Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

masz racje bije po oczach jeszcze bardziej. Jestem pewien, ze to nie tyle wstret, co kwestia $$. I nie takie marki jak Atlantic zdaja sie nie zauwazac tego problemu.... :)

!!!

ps. przy okazji pojawilo sie kilka ciekawych vintadzow od Atlantica jakby ktos chcial a nie ma FB lub moglo mu to umknac to piszcie na prv poratuje linkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Toplife napisał:

Ekstra jest ten EXTRA!!! Gilosz to istne artystyczne szalenstwo :D

GRATULUJE

Dzięki 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu cała moja gromadka:-) a zaczęło się od jednego kupionego od znajomego.

20210123_143534.jpg

20210123_143022.jpg

Edytowane przez Mirek1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu obserwuje ten wątek i jestem zachwycony waszymi zbiorami. Szczerze gratuluje.
Powiedzcie mi ile musiałbym przeznaczyć na sensowny egzemplarz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co masz na myśli, pisząc sensowny egzemplarz? Stan, model, jakieś konkretne preferencje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, suqub napisał:

Od dłuższego czasu obserwuje ten wątek i jestem zachwycony waszymi zbiorami. Szczerze gratuluje.
Powiedzcie mi ile musiałbym przeznaczyć na sensowny egzemplarz?

Żeby znajść fajny egzemplarz nie za miliony trzeba być czujnym i obserwować portale handlowe bo szybko znikają jeśli trafia się ładny w oryginalnym stanie i za przyzwoite pieniądze. Za moje jak do tej pory płaciłem w przedziale od 300 do 600 zł. Ale jak widać ceny na portalach bywają dużo wyższe. Ten który wkleiłem wyżej wylicytowałem za 411 zł co uważam za dobrą cenę w stosunku do stanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Dziękuje za informacje. Będę obserwował. Allegro i Olx? Oczywiście w pierwszej kolejności bazarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja koledzy pozwole sobie wrzucic moje grupowe foto, bez nowozytnych, aktualnych modeli. Wintydzowe pojedyncze sztuki pokazywalem juz tu wczesniej

ATlanty.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja pochwalę się swoim nowym nabytkiem. Weltmeister w wersji EXTRA. Po serwisie mechanizmu, polerowaniu szkła i z nowiutkim paskiem od kolegi Andrzeja.

 

DSC_0292.jpg

DSC_0287.jpg

DSC_0306.jpg

f45f34064c92b24db275474d9c9d.jpg.c5d91a6e0904ac264fae38a5f74bc42d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny, ja się spoznilem, jakbyś kiedyś chciał sprzedać pisz do mnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KubaZam Welt EXTRA bardzo mi sie podoba! Ten gilosz taki promienisty, zeby zrobic miejsce na nakladane indeksy. I Czcionka, z ktorej to wlasnie zdolni, rodzimi fachowcy malowali tarcze "warszawska"

@Perpetuum Mobile tego skandynawa juz chyba kiedys wrzucales? taki nietypowy i bardzo fajny!

@lobo82 SDL-ek stan mint, o ile jest ori to chyle czola, bo jest kozacki!

@Mirek1984 natomiast "pajeczynka"? zawsze spoko, przepiekna jest ta tarcza! ile ma b/k? 39mm?

Praktycznie wszystkich zazdraszczam ale w pozytywnym tego slowa znaczeniu-Gratulacje dla wszystkich!!!

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Toplife napisał:

@Perpetuum Mobile tego skandynawa juz chyba kiedys wrzucales? taki nietypowy i bardzo fajny!

 

Dzięki. Wrzucałem nie raz i nie dwa.

Jak go założę, tak raz na tydzień albo raz na dwa tygodnie to pstrykam fotę i wrzucam, żeby się w wątku działo. Może gdybym miał kilka Worldmasterów, to mój wkład byłby bardziej urozmaicony 😁.

Ale (na razie) mam tylko jednego ☹️.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.01.2021 o 13:40, Miłosz Pakulski napisał:

 

 

Świetne kolekcje i pojedyncze egzemplarze, panowie. A Milano troszkę innego niż ten powyższy miał Krzysztof Komeda: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.