Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Pokażmy swoje WORLDMASTERY!

Recommended Posts

Rzeczywiscie bardzo ładny model. Tarcza posłużyła za wzór do serii Art Deco produkowanej od końca lat 90-tych do czasów obecnych (egzemplarz sam posiadam). Gdybyś misiek12345 rzeczywiscie chciał go sprzedać, daj znać...

Łał. Bardzo łądny ten Atlantic. Gio wrzuć pare fotek do galerii.

Już wrzuciłem, tylko galeria paskudnie skaluje obrazki. Wie ktoś jaką wielkość powinno mieć zdjęcie żeby uniknąć skalowania przez engine galerii?

Bardzo ładny ten sprzęt Gio, trochę kojarzy mi się z taką fuzją X-winda z ML Pontos Chrono :)

Prezentuje się pozytywnie, ale tyle pieniędzy za Atlantica :D

A ja na poprzedniej stronie chwaliłem ten egzemplarz, a już na tej mogę się nim pochwalić :)

post-33863-0-49500100-1331834604.jpg

Uploaded with ImageShack.us

(...)

Moim zdaniem 2,5 tys za valjoux jest ok, nawet w wydaniu atlantica. Wykonanie moim zdaniem eleganckie. W galerii dodał em więcej zdjęć.

Edited by Gio

Podaj prosze linka do galerii.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Podaj prosze linka do galerii.

:) :) :D . Odnośnik jest obok avatara kolegi , przy prywatnej wiadomości :) .

Edited by elvvis

Moim zdaniem 2,5 tys za valjoux jest ok, nawet w wydaniu atlantica. Wykonanie moim zdaniem eleganckie. W galerii dodał em więcej zdjęć.

A to przepraszam, jak najbardziej OK. Widziałem w sklepie za 4,5tyś. :)

(...)

Bardzo ładny ten sprzęt Gio, trochę kojarzy mi się z taką fuzją X-winda z ML Pontos Chrono :D

Prezentuje się pozytywnie, ale tyle pieniędzy za Atlantica :)

A ja na poprzedniej stronie chwaliłem ten egzemplarz, a już na tej mogę się nim pochwalić :)

post-32862-0-07576300-1331834793.jpg

Uploaded with ImageShack.us

slicznie sie prezentuje, swietnie dobrany pasek

Piękny ten Worldmaster z perłową tarczą. Marzyłem o takim w bardzo wczesnej młodości. Koniec końców dostałem podobnego z czarną,tylko bez datownika i nosiłem potem ponad 25 lat...

A oto mój WorldMaster - miał być Worldchampion ale jednak Atlantic wygrał z Adriaticą...

Jedyną rzeczą która nie jest do końca zadowalająca to dość głośny wachnik - ale mam nadzieję że się uspokoi - zegarek ma tydzień...

atlantic1.jpg

atlantic2.jpg

atlantic3.jpg

Edited by sarna1

Piękny ten Worldmaster z perłową tarczą. Marzyłem o takim w bardzo wczesnej młodości. Koniec końców dostałem podobnego z czarną,tylko bez datownika i nosiłem potem ponad 25 lat...

Jeżeli to się tyczyło mojego Worldmastera, to dziękuję ;) . Ja z kolei ciągle planuję dokupić sobie czarnego w ładnym stanie, ale zawsze jakiś inny zegarek spycha ten plan gdzieś dalej...Mimo, że nie są to jakieś wybitne zegarki, to jednak jest w nich jakaś magia, osobiście bardzo je lubię.

Jeżeli to się tyczyło mojego Worldmastera, to dziękuję :lol: . Ja z kolei ciągle planuję dokupić sobie czarnego w ładnym stanie, ale zawsze jakiś inny zegarek spycha ten plan gdzieś dalej...Mimo, że nie są to jakieś wybitne zegarki, to jednak jest w nich jakaś magia, osobiście bardzo je lubię.

No coż, tak to chyba jest z tymi zachciewajkami. Ja mam czarnego a mam ochote na perłowego, Ty z kolei masz perłowego i chciałbyś czarnego...Najlepiej więc mieć obydwa. A co do samej marki, może rzeczywiscie nie są to wybitne zegarki, ale dla znacznej części mojego pokolenia to zegarki kultowe, mające wartość sentymentalną. A poza tym,co za różnorodność modeli i tarcz...

Atlantic-i mają coś w sobie, urzekły mnie już kilka ładnych lat temu i ciągle mnie zaskakują swoją różnorodnością i pięknem.

A jeżeli chodzi o czarne to przedstawiam kilka z mojej kolekcji.

post-36819-0-56136500-1304623259_thumb.jpg

post-36819-0-72860600-1304623272_thumb.jpg

post-36819-0-91156700-1304623284_thumb.jpg