Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

czujność czekisty :), ale pogląd na tą wskazówkę pozwolisz, że będę miał podobny do Twojego. Jest od innego modelu ;) .


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Firanka rzeczywiście ładna, jeśli oryginalna to super. A, że koperta wygląda na nieużywaną, lub prawie, to i są szanse całość.

Szkoda tylko, że to nie Felsa, bo te chyba były tylko z Shockprotected.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszę się, że od czasu do czasu możemy się zgodzić ;) , a tak poważnie to zastanawiam się czy jest to w ogóle wskazówka atlantic'owa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak tego z felsą 756 ciężko dostać(wówczas byłoby shockprotected) . Nie malowany. zdjęcia zrobię przy dobrym oświetleniu (jak przestanie padać) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firanka rzeczywiście ładna, jeśli oryginalna to super. A, że koperta wygląda na nieużywaną, lub prawie, to i są szanse całość.

Szkoda tylko, że to nie Felsa, bo te chyba były tylko z Shockprotected.

 zgadza się, fajnie by było i dlatego poprosiłem o fotki w dobrej jakości - jeśli to oryginał to gratulacje - nie widziałem 756 z incabloc, ale jest ich tak mało, że nie wykluczam, choć wątpię czy w Atlantic'ach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek tarcza - starałem się jak najlepsze

 

 

i dekielek (mechanizm to klasyczna eta)

 

i jakieś zdjęcia koperty :)

post-61538-0-85130600-1378919843_thumb.jpg

post-61538-0-57399900-1378919872_thumb.jpg

post-61538-0-00830900-1378919931_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Nie wiem co sądzić.

Tarcza dość jasna, sam mam taką białą. Ponoć czyszczenie wodą utlenioną daje takie efekty.

Ale stan koperty wskazuje na nieużywanie tego zegarka. Więc może on jest w takim dobrym stanie, nie był czyszczony.

 

Jak na początku, nie wiem co myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Jackiem stan koperty, dekielka oraz oryginalna unikatowa koronka wskazuje że może to być oryginalnie zachowany egzemplarz. Jeżeli tak jest to gratulacje trafić firankę w takim stanie to jak 6 w totolotka ;)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno zegareczek przeleżał od nowości w szufladzie ( biała tarcza trochę ją doświetliłem aby było wszystko widoczne).

 

Prawie miesiąc korespondowałem w sprawie tego zegarka ale efekt się opłacił :)  Jutro dorzucę tarczę w świetle dziennym i wrzucę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tarczy, nie będę powielał opinii, ale przyglądałem się dokładnie dekielkowi, nie widać śladów polerowania, ani doczyszczania, a głębokość grawerunku wskazuje, że jest to raczej oryginalny stan, Podobnie jak i koperta. Gratulacje.  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak xyloga, mnie również zastanawia kilka spraw w tej tarczy, ale jeśli jest to egzemplarz niekombinowany i nieszorowany to, no cóż, moja jest ładna, ale nie widziałem firaneczki w lepszym stanie od tej Gone. Z niecierpliwością oczekuję zdjęć zegarka w świetle dziennym.

 

Xylog - jak długo masz tę swoją? - chodzi mi o to jak zachowuje się tarcza po myciu wodą utlenioną i po jakim czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Nie mam pojęcia, czy to woda, kiedy była robiona, więc nie umiem odpowiedzieć. Ale mam też jakiegoś złomka, któremu chyba przedawkowali H2O2, bo zszarzał.

Wątpię, żeby tarcza w oryginale była biała, pewnie raczej jasna kość, czy jak to się nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, ja również sądzę, iż w oryginale tarcza nie miała czystej białej barwy. Ponadto tarcza zegarka mającego 60 lat, jeśli nawet jedynie leżał, pokryłaby się się nalotem - powoduje to wilgotność powietrza w połączeniu z kurzem. Jeśli nie, to jedynym wytłumaczeniem mogły być super sterylne warunki przechowywania. Chętnie przyjrzałbym się również napisom pod logo i poniżej osi zegarka oraz podziałce - jeśli ma uchodzić za najlepiej zachowany to może wpierw choć spróbować go trochę zweryfikować. Nie będę snuł domysłów, ale tymczasem jeszcze powstrzymam się z zachwytami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,kupiony na szybko bez żadnego sprawdzania 

 

 

post-56002-0-37330300-1378974195_thumb.jpg

 

post-56002-0-98114800-1378974215_thumb.jpg

 

post-56002-0-86848700-1378974238_thumb.jpg

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xylog ten krzywy uśmieszek mnie trochę zastanawia , a siedzę już trochę na forum i wiem ,że jesteś specem od Atlanticów.

Tego wcisnął mi facet na rynku za 80 zł ,i kupiłem. Pomyślałem nie kasa ,najwyżej stracę .

Nie znam się na Atlanticach ,więc jest on OK ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

No cóż, nie dziwcie się więc, że każdą "nówkę" oglądamy trzy razy, zanim raz coś napiszemy.

Jak widać można i firanki malować, czy pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Jest naprawdę super, uśmieszek ma taki tik :)

A za taką kasę to trzeba było całe wiadro wziąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ,już myślałem ,że ten wcześniejszy wpis to do mnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.