Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat ze strony firmy Keeway Polska:

 

O NAS

 

Keeway Motor Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 2003 roku.

Z roku na rok odnotowujemy coraz większe zainteresowanie naszymi produktami.

W stosunku do pierwszego roku naszej działalności odnotwujemy 5-ciokrotny wzrost sprzedaży.

W roku 2005 firma otrzymała certyfikat jakości TUV, oraz w tym samym roku staliśmy się właścicielami marki jak i fabryki Benelli www.benelli.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wlasnie - co Ci padlo w Griso?

Witam

Pierwsza rzecz co sie zepsula do byla pompa paliwowa - wymieniana na gwarancji ( pozniej sie dowiedzialem ze byl na to recall)

Nastepnie wymienili chlodnice oleju - gwarancja , chociaz wydaje mi sie ze najprawdopodobniej dostala kamieniem

A teraz TPS sensor , koszt okolo $160

Ztym tylko ze ja uzywam motoru dosyc intensywnie , najprawdopodobniej w tym roku zrobie okolo 18k km , juz sezon zaczalem

 

pozdrawiam

 

Irek


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi sie rozmowa mojego kumpla z przedstawicielem Ducati na targach motocyklowych:

 

Pan od Ducati: wie pan, to sa przesądy, ze Ducati jest awaryjne. Ja jezdze na Ducati i tylko kiedys w Niemczech rozlecial mi sie kosz sprzeglowy, ale koledzy z Niemiec pomogli i bylo po sprawie.

Kolega: wie Pan - ja mialem w zyciu 7 Hond CBR - przez ten czas tylko raz musialem wymienic w jednej bezpiecznik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no zgadza się ja w żadnej z dwóch CBR nic nie tknąłem wprawdzie obie kupiłem nowe i wiele na nich nie nabiłem.W nowychj psuje się regulator napięcia...jedyna wada.Te od 2004-2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi sie rozmowa mojego kumpla z przedstawicielem Ducati na targach motocyklowych:

 

Pan od Ducati: wie pan, to sa przesądy, ze Ducati jest awaryjne. Ja jezdze na Ducati i tylko kiedys w Niemczech rozlecial mi sie kosz sprzeglowy, ale koledzy z Niemiec pomogli i bylo po sprawie.

Kolega: wie Pan - ja mialem w zyciu 7 Hond CBR - przez ten czas tylko raz musialem wymienic w jednej bezpiecznik...

To juz chyba wszyscy wiedza ze jezeli chcesz miec niezawodny motor to tylko japonczyk ,jezeli chcesz co jezdzi ( czeste naprawy )i wyglada jak nic innego na drodze to tylko wlochy . Tak samo jak z samochodem bezawaryjna to Lexus itp jezeli przyjemnosc z jazdy to mercek lub bmw . Moj ML byl w servisie w ciagy 15 miesiecy chyba z 10 razy ( nieprzesadzam ) Jak jezdzi to jezdzi fajnie


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jesieni zrobiłem prawko kat A, ale zanim odebrałem - spadł śnieg i nawet nie miałem okazji skorzystać z nowo nabytych uprawnień :/

Szukam TANIEGO motocykla dla początkujących, co polecacie?

Byle do wiosny.


Coś się kończy, coś się zaczyna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jesieni zrobiłem prawko kat A, ale zanim odebrałem - spadł śnieg i nawet nie miałem okazji skorzystać z nowo nabytych uprawnień :/

Szukam TANIEGO motocykla dla początkujących, co polecacie?

Byle do wiosny.

 

Może najpierw powiedz, jakie sa Twoje preferencje? Co Cię w motocyklach kręci, na czym Ci zależy, jak planujesz uzywać kółek?

Wazne jest, zebyś od razu nie zabił się na motorze, ale też żeby motor Cię cieszył :)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jesieni zrobiłem prawko kat A, ale zanim odebrałem - spadł śnieg i nawet nie miałem okazji skorzystać z nowo nabytych uprawnień :/

Szukam TANIEGO motocykla dla początkujących, co polecacie?

Byle do wiosny.

 

ja tam się nie znam, ale V-max dobrze wygląda.

albo Suzuki Bandit.


I love it when a plan comes together

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Ja sam nie jeżdżę na motorze, wiec może nie powinienem się odzywać, ale jako pierwszy motor ja sam bym wybrał (tylko kiedy to nastąpi :) )

Hondę CB500, tanie części, mocy wystarczająco, a przy tym nie tyle żeby miał Cię zrzucić na pierwszych światłach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 1 raz polecam yamaha fazer - dosc tania, nie jest ciezka i nie ma kopa jak np r1, wiec na poczatki w sam raz. No ale nie napisales preferencji moze chcesz turystyczny, choppera, enduro ect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pierwszy motocykl honda cb 500, najmocniejsza 500(64km jak dobrze pamietam). bezawaryjna, fajnie sie prowadzi, tania w eksploatacji, kultowy motocykl w niektorych kregach. aha v-maxa na 1-szy motór nie polecam, bo to potwór przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V-max na start..o jezu....ciężka sprawa...mocno nie polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V-max to oczywiście żart.

W znanych mi kręgach motomaniaków, to motocykl co najwyżej trzeci w kolejności! (niektórzy twierdzą, że nawet czwarty), ale na pewno nie na pierwszy, ani na drugi.

A z rozmów wynika, że Yamaha Virago jest dobra na początek.

Tym niemniej jest pewnie z tysiąc modeli na ten pierwszy, ja jednak kręcę się przy Yamaho-Czoperowych kolegach więc nie jestem zupełnie obiektywny.


I love it when a plan comes together

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartujcie dalej :D

Pierwotny plan to WSK za 300zł i by mi wystarczyła na spokojną jazdę do rodziców na wieś, ale szybko zweryfikowałem te poglądy.

Za taki sprzęt na chodzie i z papierami trzeba zapłacić 1000 - 1500zł

Do tego kask i kurtka to kolejny 1000.

Chce się zmieścić w 2500 - 3000 ze wszystkimi kosztami.

Nie chcę szlifierki ani sedesu.

Może ktoś ma jakiś fajny motocykl na zbyciu?


Coś się kończy, coś się zaczyna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Merril, to poszukaj jakiegoś enduro 125cm3. Może Yamaha DT125???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jesieni zrobiłem prawko kat A, ale zanim odebrałem - spadł śnieg i nawet nie miałem okazji skorzystać z nowo nabytych uprawnień :/

Szukam TANIEGO motocykla dla początkujących, co polecacie?

Byle do wiosny.

 

Ja zrobiłem prawko na początku lata, ponieważ byłem święcie przekonany, że jestem fanem chooperów, kupiłem małą Yamahę Virago i nawet zdążyłem zrobić do zimy 2500 km. W międzyczasie testowałem Virago kumpla (1100) pod kątem ew. zakupu. Teraz wiem już na pewno, że raczej będzie to cruiser. Na 99% będzie to Yamaha V-Star. I pewnie 650.


Można bez końca patrzeć na ogień, wodę i parkującą kobietę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem na Hondzie NTV 650(zwanej też "Revere") ,wygodny sprzęt ,silnik V-ka ,nie za mocny ale i nie kaszlak jakiś,wał kardana,generalnie mogę polecić na początek

(aha, w zasadzie bezobsługowy,a miał kilkanaście lat)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Merill: w takim razie polecam Jawę TS 350


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enduro jest raczej zupełnie nie w moim stylu :mellow:

Ale muszę się przejechać na kilku sprzętach i organoleptycznie sprawdzić co mi najbardziej pasuje.

Thx za podpowiedzi


Coś się kończy, coś się zaczyna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówimy o tej kategorii cenowej, to może zastanów się jeszcze nad ETZ 250 czy 251.


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy 1000km mam za soba , a jak tam u Was ? Ktos juz zaczal sezon ?


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie, ale moze za tydzien bo zapowiada sie +10. Odpalilem przejechalem sie z 1km tak z dwa tygodnie temu. Do 1000 to mi jeszcze daleko...tyle robie w sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.