Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Kask + gogle w klimacie Małysza. Szkoda, że bardziej słychać italo-disco niż dźwięk silnika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kask + gogle w klimacie Małysza. Szkoda, że bardziej słychać italo-disco niż dźwięk silnika...

 

Filmik miał być z jajem i mi się podoba a Ty zamiast krytykować zbierz kumpli i nakręć coś swojego, chętnie obejrzę.


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypas "motór" :) hehe i dzieki temu filmikowi mam kolejna wizje na dokonczenie mojego moto hehe :)


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu i ja zaczalem sezon , w nowym kasku ;)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedzielne wygłupy z kumplami :)

 

/quote]

 

Ha to moja trasa do pracy :)

Diesel wyglądałeś trochę jak swój awatar ;) ;)

Nie mogłeś do MIASTA wjechać i do mnie wlecieć? piękny motór jeszcze raz gratki :)

A na rozpoczęciu sezonu byłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kask wyglada fajnie, ale z doswiadczenia osoby, ktorej kask sie przydal polecam integrala.

 

Moje moto w dalszym ciagu u mechanika. Mam nadzieje ze po swietach i ja posmigam :blink:


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wlasnie trzeci motocykl do garazu, wybor padl na Yamahe FZ6R. Szalenie zwinny i przyjemny w prowadzeniu sprzecik. W zakrety doslownie sam sie sklada. Kurcze, mam coraz mniej zegarkow, a wiecej motocykli :lol:

Razem z tym co w USA, nakrecilem juz w tym sezonie ponad 6 k km. Kto ma wiecej? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Razem z tym co w USA, nakrecilem juz w tym sezonie ponad 6 k km. Kto ma wiecej? :lol:

 

Mysle ze ciezko bedzie Tobie dorownac , ile najezdziles w Stanach ?


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W Stanach zrobilem dokladnie 2100 mil.

 

To całkiem sporo.

Edytowane przez selphy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

no to i ja się przyłączam do szanownego grona, właśnie stałem się posiadaczem Yamahy Dragstar 1100 ;)

Do przebiegów Andrzeja bardzo daleko ale staram się, jeżdżę codziennie.


Pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy , I zycze bezpiecznego Sezonu


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gk1 - dobry wybór. Napęd kardanem, fajny silnik. Dokup tuningowy wydech i będzie idealnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gk1 - dobry wybór. Napęd kardanem, fajny silnik. Dokup tuningowy wydech i będzie idealnie ;)

 

No ja wlasnie w swoim Dragu mam zalozone puste Cobry. Jechalem do Krzysztofa jak odbieral motocykl, i zastanawiali sie juz minute wczesniej kto jedzie i na czym. Moze to nie brzmi z pozoru madrze, ale glosny motorek jest po prostu bezpieczniejszy. Do Krzyska nie mam tak daleko, wiec pewnie nie raz pojedzimy razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie "loud pipes saves lives".

Ja w Bulldogu (silnik taki, jak w Dragstarze) miałem angielskie wydechy Fuel, które włączały autoalarmy w autach grupy VW. W MT-01 mam oryginalne Akrapovice, które nie włączają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam motocyklistów na tym forum. Ja jezdziłem kiedyś CBR600F4, teraz po przerie szukam jakiegoś litra, k4-k5 lub dychy 04-06 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę jadę oglądać Kawasaki Z1000, które na 99% wezmę :) Minus jest taki, że moja daje mi wybór i niestety PAM musi być sprzedany(chyba, że się nie sprzeda :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze pytanie:

Honda Shadow 700 VT - rocznik zacny bo 1985.

Stan miód-malina facet naprawdę bardzo dbał i inwestował w motocykl-wymienione wszystko z części eksploatacyjnych łącznie z ogumieniem.

Dokupione dużo elementów akcesoryjnych-krótka szyba/długa szyba/sakwy itp.

Odbywał przysłowiowe jazdy dookoła komina- 100/200 km co niedzielę.

Mogę mieć tę maszynę za przysłowiowe grosze-warto pchać się w takiego nobliwego japończyka?

 

Pozdrawiam.


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze pytanie:

Honda Shadow 700 VT - rocznik zacny bo 1985.

Stan miód-malina facet naprawdę bardzo dbał i inwestował w motocykl-wymienione wszystko z części eksploatacyjnych łącznie z ogumieniem.

Dokupione dużo elementów akcesoryjnych-krótka szyba/długa szyba/sakwy itp.

Odbywał przysłowiowe jazdy dookoła komina- 100/200 km co niedzielę.

Mogę mieć tę maszynę za przysłowiowe grosze-warto pchać się w takiego nobliwego japończyka?

 

Pozdrawiam.

 

Jasne, to piekny klasyk. Jezeli zadbany to warto miec. To tak jak w Porszak 111, nie rocznik najwazniejszy, tylko stan zachowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje , fajne moto , tylko taki wydech mi nie lezy


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpiękniejszy z całej rodziny Sportsterów. Co do Hondy to jeden z bardziej zacnych klasyków gatunku soft chopperowego. Co ważne nie będzie generował zbyt dużych kosztów. Kieruj się nie wiekiem a stanem, jeżeli gość o niego dbał jak pisałeś i masz co do tego pewność to warto się zainteresować. Moc jest wystarczająca a motocykl stosunkowo długi i przyjemny w prowadzeniu. Dobry sposób na początek motocyklowej przygody. Na wartości też już nie straci więc zawsze możesz potem odsprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.