Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

robertpien123

prosba o pomoc w sprawie omegi

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście trudno się z kolegą Piotrem nie zgodzić.

Swoją drogą nie mam pewności, kto takie mechanizmy wytwarzał.

Dla mnie to werk z pogranicza Moser(?) - Bure(?) i kojarzę go z rynkiem rosyjskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście trudno się z kolegą Piotrem nie zgodzić.

Swoją drogą nie mam pewności, kto takie mechanizmy wytwarzał.

Dla mnie to werk z pogranicza Moser(?) - Bure(?) i kojarzę go z rynkiem rosyjskim.

 

A jakie to ma znaczenie w tym przypadku? Podobny układ mostków można spotkać w produktach wielu firm, a rynek rosyjski... hmm... może go i jakiś rusek składał. ;)


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Piotrze, bardzo dziękuję za udzielenie niczego nie wnoszącej odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Piotrze, bardzo dziękuję za udzielenie niczego nie wnoszącej odpowiedzi.

 

Kolego 'LMed' bardzo dziękuję za podziękowania i udzielenie coś wnoszącej odpowiedzi... hmm... no właśnie, a co ona takiego wnosi? Co to w ogóle jest pogranicze Moser(?) - Bure(?)? Jakie znaczenie ma pochodzenie werku w bardzo marnej pasówce, która na dodatek ordynarnie udaje coś czym nie jest?

Obojętnie z jakiego pogranicza jest ten mechanizm, bo i tak ten zegarek moim zdaniem można porównać jedynie z kupą (szajs).Czy teraz coś wniosłem?


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tej kupy, raczej nic więcej.

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę że ten mechanizm ma oryginalną tarczę chyba więc wystarczy odwrócić i przeczytać ;) a tak na poważnie to rzeczywiście podobne mechanizmy często spotykane... dzisiaj to jest może i szajs ale 90lat temu nie było podstawowej komórki społecznej jaką jest człowiek, który nie chciałby mieć takiego szajsu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę że ten mechanizm ma oryginalną tarczę chyba więc wystarczy odwrócić i przeczytać ;) a tak na poważnie to rzeczywiście podobne mechanizmy często spotykane... dzisiaj to jest może i szajs

 

Nie napisałem, że mechanizm jest szajs, tylko że zegarek to szajs. Wystarczyłoby do niego dobrze dopasować kopertę i przemalować tarczę, tak żeby nie sugerowała, że to omega i mogłaby być z tego całkiem znośna pasówka.

No a właściciel pyta się czy to mechanizm omegi (czyli tarcza go jednak oszukała), a nie z jakiego pogranicza on jest.

 

90lat temu nie było podstawowej komórki społecznej jaką jest człowiek, który nie chciałby mieć takiego szajsu.

 

Nie obrażaj ludzi, którzy żyli 90 lat temu.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.