Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej robi w

Niklo-Chrom. Zakład galwanizacyjny

60-818 Poznań, Sienkiewicza 14


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-16.jpg

1-18.jpg

Gratuluję pbk. Moim zdaniem jeden z najładniejszych współczesnych Worldmasterów, szczególnie ten z czarną tarczą, jak Twój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

część moich nowych nabytków, jako że xylog wywołał mnie do tablicy - Jacek Twoja kolej :P

 

pierwszy ze szwedzkiej rodziny to ...ojciec chrzestny... grubo pozłacany szwed

img0570n.jpg

 

następnie też szwed ale z niebieskim ringiem na złotym tle

 

img0587sa.jpg

 

szwed z czarnym ringiem - pasek w drodze :)

 

img0577wx.jpg

 

i szwed automat

 

img0582zo.jpg

 

oraz dwa super jety

 

img0589v.jpg

 

img0592l.jpg

 

cdn....

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to złote tło w nr.2 nie było kiedyś białe, tylko zżółkło z upływem czasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, ten typ tak ma, to tło ma złoty połysk a tak wygląda braciszek z niebieskim ringiem na białym tle..dziś świeżo nabyty :)

 

1385350961.jpg

 

a tak wyglądała szwedzka rodzina z tamtych lat..

 

reklama1963.jpg

 

dzięki uprzejmości Wojtka

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny stan - gratulacje


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że piszę w nieodpowiednim temacie ale może tutaj ktoś to zauważy.

Potrzebuje tarczę do zegarka Atlantic worldmaster ORIGINAL z kalendarzem (vintage) oraz wskazówkę sekundową (z grotem), może być komplet wraz z minutwą i godzinową. Interesuje mnie stan abrdzo dobry. Piszcie na PW.

Chciałbym wkrótce wrzucić tu zdjęcie mojego worldmastera, pomożecie? ;)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam miłośników Atlantic-ów.

Właśnie zostałem posiadaczem pierwszego Atlantica niestety malowanka ale następne pewnie będą w oryginale.

post-46639-0-42899700-1333023548_thumb.jpg

Edytowane przez marcineke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka cena była tej malowanki?


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam miłośników Atlantic-ów.

Właśnie zostałem posiadaczem pierwszego Atlantica niestety malowanka ale następne pewnie będą w oryginale.

No i co z tego ze malowanka, zegarek to zegarek, wazne ze worldmaster :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka cena była tej malowanki?

Zakupiony w niedziele na alledrogo za....149 zeta przecież to grzech było go nie brać.

No i wychodzi że na chleb nie będę miał ale kolekcja 8 zegarków jest. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos cen, dzis poszedł klasyczny art deco w pięknym stanie za 1,5k :wacko:

jak dla mnie tez malowany ale wyjątkowo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed i po zdarty do dna, niestety inne napisy sa ( brak 21 jewels zamiast tego antymagnetic) i krzyż jest a nie było :)

W sumie zaoferowali sie ze zrobią od nowa jak w oryginale ale stwierdzilem , że to juz i tak nie oryginal wiec po co to robić jeszcze raz?

 

Prosze o opinie wszystko robione u Głowackich, koperta, tarcza, wskazowki.

W drugim poscie natepny i tu kombinowalem :)

post-47498-0-55515200-1333462516_thumb.jpg

post-47498-0-80468900-1333462526_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza oczyszczona lekko dzieki Chronofilowi,

wskazowki kropki (fosforyzujace) Kowal z Krakowa

koperta i szkielko Głowaccy.

 

Sami ocencie

 

Dodam ze koronka tez juz wymieniona na nową :)

post-47498-0-13327500-1333462879_thumb.jpg

post-47498-0-10392600-1333462888_thumb.jpg

post-47498-0-44441400-1333463010_thumb.jpg

Edytowane przez ramik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Ramik , pierwszy pierwszy pięknie odnowiony, drugi też piękny, ale punkty fosforyzujące lepiej było nie ruszać bo teraz aby szpecą. Sam wcześniej robiłem renowację kilku zegarków (3 z nich pokazane kilkanaście postów wcześniej) i żałuję jak cholera, zrobiłem to w pewnym zakładzie w Łodzi i porażka- tarcze wyglądają jakby je posypano drobnym brokatem, cały urok Atlanticów zniknął, przez ten kolor gliszowanie jest słabo widoczne. Teraz wysłałem tego ze zdjęcia do Głowackich, jak wróci to pokażę jak wyszło.

post-36819-0-10715100-1333731821_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Hej witaj znowu ross74 !!!

 

 

A gdzieś bywał jak cię nie było ??

 

I Delban nie ma kto pokazywać, i wśród Worldmasterów cisza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, faktycznie miałem mały przestój, ale teraz czekam na następną Delbankę i przymierzam się do kilku Atlantic-ów, więc pewnie pojawię się częściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Ramik , pierwszy pierwszy pięknie odnowiony, drugi też piękny, ale punkty fosforyzujące lepiej było nie ruszać bo teraz aby szpecą. Sam wcześniej robiłem renowację kilku zegarków (3 z nich pokazane kilkanaście postów wcześniej) i żałuję jak cholera, zrobiłem to w pewnym zakładzie w Łodzi i porażka- tarcze wyglądają jakby je posypano drobnym brokatem, cały urok Atlanticów zniknął, przez ten kolor gliszowanie jest słabo widoczne. Teraz wysłałem tego ze zdjęcia do Głowackich, jak wróci to pokażę jak wyszło.

 

punkty tak naprawde tylko na zdjeciu tak wyszly, moze byly wlasnie naswietlone, w rzeczywistosci sa tylko pol tonu jasniejsze od reszty i mysle ze za 2-3 lata w zupelnosci sie zleja z reszta. Glowaccy sa ok tylko ceny zabojcze, no ale za spokoj trzeba placic, chcieli nawet poprwic bledy na tarczy wiazalo sie to znowu ze zdarciem wszystkiego wiec dalem sobie siana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, są bardzo drodzy ale po moich doświadczeniach chcę spróbować renowacji u nich choć za tak wysoką cenę, zresztą ten mój zegarek musi ją odbyć – sam widzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Ross, ale najpierw wymień mu szkiełko. Potem popróbuj umyć tarczę. Może to na tyle poprawi wygląd, że odpuścisz renowację...

 

Ale jak czytam to już po ptakach

Edytowane przez xylog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, już pozamiatane- wysłany. Na zdjęciach tego nie widać dobrze ale tarcza była zalana chyba wodą i w rzeczywistości wygląda dużo gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się dołożę. Zegarek taki jaki miał mój ojciec ale gdzieś zaginął. Znalazłem taki na aukcji na AS1604. Troszkę podrasowany, szkiełko, smarowanie, wychwyt. Nie wiem czy malowanka czy nie. Ale mnie osobiście się bardzo podoba. Ktoś ma podobny?

post-45739-0-80070500-1333779599_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malowanka i to kiepska. Zobacz na to jak nierówne są indeksy minutowe koło godziny 12 i jakiej kiepskiej jakość są napisy w dolnej części tarczy.

Nie zwracając na to uwagi, użytkowo fajny zegarek. Chociaż mnie te niedociągnięcia by denerwowały.


instagr.am/klxn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malowanka i to kiepska. Zobacz na to jak nierówne są indeksy minutowe koło godziny 12 i jakiej kiepskiej jakość są napisy w dolnej części tarczy.

Nie zwracając na to uwagi, użytkowo fajny zegarek. Chociaż mnie te niedociągnięcia by denerwowały.

No możliwe że kiepska ale jak oglądam inne to też mam wrażenie że są takie "ręcznie pisane" oznaczenia na tarczy. Myślałem że np. model extra był ręcznie zdobiony i dlatego tak jest ponieważ tarcza wydaje mi się nie odnawiana. Ale możliwe że się mylę, dlatego chciałem prosić kogoś kto ma taki sam model o wrzucenie foty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.