Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, iż nie jest to miejsce do tego typu prezentacji, kończę z projektowaniem starych-nowych Atlantic'ów, ale , że nie mogłem się powstrzymać, to na specjalne Twoje życzenie zasadas, stonowana wersja jesienna dla koneserów (aby zniwelować szok po uprzednim projekcie)

 

post-53152-0-21570500-1372095681_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Rainbow wymiata ;)

 

Może tylko więcej różu na wskazówki i wchodzę w to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiata-trochę więcej niebieskiego na otok i wyjdzie -tęczowy marynarz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Traktuje jesienną wersje jako indywidualne wyróżnienie ;) . Może kiedyś jak jakaś tarcza nie będzie się już do niczego nadawała poproszę o projekt :)

Gratuluje umiejętności i inwencji twórczej.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

No dobra pogadaliśmy o pięknych kolorach tęczy.

 

To teraz o moich "ringach" i ich kolorach:

 

1-12_zps3949fc0f.jpg

 

Starałem się w takim samym oświetleniu zrobić im zdjęcie, ale i tak kolory nie wyszły realistycznie. Mimo wszystko możecie sobie o nich podywagować, pewnie szczególne zainteresowanie będzie budził ten jasny...

 

 

Edyta:Dwa ostatnie zdjęcia są takie same, nie policzyłem i jednego zabrakło do ładnego prostokąta. ;)

Edytowane przez xylog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Gratuluję, piękny stan. I koronka chyba oryginalna. Tylko sekunda chyba z grotem powinna być. Ale poza tym super !

Edytowane przez xylog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

argo, nie jest po renowacji? koperta raczej tak


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarcza też sprawia wrażenia malowanej
napis swiss made jakiś nierówny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwafan

Wszystkie co pokazałeś to malowanki.

Malowanki, czy nie malowanki, ale są naprawdę piękne. Sam mam mieszane uczucia, co do odnawiania zegarków i raczej staram się pozyskiwać części z dawców, ale są zegarki jak np. polskie z Błoni, których już praktycznie nie daje się zdobyć w zadowalającym stanie, więc często jedynym wyjściem ich ratowania jest właśnie renowacja. Każdy z nas ma swoje własne poczucie estetyki i nie każdy chce kolekcjonować zegarki mocno już zniszczone, a ceny zakupu Atlanticów w dobrym stanie, dla wielu osób są po prostu zaporowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwafan

0c134bdb6c2a7ad5.jpg

Piękny, aż serce boli, gdy na niego patrzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda. Zmienić szkiełko i na mieście można szpanu zadawać

 

DSC00016.jpg

Tu przykład tez fajnego ringu z nakladanymi indeksami. Zastanawiam sie skąd wzięła sie nazwa zonatavia ..?

 

Btw szkło Jacku już wymienilem :)

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

To chybacoś ze Szwecji, ale mamy tu ludzi znających ten język i w dodatku interesujących się Atlantikami. Może coś podpowiedzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwafan

To mój pierwszy Atlantic:

post-51429-0-20836000-1374692950_thumb.jpg

post-51429-0-51987800-1374692961_thumb.jpg

Edytowane przez Akwafan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chybacoś ze Szwecji, ale mamy tu ludzi znających ten język i w dodatku interesujących się Atlantikami. Może coś podpowiedzą?

Szwed, Zbyszke - macie jakiś pomysł ?


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony parę dni temu na bazarku,sprzedany jako uszkodzony.Teraz przywrócony do życia,pięknie cyka-Atlantic worldmaster super de luxe,na 21 kamieniach,duża linia ponad 38 mm

post-58864-0-27320000-1372346002_thumb.jpg

post-58864-0-84712100-1372346017_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

W salonie Time Trend w Galerii Kazimierz w Krakowie poinformowano mnie, że nowy Atlantic Worldmaster 1888 "The Original" trafi na półki sklepowe dopiero w październiku......

Czy ktoś mógłby zweryfikować tę informację? Przecież miał być dostępny już pod koniec czerwca br.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja dam swojego tutaj :) tak wiem wskazowki nie te i chciałbym prosic jakby ktos  miał do niego wskazowki to prosze o kontakt

post-59322-0-73061300-1373646871_thumb.jpg

post-59322-0-40378900-1373646911_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze, piękne te ringowce:) Xylog- jak zwykle REWELACJA!(zazdraszczam <_< )

kto wie, może uda się kiedyś coś upolować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio umiescilem zegarek w zlym poscie wiec jeszcze raz sie pochwale :) moim Weltmeisterem kaliber ETA1100

post-62423-0-78292700-1374043273_thumb.jpg

post-62423-0-20748500-1374043289_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.