Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest donek

prośba o sprawdzenie werku.

Recommended Posts

Guest donek

Witam wszystkich na początek. Mam prośbę kupiłem sobie totalną samoróbkę, tarcza od Delbany, koperta od Omegi a werk? Nie mam pojęcia co to może być, zegarmistrz też zresztą nie :-)))). Jakby ktoś był tak uprzejmy i mógł mi odpowiedzieć co to jest.

Załączam linka do aukcji. http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=87835532

Serdeczne dzięki za pomoc.

http://img487.imageshack.us/img487/5339/10rl1.jpg

Noo donek miałeś naprawdę dużo szczęścia bo mechanizm jest firmy Henry Moser (firma działa od 1826 w Le Locle).

http://www.h-moser.com/

:D

AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.

są na forum tacy co kupili Mosera z radzieckim werkiem ! :twisted: Ty miałeś dużo więcej szczęścia

gratuluję serdecznie ! ładny mechanizm (a dlaczego sądzisz że koperta z omegi ? sygnowana?)

piotrek

Guest donek

Tak. Koperta jest sygnowana, poza tym tak mi powiedział zegarmistrz. Jak powiedział koperta jest przedwojenna w barzdo dobrym stanie. Aż się ślinił jak ją oglądał :D A powiedzcie mi jeszcze czy jest to więcej warte niż za to dałem i jeśli tak to ile, czy można to komuś opchnąć. Czy może lepiej tego nie sprzedawać? Dzięki za szybkie odpowiedzi.

to skadak i do tego mały. jeśli nie ma technicznych problemów to moim zdaniem cena była dobra.

na twoim miejscu nie sprzedawał bym go , za to na moim - nieco więcej mógł bym za niego dać.

piotrek

są na forum tacy co kupili Mosera z radzieckim werkiem ! :twisted: Ty miałeś dużo więcej szczęścia

piotrek

:twisted: :twisted:

Transakcja ta została zakończona zwrotem zegarka i oczywiście pieniędzy, ale niesmak pozostał :D

Swoją drogą, kupowałem na aukcjach Krystiana i to jest dobry sprzedawca. Z Poznania, ma sklepik pod Rondem Kaponiera.

Pozdrowienia!

Marcin

Marcin

Prawdopodobnie pierwotnie w zegarkach z tym mechanizmem był mały sekundnik :D

AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.

Również kupowałem u Krystiana i generalnie polecam tego sprzedawcę. Niestety niespodzianki, które kryją niektóre z jego zegarków nie zawsze są pozytywne i nie zawsze zaznaczone w opisie aukcji - na szczęście w razie czego nie ma problemu by na gwarancji za darmo coś naprawić, albo po prostu oddać - oczywiście jak ktoś ma blisko na Kaponierę.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.