Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Ja takim śmigam :D

2a1a25ff170a89a2m.jpg

Edytowane przez Nurofen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BMW R ???

 

Yep, wszystkie R1200 co wlasnie zrozumialem ze ogranicza sie juz tylko do dwoch modeli R1200R i R1200GS :D

Wszystkie inne juz maja mokre.


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy moglby mi ktos wytlumaczyc ktore jest " lepsze " , mialem motory z jednym i drugim rodzajem i nigdy nie zauwazylem zadnej roznicy moze pomiedzy halasem jakie robi suche sprzeglo w Moto Guzzi I Ducati .Nigdy z zadnym nie mialem problemow , na plus suchego - mozna wykorzystac samochodowe oleje do silnika , chyba ze sie myle


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem 1000 K7. Trochę nie ma gdzie jeździć w tym kraju więc myślę o kupnie turystyka. Ale takiej adrenaliny jak to moto nie dostarczył mi nawet mój "pierwszy raz" :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy moglby mi ktos wytlumaczyc ktore jest " lepsze " , mialem motory z jednym i drugim rodzajem i nigdy nie zauwazylem zadnej roznicy moze pomiedzy halasem jakie robi suche sprzeglo w Moto Guzzi I Ducati .Nigdy z zadnym nie mialem problemow , na plus suchego - mozna wykorzystac samochodowe oleje do silnika , chyba ze sie myle

 

Moge sie mylic ale w Ducati and Moto Guzi masz sprzeglo suche wielotarczowe - wiec halas jest taki sam.

 

BMW ma sprzeglo suche jednotarczowe - wiec tarczki nie klekoca o siebie jak w Ducati. Oczywiscie ronica lezy w proporcji wielkosci skrzynki sprzeglowej (gdzie ja zmiescic) do maksymalnego momentu krory moze byc przeniesiony przez jedna tarcze lub wiele.

 

Tu chyba nie ma lepsze lub gorsze rozwiazanie - momenty obrotowe zwiekszyly sie w silnikach co wymusilo stosowanie sprzegiel wielotarczowych. Raczej mokre, poniewaz cichsze i na poczatku mozna bylo stosowac kola zebate proste. Technologia poszla jeszcze dalej i teraz koszt wykanania kola zebatego skosnego jest taki sam jak prostego, nie jestem pewien czy w motocyklu +50kW ktos stosuje jeszcze proste kola - wszystko dla komofortu uzytkownika.

 

To tak z glowy inzyniera mechanika bez praktyki :lol:

Edytowane przez switch107

nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo obie postaci na tym screenie to kaskaderzy :rolleyes: A te nowe Fat Boye to zenada, w ogole do mnie nie przemawiaja.


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo obie postaci na tym screenie to kaskaderzy :rolleyes: A te nowe Fat Boye to zenada, w ogole do mnie nie przemawiaja.

 

Taaaak

To powiedz co wedlug Ciebie nie jest zenujace?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 48 lusterka mi nie paszą

 

Te lusterka to największy bajer przywodzi na myśl customowe motory rodem z garażu


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już byłem zdecydowany na Irona.. pech chciał że pomacałem 48 :)

Teraz mam dylemat!!!

 

Chciałbym mieć taki dylemat :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę poprzedni

 

539.jpg

m246a.jpg

m246b.jpg

m246c.jpg

m246d.jpg

 

Oglądałem ten motor dzis z bliska

Wszystko fajnie pieknie tylko ten blask chromu mnie oslepia.Bez urazy ale swieci sie jak psu jaja na wiosne.

Zdecydowanie bardziej podoba mi sie nowy fat boy special z matowymi elementami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakonczylem sezon , zaliczylem kilka sytuacji ktore podniosly mi cisnienie ale ogolnie obeszlo sie bez dramatu . Teraz tylko wystarczy siedziec i czekac wiosny . W tym roku zaczalem jezdzic 16 lutego . na ten rok wrozki w telewizji mowia o najgorzsej zimie od 55 lat . Jak tam Wam minal sezon ? Ciekawe tez ile Jedrerk najezdziles km ?

 

Pozdrawiam

Irek


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najezdzilem 13,5 k km. w sumie na obu motocyklach. Mialem moze ze dwie niebezpieczne sytuacje, ale takie nieprzesadnie podbramkowe. Staram sie byc ostrozny, czasem moze nawet za bardzo. Sezonu nie skonczylem, dzisiaj smignalem Suzuki okolo 150 km. Przez weekend pojezdze jeszcze Drag Starem bo ma byc cieplo i sucho. Na razie jestem zakochany w nowej pasji, i pewnie nie pdko to sie zmieni :rolleyes. Jak odstawie oba moto na kolki, podam dokladnie ile przejechalem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najezdzilem 13,5 k km.

 

O kurcze respekt Jędrek :)

 

 

A u mnie wybór padł na orange 48 + wydech Big Radius 2-Into-2 - Vance & Hines black

 

2010-XL1200X-Sportster-Forty-Eight-Mirage-Orange-Harley-Davidson_imagelarge.jpg

 

Już się nie mogę doczekać wiosny.. ;)


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac cos w tych lusterkach?


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na typowego usera Harleya - stawiam, ze widac glownie brzuch :)

 

:)

 

marudzicie :D

 

fajny coffee - racer. Lusterka w takim sa potrzebne do homologacji. Tym sie nie jedzie dalej niz 50 km bo t... odpada.

a tak przy okazji to zamowilem sobie siedzonko w www.werson.waw.pl - nie moge sie doczekac pierwszej przejazdzki :)


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.