Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiscie bardzo ładny model. Tarcza posłużyła za wzór do serii Art Deco produkowanej od końca lat 90-tych do czasów obecnych (egzemplarz sam posiadam). Gdybyś misiek12345 rzeczywiscie chciał go sprzedać, daj znać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał. Bardzo łądny ten Atlantic. Gio wrzuć pare fotek do galerii.

 

Już wrzuciłem, tylko galeria paskudnie skaluje obrazki. Wie ktoś jaką wielkość powinno mieć zdjęcie żeby uniknąć skalowania przez engine galerii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jakoś nie jestem przekonany do współczesnych Atlantików, ale ten rzeczywiście ładny. Jak z jakością wykonania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny ten sprzęt Gio, trochę kojarzy mi się z taką fuzją X-winda z ML Pontos Chrono :)

Prezentuje się pozytywnie, ale tyle pieniędzy za Atlantica :D

 

A ja na poprzedniej stronie chwaliłem ten egzemplarz, a już na tej mogę się nim pochwalić :)

 

post-33863-0-49500100-1331834604.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 2,5 tys za valjoux jest ok, nawet w wydaniu atlantica. Wykonanie moim zdaniem eleganckie. W galerii dodał em więcej zdjęć.

Edytowane przez Gio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj prosze linka do galerii.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj prosze linka do galerii.

:) :) :D . Odnośnik jest obok avatara kolegi , przy prywatnej wiadomości :) .

Edytowane przez elvvis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 2,5 tys za valjoux jest ok, nawet w wydaniu atlantica. Wykonanie moim zdaniem eleganckie. W galerii dodał em więcej zdjęć.

 

A to przepraszam, jak najbardziej OK. Widziałem w sklepie za 4,5tyś. :)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny ten sprzęt Gio, trochę kojarzy mi się z taką fuzją X-winda z ML Pontos Chrono :D

Prezentuje się pozytywnie, ale tyle pieniędzy za Atlantica :)

 

A ja na poprzedniej stronie chwaliłem ten egzemplarz, a już na tej mogę się nim pochwalić :)

 

post-32862-0-07576300-1331834793.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

slicznie sie prezentuje, swietnie dobrany pasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten Worldmaster z perłową tarczą. Marzyłem o takim w bardzo wczesnej młodości. Koniec końców dostałem podobnego z czarną,tylko bez datownika i nosiłem potem ponad 25 lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A oto mój WorldMaster - miał być Worldchampion ale jednak Atlantic wygrał z Adriaticą...

 

Jedyną rzeczą która nie jest do końca zadowalająca to dość głośny wachnik - ale mam nadzieję że się uspokoi - zegarek ma tydzień...

 

atlantic1.jpg

 

atlantic2.jpg

 

atlantic3.jpg

Edytowane przez sarna1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten Worldmaster z perłową tarczą. Marzyłem o takim w bardzo wczesnej młodości. Koniec końców dostałem podobnego z czarną,tylko bez datownika i nosiłem potem ponad 25 lat...

 

Jeżeli to się tyczyło mojego Worldmastera, to dziękuję ;) . Ja z kolei ciągle planuję dokupić sobie czarnego w ładnym stanie, ale zawsze jakiś inny zegarek spycha ten plan gdzieś dalej...Mimo, że nie są to jakieś wybitne zegarki, to jednak jest w nich jakaś magia, osobiście bardzo je lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to się tyczyło mojego Worldmastera, to dziękuję :lol: . Ja z kolei ciągle planuję dokupić sobie czarnego w ładnym stanie, ale zawsze jakiś inny zegarek spycha ten plan gdzieś dalej...Mimo, że nie są to jakieś wybitne zegarki, to jednak jest w nich jakaś magia, osobiście bardzo je lubię.

No coż, tak to chyba jest z tymi zachciewajkami. Ja mam czarnego a mam ochote na perłowego, Ty z kolei masz perłowego i chciałbyś czarnego...Najlepiej więc mieć obydwa. A co do samej marki, może rzeczywiscie nie są to wybitne zegarki, ale dla znacznej części mojego pokolenia to zegarki kultowe, mające wartość sentymentalną. A poza tym,co za różnorodność modeli i tarcz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atlantic-i mają coś w sobie, urzekły mnie już kilka ładnych lat temu i ciągle mnie zaskakują swoją różnorodnością i pięknem.

A jeżeli chodzi o czarne to przedstawiam kilka z mojej kolekcji.

post-36819-0-56136500-1304623259_thumb.jpg

post-36819-0-72860600-1304623272_thumb.jpg

post-36819-0-91156700-1304623284_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.