Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Skuter ma w moim przypadku zasadniczą niestety przewagę. DRZ = buty, kurtka itp. Na skuter wsiadam ubrany jak do pracy marynarka, normalne i daje przed siebie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś spróbuje powiedzieć że on nie jest piękny B)

 

Brzydki nie jest. Tyle, ze tankowanie co 70-120 km to lekka maskara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niech ktoś spróbuje powiedzieć że on nie jest piękny :)

Jest piękny.

 

A tak wygląda to,co śni mi się co noc B)

 

post-11280-0-27968900-1331811448.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Triumph Tiger i TDM są całkiem fajne, oba były w granicach moich zainteresowań jakiś czas temu ale jednak za dużo w nich turystyki/enduro, szukam raczej motocykla miejskiego który umożliwiłby też komfortowe podróżowanie na dystansach 70-100km, ale nie więcej. Dlatego też celuję w typowe nakedy i choppery, właściwie to jestem rozdarty między nimi? Ale raczej z naciskkiem na te drugie, bo wolę mniej dynamiczną ale komfortową jazdę


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wygląda to,co śni mi się co noc ;)

 

Znam ofertę Fireweed Inc. Chłopaki mają naprawdę ciekawe pomysły.

Ale na bazie 48 można wyczarować lepsze cuda:

 

post-5825-0-76709400-1331811839.jpg

 

63574180935811932252166.jpg

 

post-5825-0-65752100-1331811841.jpg


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buelle zawsze mnie krecily - polaczenie ognia i wody - silnik HD + sportowa geometria.

Musisz jednak brac pod uwage, ze to bardzo krotkie motocykle - co ma swoje wady, zwlaszcza na naszych nierownych, dziurawych drogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy-jaki kask na skuter?

Maszynka to Yamaha Majesty lub Honda Pantheon,moje wierne Nitro wygląda już słabo.

Lubię kaski otwarte aczkolwiek nie pogardzę szczękowcem.

 

Cena tak do 700/800 pln....

 

Dzięki.


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musisz przymierzyć. Kaski różnych producentów są przystosowane do różnych kształtów czaszki, moja głowa np zupełnie nie pasuje do Shoei, M-ka za mała, L-ka za luźna. Dobrych firm jest dużo - Shoei, Arai, Schuberth, Shark, HJC, Uvex, Nolan, AGV, Suomy etc. Poziom bezpieczeństwa wszystkie zapewniają podobny, reszta to kwestia preferencji.


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki model Nolana z wyjmowaną szczęką,możesz go używać jak otwarty,ale jak gdzieś poważniej podróżujesz to staje się całkiem fajnym "integralnym" kaskiem..

 

 

3593_1.jpg

 

wada -dość głośny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno bym pomyslal o tym Schubercie:

 

Schuberth_J1_Dark-Dekor.jpg

 

Schuberth J1 - dodatkowy + do lansu: mechanicy niektorych teamow F1 w nich biegaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem tego Schubertha, nie spodobał mi się. Żeby było śmiesznie, pan sprzedawca nie był w stanie wyjaśnić po co jest ten drążek osłaniający brodę (wtedy ten kask to była zupełna nowość, a ja spytałem, bo wyglądało niesolidnie) i powiedział, że to chyba do transportu :) Natomiast jest bardzo wygodny.


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego Nolana jak dwa posty wyzej, ma symbol N43 air. Polecam. Po miescie odpinam szczeke, na trase zakladam, bo montaz trwa sekunde. Jest glosniejszy niz integralny, ale nie ma dramatu. Jak zamkniesz wywietrzniki jest ok, jak otworzysz to wiadomo ze troche musi gwizdac.

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też go używam,żaden Hi-End ,ale jak ponegocjujesz cenę to ciężko będzie znaleźć coś w tej klasie za tą kasę..

 

nie ,żebym nie miał zastrzeżeń,ale polecam.. :)

 

post-23173-0-44478400-1331813277.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może by nie odpinać i nie zakładać ponownie warto zainteresować się czymś takim:

 

post-2536-0-71971700-1331813279.jpg

 

post-2536-0-91313700-1331813280.jpg

 

post-2536-0-12274000-1331813282.jpg

 

post-2536-0-46872700-1331813283.jpg

 

:)

Edytowane przez HemiG

"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne kaski pokazujecie ale piszcie nazwy modeli


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może Koledzy mi doradzą?!

w tamtym roku zdecydowałem sie, że w tym sezonie zakupię kask Shoei xr1000 szoke/jordan to chyba limited edition, ale zaczynam mieć wątpliwości! Po pierwsze jednak spora kwota a po drugie nie jest za pstrokaty, młodzieżowy?

może jakas inna ciekawa grafika? inne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ksylo1: wszystko zależy w jakich kolorach masz maszynę. Ja lubiłem się bawić w ten sposób: czarny(owiewki, bak i kanapa)-srebrny(mechanika) motocykl, czysto czarne skórzane spodnie, czysto czarna skórzana kurtka, czarne buty, a kask miałem też xr1000 białego, customowo malowanego przez znajomego - chciałem żeby mi zrobili motywy trzech filmów na prawej, lewej i tylnej ścianie: Ojciec Chrzestny(Brando), Pulp Fiction(Vincent i Jules) i James Bond(Connery) - efekt był fantastyczny, jak znajdę fotki na starym dysku to wrzucę :)

Moim zdaniem na kasku nie oszczędzaj :) Xr1000 to świetne kaski i inwestycja na lata. Zatem jeśli reszta jest mniej więcej w jednym kolorze/odcieniu czy ogólnie stonowana, to kask może być wielokolorowy i z fajnym motywem.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym roku najprawdopodobniej będę miał maszynę "przejściówkę" na rok wiec do koloru nie dobieram... wolę raczej dobierać kask do stroju, ale tu niestety jestem skazany na łut szczęścia i okazję, prawie żadna firma nie ma nic w ofercie na moją posturę/wymiary...

co do malowania kasków to fajna sprawa niestety kaski tracą wtedy gwarancje:/

inwestuje przedewszystkim w swoje bezpieczeństwo a shoei zapewnia mi opłacalność chyba w najwiekszym stopniu...

 

-----

grafka Szoke prezentuje sie następująco:

http://vi.ebaydesc.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItemDescV4&item=250623593497&t=1273087484000&ds=0&js=-1&ssid=100&seller=browardmotorsports&category=6749&bv=msie&caz.html

Edytowane przez ksylo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za bardzo kreskowkowy.


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpustowy, nie przystoi dorosłemu mężczyźnie. Ja jestem zwolennikiem solidów, a solid w kolorze innym niż czerń/biel/srebro to już ekstrawagancja :)


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zależy ile kto ma lat ;)

Wiesz, ksylo, jak lubisz Mangę to dlaczego nie, ale jeśli nie jesteś jej fanem to ja bym sobie darował. Osobiście kompletnie nie trawie i nie rozumiem fanów Mangi, dlatego zrobiłem sobie motyw moich 3 ulubionych filmów B)

Alpinestars nie ma dla Ciebie rozmiarówki ? :) No to musisz być naprawdę niewymiarowy.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam XR-1000 w malowaniu "Artifact", jak kupowalem nie bylo jeszcze malowan "Camino" i "Voyager", ktore wybralbym obecnie. Kask kupujesz i kombinezon kupujesz na lata - bylbym ostrozny dopasowujac je do kolorow maszyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewandek: dlatego dobrze jest kupić wszystko np. czarne, a kask może być zmieniany bo łatwiej jest sprzedać kask i wymienić na inny niż spodnie czy kurtkę(ja swoje spodnie i kurtki sprzedawałem kupę czasu - ponad pół roku na Allegro, mimo że prawie nówki - wizualnie, Alpinestarsa, to rozmiar dość rzadki - 48 spodni i 50tka kurtki), a kask poszedł raz dwa mimo że malowany customowo ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.