Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego?

 

255 kg nie nadaje sie do jezdzenia w miescie. 57 koni raczej ogranicza ten motocykl do podrozowania solo. Nie jest to demon predkosci, predkosc z ktora mozna przejechac wiecej niz 30km to powiedzmy okolo 110 km/h. Na tego typu motocyklach jezdzi sie komfortowo powiedzmy okolo 90km/h.

No i kiedys przejechalem na nim z Warszawy do Ketrzyna i moje 4 litery + kregoslup nie wspominaja tego najlepiej.

Aczkolwiek prawie go kupilem, bo jak siedzisz na kawie w knajpie i zobaczysz przez okno jaki on ladny .... :lol:


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
255 kg nie nadaje sie do jezdzenia w miescie. 57 koni raczej ogranicza ten motocykl do podrozowania solo. Nie jest to demon predkosci, predkosc z ktora mozna przejechac wiecej niz 30km to powiedzmy okolo 110 km/h. Na tego typu motocyklach jezdzi sie komfortowo powiedzmy okolo 90km/h.

No i kiedys przejechalem na nim z Warszawy do Ketrzyna i moje 4 litery + kregoslup nie wspominaja tego najlepiej.

Aczkolwiek prawie go kupilem, bo jak siedzisz na kawie w knajpie i zobaczysz przez okno jaki on ladny .... :lol:

 

 

eee to juz lepiej v-maxa ;)


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo...

harley-davidson_vrod_1.jpg


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
255 kg nie nadaje sie do jezdzenia w miescie.

 

Dziwne - jezdze juz na drugim motocyklu o zblizonej masie, glownie po miescie i nie odczuwam dyskomfortu z tego powodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michu,

tym to daleko nie pojedziesz :lol: on ma zbiornik 7litrow (strzelam z pamieci) a pali 8,5 l/100 km ;)

to typowy coffee racer - wypad na stare miasto w weekend i do garazu na nastepne 3 miesiace :)


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne - jezdze juz na drugim motocyklu o zblizonej masie, glownie po miescie i nie odczuwam dyskomfortu z tego powodu...

 

Tez jezdzilem (mialem Drag Stara, potem Shadowa) i bylem szczesliwy. Przesiadlem sie na cos z wyzej polozym srodkiem ciezkosci. Zupelnie inaczej sie manewruje (TDM). MT01 ma moze podobna mase, ale zupelnie inaczej sie prowadzi niz ciezki czoper z nisko polozym srodkiem ciezkosci i nogami do przodu


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to śpiewał Joe Cocker "you are soooo beautifl to me..." ok BMW niech spada.

speedmaster.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to typowy coffee racer

 

A propos..

 

duc_sc1000_800b_72.jpg

 

 

CUDO :lol:


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak kolega lubi bawarskie sprzety:

 

Kojiro, oj lubie ten sprzet. Widzialem, nie jezdzilem, ale juz sie umowilem na jazde probna :lol:

 

Lubilem bardzo poprzedni. Na zdjeciu ten ktorym jezdzila Milla Jovovich (stoi w Monachium w muzeum BMW).

Sorry za jakosc, ale musialem wykadrowac moja facjate ;)

 

post-4829-0-79462800-1331129919.jpg


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr.X - Sorry, ale ten Triumph to sie nadaje tylko do zdjecia, rzedowy silnik w takim moto to jakis niesmaczny dowcip :lol:

switch107 - koniecznie podziel sie wrazeniami z jazdy, ja na razie moge go najwyzej powachac, nie mam jeszcze skilla na takiego sprzeta ;)


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr.X - Sorry, ale ten Triumph to sie nadaje tylko do zdjecia, rzedowy silnik w takim moto to jakis niesmaczny dowcip :lol:

 

Dowcipem to by był widlasty silnik w ramie takiego Triumpha

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten Triumph to sie nadaje tylko do zdjecia, rzedowy silnik w takim moto to jakis niesmaczny dowcip :lol:

 

Wychodzi tu na jaw Twój brak wiedzy motocyklowej, a w szczególności całkowity brak wiedzy na temat klasycznych, angielskich (nie mylic z udającymi klasyczne japońskimi) motocykli. Ten rzędowy twin u Triumph'a, to taka klasyka, jak boxer u BMW. A gdybys mu sie przyjrzał z bliska- zobaczyłbys jak bardzo sie rózni od rzedowych twinów japońskich.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwintesencja motocykla. Marzenie, nawet w zasięgu portfela. Jak dla mnie ponadczasowe dzieło sztuki. Aha, no i ten dźwięk, poszukajcie na YT i posłuchajcie. Royal Enfield to jednak legenda.

 

post-25253-0-79509400-1331129964.jpg

 

post-25253-0-64629100-1331129966.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi tu na jaw Twój brak wiedzy motocyklowej, a w szczególności całkowity brak wiedzy na temat klasycznych, angielskich (nie mylic z udającymi klasyczne japońskimi) motocykli. Ten rzędowy twin u Triumph'a, to taka klasyka, jak boxer u BMW. A gdybys mu sie przyjrzał z bliska- zobaczyłbys jak bardzo sie rózni od rzedowych twinów japońskich.

 

Jesli ten speedmaster reprezentuje dla Ciebie linie klasycznych motocykli Triumpha, to ja nie mam wiecej pytan :lol:


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spartan masz dziwne (specyficzne najpierw atom teraz to) poczucie estetyki;)

 

haha moze i mam, ale uwielbiam cafe racery i ta reaktywacja w wykonaniu dukata to moje skromne marzenie :lol:

 

jeszcze jeden foton zeby nudno nie bylo ;)

 

DucatiSportClassic38_edited.jpg


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak kolega lubi bawarskie sprzety:

 

post-4189-0-23055000-1331130014.jpg

Kurde, chyba zachorowałem na to BMW.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli ten speedmaster reprezentuje dla Ciebie linie klasycznych motocykli Triumpha, to ja nie mam wiecej pytan :lol:

Nadal jest klasykiem, lekko przebranym za cruisera, pewnie pod kątem lepszej sprzedaży na rynku amerykańskim. Gdyby Triumph az tak bardzo zapragnął 100% cruisera i nagle wsadził jakąś V-kę, to byłby to kolejny cruiser wśród innych, które na pierwszy rzut oka trudno od siebie odróznic.

Za to Triumph Rocket, (3 cyl, poj. 2300 ccm) to juz dla mnie przerost formy nad treścią, i całkowite porzucenie klasyki. I zwyczajnie mi się nie podoba.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby Triumph az tak bardzo zapragnął 100% cruisera i nagle wsadził jakąś V-kę, to byłby to kolejny cruiser wśród innych, które na pierwszy rzut oka trudno od siebie odróznic.

 

Ale to wlasnie jest kolejny cruiser wsrod innych, tylko "gorszy", ze wzgledu na brak charakteru. Rocket jest lepszym posunieciem ze strony Triumpha, bo jest czyms nowatorskim, co, zwazywszy na brak tradycji firmy w segmencie cruiserow, ma racje bytu, podobnie jak ich swietne trzycylindrowe sporty i nakedy. Triumphowi chwali sie to, ze kontynuuja klasyczna linie "anglikow", ale speedmaster i america to zwykla proba podebrania kawalka tortu z talerza konkurencji, moim zdaniem nieudana. A to, ze cos ma budzetowa, archaiczna konstrukcje, to jeszcze nie znaczy, ze zasluguje na miano klasyka. No ale nie bede tak po nim jezdzil do reszty, ma swoje plusy, podobno prowadzi sie calkiem przyjemnie, jest przewidywalny i posluszny, szwagier sobie chwali. Jakby zalozyc do niego jakies tuningowe wydechy, zeby brzmial lepiej, to mozna nawet posmigac, ale jak dla mnie to powinien kosztowac gora 23k.


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta BMW K1300R muszę wam powiedzieć że mi podeszła ....:)Może cos pozmieniam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BMW to nałóg. Jak raz zaczniesz, to juz nie będziesz chciał nic innego. Z tym że dla mnie BMW to tylko boxer, ale ten K1300 wyglądem miażdży. Mam drugiego z kolei boxera BMW (wczesniej klasyczne R80, teraz R1100GS) i jeśli bym miał zmieniac, to na taki sam, tylko młodszy, lub tez na jego nastepcę- R1150GS, lub R1200GS. Inne motocykle podobaja mi sie, owszem, ale na takiej zasadzie jak np: podoba mi sie czyjaś żona :lol: Popatrzec miło, ale i tak nie dla mnie ;)

 

I dlatego pod avatarem mam napisane ''motocyklista'' w jezyku niemieckim :)


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bmw? owszem wspaniale technicznie. zimne i precyzyjne niczym skalpel chirurgiczny. brak im pasji w moim odczuciu.

 

chcecie kata??

 

MV_Agusta_Brutale_910_R_2006_05_1024x768.jpg

 

 

""arrrr.. look at me... i'm bad.. bad to the bone!!" - to gdyby umial gadac :lol:


A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. właściciele Harleya nie machają, bo:

- gwarancja wygasa wówczas, gdy pozdrowią użytkownika nie amerykańskiego produktu,

- ciężkie skóry z tłustymi bolcami i frędzle uniemożliwiają podniesienie dłoni,

- z zasady nie odmachują motocyklistom, którzy spłacili już dawno kredyty na swoje 2oo,

- boją się wibracji kierownicy po choćby chwilowym jej puszczeniu,

- podmuch powietrza może zdmuchnąć ich tatuaże,

- z powodu wibracji ponowne złapanie kiery może zająć wieczność,

- właśnie odkryli, że Honda ma ponad 60% udziałów w H-D,

- od czasu przegranej aukcji komorniczej na H-D nienawidzą wszystkich, którzy w ogóle podnoszą rękę,

- Rolex może zamoknąć,

- ktoś może ukraść odpadającą klamkę,

- używa ciągle 10 palców przeliczając stale rosnące wydatki na naprawę H-D,

- właśnie polerują pokrywę filtra powietrza.

 

2. właściciele Goldwingów nie machają, bo:

- zgodnie z instrukcją mogą puścić kierownicę wówczas, gdy motocykl nie porusza się, kluczyk jest wyjęty ze stacyjki, centralna nóżka opuszczona i wyłączone radio,

- mają przycisk na desce rozdzielczej - automatyczne pozdrawianie,

- właśnie zasnęli jadąc,

- są za starzy i nie mają siły,

- właśnie mają telekonferencję z brokerem z City,

- mama zabroniła machać do obcych,

- są zbyt zajęci przeliczaniem lampek na choince,

- właśnie układają płyty CD w schowku,

- podniesiona ręka zakłóca fale odbiór fal TV,

- odkładają kubek po kawie do zmywarki,

- z powodu Alzheimera nie pamiętają, co robić gdy ktoś macha,

- po machaniu nie mogą znaleźć kierownicy pośród przycisków, przełączników i dźwigni,

- ciągle machają, ale nikt nie widzi zza owiewek

 

3. kierowcy superbików nie machają, bo:

- są tak pochyleni za owiewkę, że nie widzą nic poza zegarami,

- podniesienie choćby palca zmieni aerodynamikę i obniży prędkość o 3 km/h,

- właśnie zmodyfikowane super światła oślepiają ich samych,

- właśnie robią wheelie i nie widzą drogi,

- właśnie robią stoppie i nie widza drogi,

- właśnie znów wyprzedzają,

- właśnie osiągają prędkość światła i masa własna wzrasta tak, że nie mogą ruszyć choćby palcem,


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.