Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie chyba jednak Majka. Burglot z tego samego rocznika będzie już o kilka tys. droższy. Czytałeś różne fora więc z ofertami na Burgmanii też chyba jesteś na bieżąco ? Za niewiele większe pienądze znajdziesz Kymco Xciting 500 albo Hondę Silverwing.

A tak w ogóle ... jak już chcesz wydać 8 tys. to szukaj Transalpa :blink:

Edytowane przez teston

Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Tobie szczerze że jakoś do motocykli mnie nie ciągnie-wygodny jakiś się zrobiłem.

Na skuter siadam jak na fotel i jadę nie martwiąc się nawet o zmianę biegów :blink:

Wiem,wiem to profanacja :blink:

Zastanawiałem się też nad Kymco Xcitng ale to już kawał landary i z częściami nie jest tak kolorowo.


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od ponad roku jeżdzę suzuki bandit 650N i szczerze jest to jedyna rzecz na którą wydaje pieniądzę chętniej niż na zegarki :blink:

rozumiem, że są osoby, które zadowolą sie skuterkiem jako szybszym środkiem transportu niż samochód ale jazdy w dużym pochyleniu na zakręcie to Wy nie poczujecie moi drodzy, ani tego odejścia kiedy odkręci sie manetkę.

Lewa w górę nie tylko dla motocyklistów...

Edytowane przez maxvip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to temat o motocyklach a nie o miksie kosiarki z rowerem ;)

Mapetch dzisiaj czytałem że prawko nie podrożeje. Idż i nie czekaj. Z motocyklem miałem to samo. Chodził za mną od zawsze i ciągle były ważniejsze rzeczy do zrobienia-kupienia. W końcu się jednak doczekałem i jest. Motor to niesamowita frajda i faktycznie można się odstresować. Jeśli ciągnie wilka do lasu to się nie opieraj . Nie ma co sobie żałować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo to mnie zaskoczyłeś i to mile :)

nie spodziewałem się, że pozostanie w starych cenach,

co nie zmienia faktu, że jako jedno z noworocznych postanowień

wybrałem sobie właśnie zrobienie prawka kat. A i zakup motocykla :)

czekam tylko aż mrozy i śniegi ustąpią i jazda! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swierzy tu jestem ale podepne sie do tematu,jedze obecnie honda deauville a do kochania mam simsona awo turist z 1954 ktorego wlasnie koncze oraz iza 49 z 1951 ktorego jeszcze nie ruszylem. Fotki oraz opisy kilku wyjazdow mam na stronie imprezy ktorej jestem wspolorganizatorem www.nocnyrajdweteranow.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się :) :) :) :)

Mój ci on:

 

post-5825-0-27147600-1331809722.jpg

 

post-5825-0-65549600-1331809723.jpg


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się :) :) :) :)

Mój ci on:

 

post-24238-0-17620300-1331809727.jpg

 

 

:) nie wiem czy nie zmienie swoich moto-planów na przyszłość...

ślicznota...

możesz podać parametry i oznaczenie modelu/koloru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrz fotoshopa :-)))

 

Zdjęcia od pośrednika :)

Powycinał żebym nie wiedział skąd pochodzi motor, ale ja i tak wiem :)

 

możesz podać parametry i oznaczenie modelu/koloru

 

Harley Davidson Forty Eight model 2011

Pojemność 1200cm3

Kolor 056 SEDONA ORANGE


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jaką maszynę byście polecili dla chłopa 192cm / 100kg? Szukam czegoś do 14.000 - 15.000 zł., pojemność chyba minimum 750ccm, żebym nie czuł się jakbym jechał schorowanym osiołku, oczywiście szukam jakiegoś konkretnego krążownika albo nakeda a nie kusego sportowca ;) Jak budżet miałem skromniejszy to typowałem inazumę, ale jak ją zobaczyłem to się okazało że to maszyna dla mojej siostry a nie dla mnie.

 

Preferuję raczej motocykle nowoczesne wizualnie, albo klasykę w stylu HD sportster (Który de facto jest moim jak na razie nieosiągalnym marzeniem), ma być wygodny i mieć możliwość zabrania pasażera - ale jemu niekoniecznie musi być wygodnie. Chodzi o motocykl raczej krótkodystansowy, więc żadnych piórników ani tym bardziej kufrów

 

diesel - świetna maszyna, to jest coś co lubię


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbieraj na elektre albo kup intrudera volusie. Do goldwinga termin krotkodystansowy nie pasuje wiec nie w temacie. Moznaby szukac nomada ale do 15 to niewiem czy da rade. Jest fajny model bmw z ssilnikiem 1200 ale nie pamietam jaki dokladnie, policja na zachodzie tym jezdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten HD brzydki jako noc i bez sensu. Niby tradycyjny, a wygląda jak coś, czym amerykańscy raperzy jeżdżą do nocnych klubów. Niby nowoczesny, a technologicznie to Somalia. Jedyny sensowny Harley po 84 to vrod. No ale co kto lubi, miłej jazdy ;)

 

Dla kolegi wyżej, jak Zuma za mała, to polecam coś z trójcy XJR1300, CB1300 i GSX1400. R1200R tez jest fajny.

Edytowane przez Kojiro

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie chodzi w tym HD. Ma być czysta mechanika w klasycznym wydaniu bez zbędnych technologicznie nowinek i wodotrysków. Klasyczny surowy motocykl. Albo się to lubi albo nie.

Edytowane przez edi17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

If Harley Davidson made an airplane, would you fly in it?


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie chodzi w tym HD. Ma być czysta mechanika w klasycznym wydaniu bez zbędnych technologicznie nowinek i wodotrysków.

 

Czysta mechanicznie to byla WFM / WSK 125, bo miała magneto i nie potrzebowała akumulatora.

 

Ten HD ma 7,95 l pojemności zbiornika, czyli tankowanie co 100 km...

Edytowane przez lewandek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldwing i electra to całkowicie nie mój typ, w przeciwieństwie do volusii która bardzo mi odpowiada - przynajmniej wizualnie, i to jeden z tych motocykli które chcę zobaczyć na żywo. Podobnie GSX1400 i CB1300, z naciskiem na ten drugi, bo do motocykli hondy mam duże zaufanie, zainteresowała mnie też honda x11 ale wyczytałem że jest wyjątkowo niewygodna, hondy z reguły są szerokie ale na niej podobno siedzi się ?jak na fotelu ginekologicznym? ;)


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google translator Ci się włączył ? ;)

 

Nie, to stare hasło reklamowe BMW ;)


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zakresie cenowym ok 15k i takim wzrostem polecilbym Triumpha Tigera lub Sprinta. Mam kolege ktory ma 190cm i dosiada Yamahe TDM - tez moglby Ci pasowac do budzetu. Inna opcja to Mulistrada lub GS1150R.

 

Moim wyborem bylby jednak R1200RT (albo nowy R1300RT) ale to juz wydatek 18K EUR.


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy ktoś z Was ma doświadczenia z większymi skuterami? Na koniec sezony sprzedałem swoje suzuki DRZ400. Prawdopodobnie będę dojeżdżał do pracy ok 35km w korkach. Pomyślałem więc o praktyczniejszym skuterze. Podobno jest tylko jedno wyjście - Suzuki Burgman..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burgman jest super ale może warto też spojrzeć na Hondę Silver Wing

 

mój mechanik przestrzega przed jednocylindrowcami Suzuki o dużych pojemnościach...

 

czyli jeśli Burgman to 650 (dwa gary)

 

z tym że większy skuter nie będzie przaktyczniejszy w korkach niż DRZ..:),

 

no chyba ,że do 250..(imo)

Edytowane przez y60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten HD brzydki jako noc i bez sensu. Niby tradycyjny, a wygląda jak coś, czym amerykańscy raperzy jeżdżą do nocnych klubów. Niby nowoczesny, a technologicznie to Somalia. Jedyny sensowny Harley po 84 to vrod. No ale co kto lubi, miłej jazdy B)

 

Dla mnie ten motocykl to kwintesencja garażowego customa. Albo się to komuś podoba albo nie.

Każdy Harley to "technologicznie Somalia" ale o to właśnie chodzi. Jakbym chciał coś co tańczy i śpiewa to bym kupił jakąś japońską szlifierkę.

Nie wydaje mi się żeby ten HD trafiał w gusta raperów.. :)

 

Ten HD ma 7,95 l pojemności zbiornika, czyli tankowanie co 100 km...

 

Przecież to miejski cafe racer a nie szosowy cruiser. Zbiornik o pojemności 7,95l spokojnie wystarczy.

 

Poniżej ładniejsze zdjęcie dokładnie takiego modelu jak mój :)

 

post-5825-0-93077800-1331811409.jpg

 

Niech ktoś spróbuje powiedzieć że on nie jest piękny :)


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.