Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Maro66

Seiko Black Monster

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej ebay. Można czasem trafić też na allegro.


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maro , nie rób już więcej tych zdjęć, bo wszystkich pozarażasz czarnym Monsterem... :) :) :)

 

SphinX, zależy, ile chcesz na niego wydać.

ile będzie trzeba...

 

Na jebaju nowki na branzolecie chodzą po około 200 USD - tylko nie wiem, który sprzedawca najlepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jeszcze na 60sekund.Nie wiem czy obecnie mają na bransolecie ale na gumie na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokemonyu na ebay.com ma co chwile licytacje. Można wyrwać sporo taniej niż 200$


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokemonyu na ebay.com ma co chwile licytacje. Można wyrwać sporo taniej niż 200$

Większość kończy się około 150$ i do tego dochodzi transport 38$, więc już nie robi się tak sporo taniej. Do tego bardzo duża szansa na "moczenie swoich paluchów" przez celników- już chyba skończyły się czasy gdy nowe monstery trafiały się w okolicach 500 zł.

Ale trzeba szukać, szansa zawsze jest. A pokemonyu znany i zaufany, ale przy obecnych cenach chyba bym w kraju szukał.

U garbuska widzę, że w tej chwili jest niecałe 800 zł z wysyłką, a jak zagadasz poza alle, to pewnie sporo opuści(sam tak kupiłem u niego parę miechów temu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który z moich cucow to ten ulubiony ? Hm szczerze to nie mam tego który by jakoś specjalnie przodowal choć ostatnio nie mogę zdjąć steinhartow z nadgarstka - strasznie lubię te zegarki :rolleyes: ale za to wiem który jest najwygodniejdzy. Zdecydowanie ML pontos. Tak wygodnego zegarka jeszcze nie nosilem.

 

A co do monstera to jaknajbarfziej mi się on podoba tylko boje się własnie ze będzie mały na moim nadgarstku a nie

mam gdzie go przymierzyc.

 

 

nie wiem jaki masz nadgarstek, ja mam obwod ok. 19 cm i wlasnie wielkoscia Monster wyglada bardzo ok, nie za duzy ale nie ginie na ręce, wielkosc idealna tak bym powiedział, zwłaszcza na bransolecie bo na pasku faktycznie troche ginie


Lorus, Omega Seamaster, Orange Monster, Orient Big Mako,Stolicznyje[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

=post-2430-0-02672400-1331593684.jpg/

post-2430-0-61983100-1331593679.jpg

post-2430-0-19923300-1331593682.jpg


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestań wklejać te zdjęcia! Aj hejt ju! ;)

 

Ja chcieć Monstera!


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yanek

 

Uwaga!!! Maro roznosi wirusa Czarnego Monstera... :) Zaraża wszystkich, którzy mają kontakt z Jego zdjęciami...

 

Choroba jest nieuleczalna, nie ma antidotum. Raz zobaczyłeś choćby jedno zdjęcie - już po Tobie... :)

 

Jedyne rozsądne panaceum na złagodzenie objawów to zakup czarnego jak smoła Potwora...

 

Ehh... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Muszę napisać o tym do Seiko, niech szykują dla mnie jakieś gratyfikacje ;):)


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SecondTom, coś w tym jest ;) Gdy dawno temu patrzyłem na zdjęcia Monstera, to nie przypadł mi do gustu. Teraz coraz częściej o nim myślę. Choć nie zdecydowałem, czy czarny czy pomarańczowy. (tak wiem, oba trzeba mieć :) )


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bardzo załuje ze ten potworek nie ma choc te 2mm wiecej ! :lol:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki to pasek? ile kosztuje i gdzie go mozna kupic?

 

Maro66 napisał:

 

Dzięki!

Pasek od Timexa za 30 zł :lol: :lol:

 

To chyba ten. Jeżeli się mylę, to kolega Marek mnie poprawi.

Edytowane przez SecondTom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bardzo załuje ze ten potworek nie ma choc te 2mm wiecej ! :lol:

E tam, trochę demonizujesz te rozmiary. Czy każdy zegarek musi wyglądać na ręku jak spodek od filiżanki?

Poza tym wydaje mi się, że Monster wygląda wystarczająco efektownie również na dużych łapkach. Prawdopodobnie z powodu wysokiego cylindrycznego kształtu i specyficznych uszu z 'obejmą'.

Jeśli położę Monstera obok Seiko SKX007, to ten drugi wydaje mi się drobny i filigranowy, mimo iż suchy pomiar suwmiarką wskazuje, że obydwa mają identyczną średnicę.

Zobacz na zdjęcia w tym wątku. Tam niektórzy mają rękę około siedem i pół, osiem cali. To chyba Twój wymiar?


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jak spodek od filizanki to nie ale swoj rozmiar do mojej lapki ma miec.

Zdecydowanie musze gdzies przymierzyc ten zegarek. Chocbym mial przegrzebac caly watchuseek ! :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadałby się monster na rączkę o obwodzie 17cm? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT-niedawno wpadł mi w oko gdzieś w necie Monster z niebieską tarczą i o ile mnie wzrok nie mylił widniała przy nim cena 1 500 dolarów-możliwe to?To jakaś limitowana wersja?

Przyznam szczerze, że zupełnie nie czytałem opisu,pamiętam tylko kwotę i niebieską tarczę Monsterka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT-niedawno wpadł mi w oko gdzieś w necie Monster z niebieską tarczą i o ile mnie wzrok nie mylił widniała przy nim cena 1 500 dolarów-możliwe to?To jakaś limitowana wersja?

Przyznam szczerze, że zupełnie nie czytałem opisu,pamiętam tylko kwotę i niebieską tarczę Monsterka.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/48072-monstery-nieco-inne/

Edytowane przez SecondTom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na NATO

post-2430-0-89220200-1331594545.jpg

post-2430-0-25086600-1331594547.jpg

post-2430-0-77308800-1331594548.jpg

post-2430-0-72121100-1331594550.jpg

;)


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z NATO mi jakoś nie po drodze, ale jak jeszcze kilka zdjęć z Monsterem tym czarnym jak smoła zobaczę, to pewnie i do NATO się przekonam... ;)

 

Marek, a bransoletę czasem zapinasz do swojego czarnego Monstrum? Czy na bransolecie nie lubisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.