Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

roj

i po spotkaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ, pierwszy raz miałem przyjemność uczestniczyć w spotkaniu klubowym to chciałem tu na ochotnika skrobnąć dwa słowa.

 

Przede wszystkim bardzo dziękuję Prezesowi (łubudubu, łubudubu) Dariuszowi i wszystkim, którzy maczali palce w zorganizowaniu tego spotkania bo był to naprawdę bardzo miło i pożytecznie spędzony dzień. Świetni goście (niespodziewani lepsi niż niektórzy spodziewani :)), bardzo dobra organizacja i miła atmosfera.

 

Chciałem też pozdrowić wszystkich, których udało mi się poznać (na spotkaniu nieoficjalnym i oficjalnym), obmacać ich zegarki (i klamry), porozmawiać i się pośmiać.

 

Gratuluję zwycięzcom konkursów, zwłaszcza koledze RoberWol, który miał chyba bardzo zegarkowo udane zakończenie.

 

Jeszcze raz dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było super. Wielkie dzięki dla Zarządu za świetną organizację i znakomitych gości. Mam tylko nadzieję, że Walne udało się przeprowadzić.....

Niestety nie mogłem zostać, za co przepraszam.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma więcej zdjęć (szczególnie zegarków) to w miarę możliwości proszę o wrzucenie na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję zarządowi za wysiłek jaki włożył w organizację spotkania, które w moim odczuciu są z roku na rok atrakcyjniejsze.

Pozdrawiam wszystkich uczestników oficjalnej , jak i nieoficjalnej części.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Gratuluję zwycięzcom konkursów, zwłaszcza koledze RoberWol, który miał chyba bardzo zegarkowo udane zakończenie.

 

Jeszcze raz dzięki!

 

 

Jestem na spotkaniu po raz czwarty i każde uważam za udane, ale rzeczywiście to było baaaaaaaardzo udane. Kupilem jeden zegarek od kolegi klubowego i nie zdążyłem jeszcze ochłonąć, a chwilę później wygrałem kolejny w konkursie. Chcialbym przy tej okazji podziękować szystkim organizatorom, a szczególnie prowadzącemu Dariuszowi za świetne przygotowanie i ściągnięcie tak znamienitych gości. Frank Muller to już żywa legenda i było zaszczytem mieć z nim bezpośredni kontakt. Dziękuję również Prezesowi firmy Poljot Euro za super niespodziankę w postaci naprawdę fajnego zegarka. Tegoroczne spotkanie było dla mnie wyjątkowe i myślę że mógłbym się tym szczęściem trochę podzielić. W podziekowaniu za te wspaniałe chwilę chciałbym wygrany zegarek VOSTOK EKRANOPLAN przeznaczyć dla klubu, lub za pośrednictwem klubu na jakiś szczytny cel?...ale to juz wątek do innego działu.

 

Wielkie dzięki za wspaniale spędzony czas i do zobaczenia w przyszłym roku.

 

Robert


mało piszę, sporo czytam... dużo się uczę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również jestem zadowolony,

świetnie, że Pan Franck pofatygował się osobiście - co wcale nie jest takie oczywiste!

Miło było zobaczyć jego pasję w postaci improwizacji oraz entuzjazmu, które to wcale nie potrzebowały żadnego technologicznego wsparcia! (dla niewtajemniczonych pan Frank przyjechał na "surowo", bez żadnej prezentacji multimedialnej.)

 

rozczarowała mnie trochę część Panerai - było bardzo ok, ale brakowało mi trochę tego zaangażowania i entuzjazmu, jaki widzieliśmy choćby w przypadku Hublot w zeszłym roku, jakoś tak... drętwo

 

przede wszystkim jednak cieszę się ze spotkań z klubowiczami:

bardzo miłe pogawędki z Wasylem, a szczególnie miło z nim gawędziła moja żona :):)

Staruszek w 30sekundowym skrócie opisał mi proces tworzenia klamer... prościznaB), a z żąsią wymieniali uwagi nt. jakości deserów (ergo-> nie nudziła się, +1)

Filip jak zawsze tryskał czarnym humorem

z Pawłem miło gadało się (i oglądało) o jego nowych projektach (FENOMENALNE TARCZE MALOWANE - EMALIOWANE!!!!!!)

Z Rojem o rurkach "trytonowych" :)

 

itp, itp...

wielkie dzięki.

ps. w zeszłym roku było więcej miejsca w lobby, (tu łokciami się trącaliśmy przy kolejce po jedzenie), tu były miniaturowe stoliki, i tym razem było gorsze jedzenie.

 

I JEDNA WIELKA UWAGA:

Przemyślcie na następny raz przerwę dla klubowiczów po jedzeniu, np 1 godzinę na rozmowy, oglądanie zegarków itp.

zazwyczaj wtedy mamy szansę pooglądać niektóre modele na żywo, poznać innych i pogadać - a nie wszyscy przecież mogą dotrzeć na spotkanie nieoficjalne.

poza tym wtedy mięknie atmosfera i jest sympatyczniej!

przez ten pośpiech nie zdążyłem obejrzeć kombata:angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję wszystkim Koleżankom i Kolegom za mile spędzony wspólnie czas , znakomitą atmosferę .

Pozdrawiam Żonę Kolegi Prezesso79 , dzięki Której mogłem zakosztować troszkę słodyczy ( mówię o deserach po obiedzie :) ), sytuacja powodowała zagęszczenie , miejsca było znacznie mniej niz na poprzednich spotkaniach o czym juz Koledzy wspominali jednak organizacja była wyśmienita . Dziękuję wszystkim raz jeszcze i do następnego :)

Piotrkraków i TIK TAK - niestety kilku głosowań nie udało się przeprowadzić z powodu FREKWENCJI Członków Stowarzyszenia na Walnym .

 

pozdrawiam serdecznie

 

Piotr.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było interesująco, ciekawie, wśród pasjonatów-zapaleńców! Wszystko mnie się podobało! A szczególnie wygrany przeze mnie zegarek Aviator dla prawdziwych twardzieli!

Pozdrawiam:

- Czesiek -

Ps.:

Nie wiem dlaczego, ale coś mnie się zdaje, że doczekamy się kiedyś spotkania oficjalnego dwudniowego... (może jestem zbytnim optymistą?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również dziękuje. Organizacja ekstra, wykłady ekstra, teczka od Batyckiego też ekstra :-):-):-)

JLC to moim skromnym zdaniem manufaktura nr 1. To co zrobili przez ostatnie kilka lat wysunęło ich daleko do przodu ...

A możliwość ponownego obejrzenia Duometru to niezapomniana chwila :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) nie lubię kadzić , ale był fun , dzięki wszystkim !

Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

JLC to moim skromnym zdaniem manufaktura nr 1. To co zrobili przez ostatnie kilka lat wysunęło ich daleko do przodu ...

 

A moim zdaniem nie jest. Bo czym jest kilka ostatnich lat wobec stu kilkudziesięciu lat istnienia najlepszych manufaktur ?. Poza tym, Jaeger musi popracować nad dokładnością wykonania zegarków ze swojego entry level żeby móc mierzyć się z najlepszymi albo nie rozmieniać się na drobne i zacząć swoją ofertę cenową od 11000 CHF z właściwą dbałością o jakość wykonania zegarków.

 

Przy okazji zapytam - były statuetki ?. Pytam, bo wiem, że trzy najlepsze firmy z rankingu ulubionych firm Klubowiczów, miały być uhonorowane i jestem ciekaw reakcji ludzi reprezentujących te marki. Akurat dobrze się składało, bo dwie z nich były na spotkaniu obecne, a mianowicie JLC i Panerai.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem nie jest. Bo czym jest kilka ostatnich lat wobec stu kilkudziesięciu lat istnienia najlepszych manufaktur ?. Poza tym, Jaeger musi popracować nad dokładnością wykonania zegarków ze swojego entry level żeby móc mierzyć się z najlepszymi albo nie rozmieniać się na drobne i zacząć swoją ofertę cenową od 11000 CHF z właściwą dbałością o jakość wykonania zegarków.

 

Przy okazji zapytam - były statuetki ?. Pytam, bo wiem, że trzy najlepsze firmy z rankingu ulubionych firm Klubowiczów, miały być uhonorowane i jestem ciekaw reakcji ludzi reprezentujących te marki. Akurat dobrze się składało, bo dwie z nich były na spotkaniu obecne, a mianowicie JLC i Panerai.

Były, były, a obdarowani byli mile zaskoczeni :)

 

Dzięki wszystkim za spotkanie.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie. 2010. Bylo. Swietne

Dziekuje organizatorom

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałabym podziękować Organizatorom za świetne spotkanie. Już po raz czwarty byłam na corocznym spotkaniu i tym razem jestem mile zaskoczona że się udało namówić Franka Mullera na prezentację. Cała historia Franka Mullera jest dla mnie optymistyczna, od renowacji starych zegarków po tworzenie światowej marki zegarków, udowodnia że chcieć to móc. Podobała mi się prezentacja Panerai, nie wiedziałam o paru szczegółach tej historii tej początkowo typowo włosko rodzinnej firmy. Już planuje wyjazd do Florencji.

Fajnie było po roku spotkać się i porozmawiać, dziekuję Filipowi, Damiance, Zetore, Staruszkowi i Maćkowi, rozmowa z Wami zawsze jest ciekawa.

pozdrawiam cieplo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim Wam za przybycie, za świetną atmosferę i okazję spotkania się z Wami wszystkimi.

 

Mam nadzieję, że stanęliśmy na wysokości zadania....oby za rok było tylko lepiej.

 

Wielkie podziękowania dla Darka i Asi...współpraca z takimi ludźmi to sama przyjemność.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za zorganizowanie świetnego spotkania!


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było super! Również dziękuję Darkowi i pozostałym Organizatorom za przygotowanie spotkania, pełen szacunek! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie i szacunek dla organizatorów i wszystkich, z którymi mogłem się spotkać.


Pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo się cieszę, że mogłem (w końcu) wiele twarzy dopasować do znanych mi już dobrze nicków :)

A to czasem bardzo zaskakujące sytuacje :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za organizację tego spotkania (zarówno oficjalnego jak też nieoficjalnego). Dziękuję wszystkim kolegom ze Stowarzyszenia jak też i innym klubowiczom, za miłe pogawędki (z roku na rok poznaje ich coraz więcej). Specjalne podziękowania należą się Darkowi Chlastawie (za szczególnie duży wkład w organizację tego wszystkiego), Panu Igorowi, STARUSZKOWI, JAJACKOWI, Zetore, Varicie, @rturowi, Mirosławiowi, Piotrowi, Klaudiuszowi, Ireneuszowi i wielu wielu innym.

Tak na marginesie wstawcie jakieś zdjęcia (było conajmniej 5 klubowiczów z aparatami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super impreza - jak zwykle wszystko zagrało (byłem na wszystkich) :)

Pozdrawiam organizatorów i uczestników.

 

Adam Mroziuk


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chylę czoło przed organizatorami za ich wkład w zorganizowaniu tak fantastycznej imprezy. Ci,których zabrakło, naprawdę mają czego żałować.Faktycznie,przydałaby się dłuższa przerwa na rozmowy przy ''papierosku''Pozdrawiam wszystkich uczestników i uczestniczki spotkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.