Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Maro66

Seiko Black Monster

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobię, zrobię. Chwilowo odgrzewam kotlety bawiąc się w HDRy, ale jak temperatura wróci do normy, to coś popstrykam :)


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę masówki wakacyjnej

post-2430-0-88711500-1331589851.jpgmp8113615.jpg

 

post-2430-0-27336900-1331589855.jpgmp8113627.jpg

 

post-2430-0-40647300-1331589857.jpgmp8123677.jpg

 

post-2430-0-97828900-1331589860.jpgmp8123688.jpg

 

post-2430-0-83113100-1331589863.jpgmp8123750.jpg

 

post-2430-0-70493200-1331589865.jpgmp8123751.jpg

 

post-2430-0-71654400-1331589867.jpgmp8123752.jpg

 

post-2430-0-71452200-1331589869.jpgmp8123754.jpg

 

post-2430-0-77307100-1331589871.jpgmp8123759.jpg

:P


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to świetny zegarek jest :P


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

=post-2430-0-35571100-1331591337.jpg/

post-2430-0-46695800-1331591327.jpg

post-2430-0-56406700-1331591330.jpg

post-2430-0-22517100-1331591334.jpg


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonales mnie do kupna tego zegarka zdecydowanie zasluguje na miano kolejnego cukiereczka :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tez pytanko. Na jakim pasku jest na tym zdjeciu w trawie?

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parcianym od jakiegoś Timexa :D


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001

Zdjecie z kawa i z labedziami w tle pikne :lol:

Tylko ta guma nie pasuje mi do tego black monstera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonales mnie do kupna tego zegarka zdecydowanie zasluguje na miano kolejnego cukiereczka :lol:

 

Carlito, mnie też Maro - a dokładnie jego zdjęcia - przekonał do czarnego Monstera... :lol: Ma dar przekonywania, oj ma... :) Powinien robić zdjęcia zegarków do folderów reklamowych.

Powoli przymierzam się do zakupu czarnego Potwora.

 

Carlito, a czy Ty przypadkiem nie kupiłeś niedawno na Bazarze czarnego Monstera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowalem ze wzgledu na to ze nie podobala mi sie bransoleta. Jednak wole funkiel nowke na oryginalnej bransolecie. Ale i tak wrzuce go w jakis fajny pasior mam juz zreszta pomysla... :lol: pozatym SecondTom od dluzszego czasu obserwuje Twoje zauroczenie tym zegarkiem wiec stwierdzilem ze faktycznie musi miec w sobie to cos :lol: choc boje sie ze bedzie dla mnie malawy.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito, w przypadku Orange Monstera to nie zauroczenie, to miłość... :lol:

 

Czasem tak bywa, że bierzesz jakiś zegarek do ręki i od razu wszystko Ci w nim pasuje, wszystko się podoba. U mnie tak właśnie było z Monsterem w kolorze orange. Też tak pewnie miałeś z którymś z Twoich cukiereczków... :lol: Ciekawym, który to ten Twój ulubiony? :)

 

Mam 10 zegarków, ale to OM jest moim ulubionym.

 

Rzecz jasna, to że ja jestem fanem Potwora nie znaczy, że wszyscy muszą się nim zachwycać, komuś może nie podobać się ten zegarek, normalna rzecz.

 

Co do rozmiaru dobrze by było, żebyś przed ewentualnym zakupem mógł sobie przymierzyć Monstera, ponieważ wbrew nazwie nie jest to jakiś wielki zegarek, na pewno masywniej wygląda na firmowej - świetnej zresztą - bransolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który z moich cucow to ten ulubiony ? Hm szczerze to nie mam tego który by jakoś specjalnie przodowal choć ostatnio nie mogę zdjąć steinhartow z nadgarstka - strasznie lubię te zegarki :) ale za to wiem który jest najwygodniejdzy. Zdecydowanie ML pontos. Tak wygodnego zegarka jeszcze nie nosilem.

 

A co do monstera to jaknajbarfziej mi się on podoba tylko boje się własnie ze będzie mały na moim nadgarstku a nie

mam gdzie go przymierzyc.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do monstera to jaknajbarfziej mi się on podoba tylko boje się własnie ze będzie mały na moim nadgarstku a nie

mam gdzie go przymierzyc.

 

Widzisz, jak byłbyś w ojczyźnie, to w każdej większej wiosce znalazłby się klubowicz, który chętnie by dał przymierzyć. To może być motywacja do powrotu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe Ricardo tos mnie teraz zastrzelił co racja to racja :) mimo wszystko jednak o powrocie nie ma mowy :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mały żarcik :) A tak serio, to ile masz w nadgarstku- zawsze można porobić foty nadgarstkowe, to przynajmniej tak sobie sprawdzisz(choć fakt, że zawsze lepiej na żywo zegarek oblookać).

A już zupełnie z innej beczki, to nawet gdyby nie podpasił, to niewiele taniej spokojnie się sprzeda- teraz taki bum się zrobił na monstery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadgarstek mam spory ok 20cm. Jesli bedzie maly to kupisz odemnie? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli weźmiesz czarnego, to ja go od Ciebie odkupię carlito... :)

 

Oczywiście w dobrej cenie... :)

 

Coś mi się jednak widzi, że najpierw to Maro nas pogoni za OT, jakie mu tutaj robimy... :)

 

Maro wybacz, ale to Twój pięknie sfotografowany Monster tak na nas działa... :):)

Edytowane przez SecondTom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

OK, przynajmniej coś się dzieje w temacie, jak nie dodaję zdjęć.

:)


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadgarstek mam spory ok 20cm. Jesli bedzie maly to kupisz odemnie? :)

Jednego czarnego już mam, więc drugi monster to już pomarańczka musi być :) ale fakt, że może być odrobinę maławy. Ja mam odrobinę ponad 18 cm i tak na styk jest wielkościowo. Ale to też zależy- jedni na rączki 14 cm zakładają busole 50 mm, bo trzeba pokazać, że się ma :) , inni przy nadgarstkach 22-24 cm noszą zegarki o wymiarach poniżej tych magicznych 40 mm.

Maro- sorry za takie OT, ale sam widzisz jak na nas Twoje zdjęcia działają :) Swojego monstera chyba wolę nawet oglądać na Twoich fotach niż na swoim nadgarstku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to poświećmy...

post-2430-0-40811500-1331592465.jpgmp8313915.jpg

:)


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie najlepiej kupić Monstera ??

 

Maro , nie rób już więcej tych zdjęć, bo wszystkich pozarażasz czarnym Monsterem... :) :) :)

 

SphinX, zależy, ile chcesz na niego wydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.