Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KOPA76

ZEGAREK OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

MAM ZAMIAR KUPIC ZEGAREK OMEGA .NIE WIEM KTORY MODEL MWYBRAC SEAMASTER CZY DE VILLE.PROSZE O POMOC.CZY ZEGAREK CHRONOMETRYCZNY TO TO SAMO CO AUTOMATYCZNY CZY TEZ RECZNIE NAKRECANY.MOZE TO PYTANIE DEBILA ALE JESTEM LAIKIEM W TEJ DZIEDZINIE A CHCIALBYM MIEC DOBRY ZEGAREK ,Z TZW.DUSZA.Z GORY DZIEKUJE ZA POMOC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SzymonJ

I jedna prosba - wylacz CAPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chronometr to zegarek, który przeszedł test dokładności.

 

Seamaster czy De Ville? Na to nie da się odpowiedzieć. Zależy, który Seamaster, która De Ville, zalezy czy chcesz zegarek sportowy czy elegancki, zależy, który Ci się podoba, zależy ile masz pieniędzy, zależy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już LukasS napisał : obecnie jeśli na tarczy pisze chronometr oznacza to że mechanizm pozytywnie przeszedł test dokładności C.O.S.C. (opcja szukaj forum) . rodzaj naciągu (automat czy ręczne) nie ma tu żadnego znaczenia.

 

napisz o których zegarkach z serii seamaster i de ville myślałeś. te serie różnią się znacznie stylem - jeśli więc sprecyzujesz o jaki typ zegarka Ci chodzi wybór będzie znacznie łatwiejszy.

nie popełnisz jednak błędu kupując którykolwiek z nich (strzeż sie jednak podróbek i zegarków kwarcowych z których niektóre opisane są również jako chronometr.)

 

piotrek

 

 

P.S. najlepiej przedstaw swoje typy - już my Ci doradzimy !!! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin99

ci co sie juz wypowiedzieli maja swieta racje :D ja moge osobiscie powiedziec (powtórzyć) tylko ze strzez sie podrobek :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

De ville jest bardziej klasyczny a seamaster sportowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój typ: Omega Constellation Double Eagle Chronometer (Co-Axial). Jej sylwetka jest zarówno sportowa, jak i elegancka. Pasuje do dobrego garnituru, ale także do stroju sportowego. W wersji stalowej jest skromna, a zarazem jaka szlachetna... :D


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.