Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Diesel - nie chcesz przeniesc tablicy rejestracyjnej z blotnika - na bok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diesel - nie chcesz przeniesc tablicy rejestracyjnej z blotnika - na bok?

 

W najbliższym czasie chcę zamontować zawieszenie Progressive i przenieść tablicę na bok ;)


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda - bardzo podoba mi się solo seat i dekiel z grafiką. Rewelacyjnie odcina się też zbiornik paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie 3 dni temu w piątek skończył się(przynajmniej na razie) sezon moto- baba wymusiła mi pierwszeństwo, próbowałem ją ominąć, ale piach i żwir na połowie drogi :) ... i moto poleciało ślizgiem itp. Dobrze, że naprawdę powoli jechałem, bo by mnie piiii jeszcze zabiła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diesel - Twój moto to wyjściowo Sportster 1200 fourty eight?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie 3 dni temu w piątek skończył się(przynajmniej na razie) sezon moto- baba wymusiła mi pierwszeństwo, próbowałem ją ominąć, ale piach i żwir na połowie drogi :) ... i moto poleciało ślizgiem itp. Dobrze, że naprawdę powoli jechałem, bo by mnie piiii jeszcze zabiła ;)

 

 

Dokladnie tak sie zakonczyl moj poprzedni sezon . Dobrze ze Tobie nic sie nie stalo


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko żal, na początku czerwca :) Dobrze, że miałem skórzaną kurtkę, rękawice itp,

bo bym ściągał swoją skórę z asfaltu, a żwir pincetą bym sobie wyciągał z ciała ;)

Jak na drugi dzień jechałem po mieście i widziałem chłopaków na moto w koszulkach bez rękawków

czy innych zwykłych t-shirtach to dreszcz mnie przechodził na wspomnienie.

Ale tak jak piszesz- dobrze, że tylko straty w sprzęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie , najwazniejsze ze Ty jestes OK . Ja niestety do dzisiaj mocno odczuwam skutki swojej " przygody "


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tym razem na szczęście delikatnie, a najbardziej bolą mnie nie siniaki czy obite kości,

ale to, że zaczęła mi w głowie kiełkować taka dziwna myśl, że może wystarczy jazdy na 2 kołach :)

To już moja trzecia "przygoda" związana z moto, a jak mówią do 3 razy sztuka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, obserwuje ze poza kaskiem i kurtka naczesciej motocyklisci inwestuja w solidne buty - czy jest to istotne dla bezpieczenstwa czy tez niezbedne do jazdy z ewolucjami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre buty dla bezpieczeństwa też nie zawadzą, ale to pewnie jak ktoś w ciut dalsze traski się wybiera.

Mnie zawsze tylko plastiki interesowały, a że jeżdżę praktycznie tylko po mieście- czasem dla przyjemności kilka najbliższych wiosek, więc u mnie praktycznie zawsze jakieś zwykłe sportowe buty, bo ciężko potem po mieście np łazić czy w pracy, czy na spotkaniu w innych usiedzieć. A jakbym na czymś spokojniejszym jeździł i tylko i wyłącznie rekreacyjnie w co cieplejszy weekend, to pewnie coś solidniejszego z wysoką kostką bym założył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre buty dla bezpieczeństwa też nie zawadzą, ale to pewnie jak ktoś w ciut dalsze traski się wybiera.

Mnie zawsze tylko plastiki interesowały, a że jeżdżę praktycznie tylko po mieście- czasem dla przyjemności kilka najbliższych wiosek, więc u mnie praktycznie zawsze jakieś zwykłe sportowe buty, bo ciężko potem po mieście np łazić czy w pracy, czy na spotkaniu w innych usiedzieć. A jakbym na czymś spokojniejszym jeździł i tylko i wyłącznie rekreacyjnie w co cieplejszy weekend, to pewnie coś solidniejszego z wysoką kostką bym założył ;)

 

Dobre buty to podstawa, kiedyś przygniótł mi stopę Kawach ZX-6R, gdybym nie miał porządnego obuwia z usztywnieniem, to wolę nie wiedzieć co by się z nią mogło stać. Zawsze wolę eleganckie obuwie wrzucić w plecak, a na moto śmigać w porządnych laczkach. Co jak co, ale to przecież o nasze zdrowie tu chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet przy potencjalnie niegroźnej wywrotce bardzo łatwo uszkodzić kostkę - jak motocykl leci na Ciebie nie bardzo masz szanse analizować, jak się podeprzeć, żeby nie uszkodzić kostki. Doceniłem to dopiero przy glebie parkingowej, kiedy przez tydzień bolały mnie palce (but wygiął się w tej części, ale pozostał sztywny w kostce). Buty sznurowane stwarzają również niebezpieczeństwo zaplątania się sznurowadła np w dźwignię zmiany biegów i przy zatrzymaniu robi się zabawnie, jak nie można się podeprzeć...

 

Zdarzało mi się jeździć na motocyklu bez kurtki - w t-shircie, zawsze jednak zakładam: kask, buty motocyklowe, pas nerkowy i przewiewne rękawice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pas nerkowy? Dla ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi czy przed wiatrem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nascie lat i może bym kupił jakiś motor.

Rzygam na kazdy skuter i chiskie romety.

Co powiecie o takim czymś? http://allegro.pl/suzuki-rg-80-jedyna-taka-na-allegro-tanio-i1678032656.html

Cena tak w granicach tej Suzuki.

 

Raczej nie w tym sezonie bym kupował, może w zimie, albo na wiosne.

Edytowane przez Pager

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-3910-0-17969800-1331852860.jpg<

post-3910-0-68250400-1331852858.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buty sznurowane stwarzają również niebezpieczeństwo zaplątania się sznurowadła np w dźwignię zmiany biegów i przy zatrzymaniu robi się zabawnie, jak nie można się podeprzeć...

Słuszna uwaga warta zapamiętania przez mniej doświadczonych motocyklistów.

Sprawę jazdy po mieście w t-shircie rozwiązałem kupując buzer. Wilk syty i owca cała. Nie pocisz się jak świnka mając przy tym solidną ochronę tułowia i rąk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może chce ktoś kupic Yamahe Xj 600N z 89r? :)


"Lotnik skrzydlaty władca świata bez granic , ze śmierci drwi , a życiu prosto w twarz się śmieje..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak złapać deszcz na trasie.. ;)

 

dsc02196tx.jpg

 

dsc02198n.jpg


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede musial zaczac szukac cnowego moto dla siebie , bo rosnie mi nowa " motorowka "

 

 

 

 

 

IMG-20110820-00023.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMGP6542.jpg

 

 

 

Co tu taka cisza , pozamienialiscie moto na rowery ?


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze pytanie:

Honda Shadow 700 VT - rocznik zacny bo 1985.

Stan miód-malina facet naprawdę bardzo dbał i inwestował w motocykl-wymienione wszystko z części eksploatacyjnych łącznie z ogumieniem.

Dokupione dużo elementów akcesoryjnych-krótka szyba/długa szyba/sakwy itp.

Odbywał przysłowiowe jazdy dookoła komina- 100/200 km co niedzielę.

Mogę mieć tę maszynę za przysłowiowe grosze-warto pchać się w takiego nobliwego japończyka?

 

Pozdrawiam.

Kolego w sumie to taki mały damski pierdziołek

jeżeli wyglądasz jak mężczyzna to będziesz słabo się na tym prezentował jak na skuterze

ale jesteś malutki to warto kupić i nie patrzyć na wiek. ewentualnie odsprzedać


życie zaczyna się po 200...km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza , pozamienialiscie moto na rowery ?

 

Żebyś wiedział :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.