


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Minus - przejedz sie to zobaczysz ze to jest motocykl do ogladania nie do jezdzenia :lol:

 

Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał takiego:

2004-buell-xb12r-2004.jpg


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lubie buelle, ale wolałby Triumpha Triple

triumph_speed_triple_08-02.jpg

 

Znajomy mnie przewiózł fajna maszyna i myślę, że jak nie BMW to bym postawił właśnie na takiego nakeda.

 

aha jeżeli ktoś by chciał pooglądać fajne fotki motorów to polecam przyjrzeć się temu profilowi, gość dość znany w pewnych kręgach (nie koniecznie motoryzacyjnym)

 

mała próbka

1967578.jpg

linki do jego fotek

http://digart.img.digart.pl/data/img/98/41...oad/1967578.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo rzeczywiście Triumph super! Nakedy lubię.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.