Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

doktor

Zenith Grand Prix Paris 1900

Rekomendowane odpowiedzi

post-10961-0-55417800-1331571334.jpg

post-10961-0-26577900-1331571328.jpg

post-10961-0-87792400-1331571330.jpg

post-10961-0-47973100-1331571332.jpg


Tissot V8(na pasku)// Tissot Seastar(na pasku)// Zenith 1900 Grand Prix Paris// Certina DS Podium Chrono-536.7129.42.16(branzoleta)// Certina Ds Blue Ribbon(guma)// Swatch Skybond//Orient Big Mako(branzoleta)// Festina-9473diver(branzoleta)// Citizen Chrono-6870-R30738-RC// Aquator (submariner)// Casio G-SHOCK DW-6100 //Casio G-Shock Riseman Gw-9200,Casio G-Shock Rangeman GW-9400, Casio G-Shock GWG-1000//Seiko Air Diver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Te zegarki sa dosc pospolite, a ich wartosc nie jest jakas tam powalajaca nawet tych w srebrze.Twoj ma nieoryginalna tarcze i wskazowki,koperta jest niklowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zegarek ten mam po pradziadku. Ostatnio oddałem go do renowacji. Firma na 6 sierpnia w Łodzi powiedziała, że zegarek jest w idealnym stanie. Zegarek ten większość czasu przeleżał. Załączam fotki w załączniku. I teraz dziwi mnie jedna sprawa. Zegarek ma 110 lat, stan jest naprawdę super i mam rozumieć, że ten zegarek jest w zasadzie bezwartościowy??

 

Nie za bardzo rozumiem - oddałeś do renowacji zegarek w idealnym stanie? Hmmm....

Zegarek nie jest bezwartosciowy. Ale w pełni zgadzam sie z Kolega kaido, ze za wiele nie jest wart. Jeśli po pradziadku, to zdecydowanie lepiej zachowac jako pamiatke, niż sprzedac, bo uzyskasz może z 300zł.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Mysle ze nawet nie tyle.Za tyle mozna oryginala w przyzwoitym stanie, w srebrze znalezc.Tu jedynie koperta i mechanizm jest cos warte, a to niekompletny zegarek. Mysle ze zainteresowany oddal zegarek do "fachowcow", aby okreslili stan i ewentualnie sie nim zajeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce go sprzedawać, tylko dziwi mnie fakt, że zegarek, który ma 110 lat jest wart tyle co zwykły qwartz. Kolego, co Cię dziwi odnośnie idelanego stanu bo nie rozumiem? Wymieniona jest szybka bo wypadła, a środek wyczyszczony bo po 110 latach miał chyba prawo się przykurzyć, zgadza się? Mechanizm jest w idealnym stanie. Ja mam 30 lat, a mój tata ma 53 lata i tarcza była cały czas taka jaka jest więc nie rozumiem czemu mam nieoryginalna tarczę, można coś bliżej?


Tissot V8(na pasku)// Tissot Seastar(na pasku)// Zenith 1900 Grand Prix Paris// Certina DS Podium Chrono-536.7129.42.16(branzoleta)// Certina Ds Blue Ribbon(guma)// Swatch Skybond//Orient Big Mako(branzoleta)// Festina-9473diver(branzoleta)// Citizen Chrono-6870-R30738-RC// Aquator (submariner)// Casio G-SHOCK DW-6100 //Casio G-Shock Riseman Gw-9200,Casio G-Shock Rangeman GW-9400, Casio G-Shock GWG-1000//Seiko Air Diver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, a czemu niby mam nieoryginalną tarczę i wskazówki?


Tissot V8(na pasku)// Tissot Seastar(na pasku)// Zenith 1900 Grand Prix Paris// Certina DS Podium Chrono-536.7129.42.16(branzoleta)// Certina Ds Blue Ribbon(guma)// Swatch Skybond//Orient Big Mako(branzoleta)// Festina-9473diver(branzoleta)// Citizen Chrono-6870-R30738-RC// Aquator (submariner)// Casio G-SHOCK DW-6100 //Casio G-Shock Riseman Gw-9200,Casio G-Shock Rangeman GW-9400, Casio G-Shock GWG-1000//Seiko Air Diver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Wystarczy troche wlasnej inicjatywy i uzyc przyjaciela jakim jest chociazby google,lub poogladac te zegarki na znanym portalu aukcyjnym.

 

Dla przykladu z google: http://www.google.pl/images?q=zenith+grand+prix+paris+1900&um=1&hl=pl&tbs=isch:1&sa=N&start=0&ndsp=20

 

Taraz porownaj te przyklady z Twoim zegarkiem.

 

Nie uniknione , ze tarcza jak i wskazowki ulegly zniszczeniu(tarcza domyslam sie ze porcelanowa), wiec zmieniono, dopasowano zapewne na zyczenie klienta.

 

Odnosnie wieku to mysle ze bedzie nawet jeszcze mlodszy w/g numerow po 1920.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.