Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Władek Meller

Zegarkowe czapeczki roznych marek

Rekomendowane odpowiedzi

na zbliżające się lato przewidzieliśmy mała zabawę.

"Lato w zegarkowej czapeczce" MIDI_baner.jpg

 

Trochę o czapeczkach na lato jest napisane tutaj :

Zasady zabawy są opisane tutaj

 

życzę dobrej zabawy:

 

MIDI_playa_czap.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ostatnio zmieniło się znaczenie słowa "zabawa".

Do konkursów też ciężko to podpiąć.

Jak dla mnie zwykły spam.

Rozumiem że wstawiony przez "ojca założyciela", ale

od niektórych wymaga się więcej.

 

A może się czepiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zasady zabawy są opisane tutaj

 

 

Władek, "zabawa"? przecież to tylko gratis i tak jak napisano powyżej, nie skusi potencjalnych kupców do zwiększenia zainteresowania. Jakby były losowane np. pomiędzy wszystkich którzy przyślą ciekawe zdjęcie z wakacji to co innego, ale tak... to kiepsko trochę wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dżizas z naprawdę całym szacunkiem,

 

ale to są reklamówki, szyte za miche ryżu blink.gifblink.gifblink.gifblink.gif .

Myślałem, że kto pierwszy sie zgłosi to za darmo dostanie blink.gifblink.gifblink.gif .

 

Ja wiem, że nikt nie skusi się dla czapeczki i z tego powodu kupi zegarek.

Mam nadzieję, że jeśli ktoś chce kupić normalnie zegarek, to może kupi u nas w salonie.

Na tych, co kupują u przewalaczy granicznych na pewno nie liczę.

- może się pomyliłem informując na tym forum ?

 

Tak na prawdę, to więcej zabawy i fajnie wygląda w salonie.

Ja zacząłem kolekcjonować czapeczki zegarkowe, więc jeśli ktoś ma interesujący model, to proszę o info.

Chętnie się wymienię.

 

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że nikt nie skusi się dla czapeczki i z tego powodu kupi zegarek.

Mam nadzieję, że jeśli ktoś chce kupić normalnie zegarek, to może kupi u nas w salonie.

Na tych, co kupują u przewalaczy granicznych na pewno nie liczę.

- może się pomyliłem informując na tym forum ?

 

Tak na prawdę, to więcej zabawy i fajnie wygląda w salonie.

Ja zacząłem kolekcjonować czapeczki zegarkowe, więc jeśli ktoś ma interesujący model, to proszę o info.

Chętnie się wymienię.

 

Władek

 

 

 

Myślę że po porstu źle opisana "zabawa",

żadna to zabawa, bardziej promocja , choć też nie na najwyższym poziomie,

a tego by się oczekiwało od takiego salonu.

Te słowa krytyki wynikają z tego, że Twój salon postrzegany jest za

miejsce ekskluzywne i tego typu :zabawa: mocno sie z tym gryzie.

Gdyby te czpeczki były dawane do spodni to ok. ale do zegarków za kilka tysięcy, hmn... huh.gif

 

Kolekcjonowanie, fajna sprawa, ale w ten sposób, kosztowało by to majątek.. smile.gif

Sam szukam czapeczki Breitlinga, i chętnie bym kupił, ale na ciuszkach się nie znam a pewnie podrób więcej niż oryginałów.

 

Więc jakby była jakaś wolna to bym się pisał,

tyle że na zegarek mnie nie stać smile.gif


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling w USA wysyla za darmo czapeczke (a czasem i inne gadzety) kazdemu kto kupi zegarek u autoryzowanego sprzedawcy. Pusc PMem jakies linki do aukcji z czapeczkami, ktore Ci sie podobaja - sprobuje pomoc.

 

Władku - wiekszosc ludzi kupujac placi wlasnymi pieniedzmi, skoro towar u "przewalaczy granicznych" jest takiej samej jakosci, z taka sama gwarancja jak u autoryzowanego sprzedawcy w Polsce, a do tego jest o 1/3 tanszy to nie dziwie sie, ze dziala Ci to na nerwy. Kupujac motocykl mialem mozliwosc zaplacic 45 tys u znajomego dealera albo 30 tys w firmie, ktora sprowadzala motocykle z Holandii. Zgadnij co wybralem, mimo wielkiej sympatii do znajomego dealera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką skórzaną czapeczkę dostałem nie tak dawno w salonie w Zurichu gdy poprosiłem o katalog. W sumie jeśli ją znajdę to mogę przekazać na rzecz jakiegoś konkursu na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz natrafiłem na ten temat. Władku wiesz dobrze że darzę Cię ogromną sympatią ale ta akcja jest po prostu żenująca.. Promocja ma zachęcić potencjalnego nabywcę do kupna, wątpię żeby czapeczka zachęciła kogokolwiek.. Jakbyś ufundował jakieś luksusowe auto a potem przeprowadził losowanie to coś innego :rolleyes:

Lepiej przeznacz te czapeczki na jakiś konkurs np zdjęcie miesiąca.


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo już zostało napisane, zgodze się więc tylko z opiniami powyżej - zabawa to bardzo złe słowo. Pierwsza myśl to było - zaprojektuj pocztówkę z zegarkiem a dostaniesz czapeczkę :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skomplikowany nie widzę problemu możesz zrezygnować z otrzymywania biuletynu jednym kliknięciem i już Cię nic nie będzie brało.


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, albo będziecie dyskutować na poziomie albo wasze posty będą usuwane. Żeby było jasne - za chamski, niekulturalny i obraźliwy sposób wypowiedzi - a nie w obronie czy w ramach jakiegokolwiek układu.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

 

Widzę, że wymoderowałeś mojego posta z tego tematu. Ciekawi mnie dlaczego.

 

Nie chciałem nikogo urazić jego treścią a formę jaką został napisany przyjąłem specjalnie, używając Twoich określeń z wcześniejszego postu.

 

Nie miałem także zamiaru personalnie atakować nikogo. Odnosiłem się tylko do tematu, który wg mnie (i pewnie nie tylko mnie) jest kuriozalnie umieszczony w podforum "Zabawy i konkursy". Przecież chyba nie o takie "zabawy" w tym podforum chodzi.

 

Wkurzyłem się, ponieważ wchodząc do tematu założonego przez pana Mellera poczułem się zrobiony w konia. Gdybym chciał marnować swój czas na czytanie o akcjach promocyjnych jakichś salonów z zegarkami to po prostu kliknąłbym na jeden z banerów reklamowych na forum. Tak chyba powinna wyglądać reklama na tym forum - wg mnie jej odbiór powinien być konsekwencją świadomej decyzji a nie podstępu...

 

Dlatego wyrażam lekkie zdziwienie, że moderatorzy ostrzegają użytkowników, którzy w żartobliwy sposób zaczęli wykpiwać działanie pana Mellera. Wydaje mi się, że najoczywistszym i najprostszym rozwiązaniem problemu byłoby przeniesienie tematu do podforum z "Ofertami forumowych zawodowców". Lub skoro moderatorka jest taka ostra - usunięcie go do kosza.

 

Wypowiedzi pana Mellera odnośnie "przewalaczy granicznych" nie skomentuję. Zgodzę się z kolegami, którzy się do tego odnieśli w swoich postach (chociaż widzę, że niektórzy zostali "wycięci" razem ze mną). Napiszę tylko, że wg mnie to właśnie jest wycieczka personalna.

 

Pozdrawiam,

Marcin

 

To jest treść wiadomości, jaką wysłałem do Klaudiusza przez PW ale też zamieszczam ją w wątku jako głos w dyskusji.


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

To jest treść wiadomości, jaką wysłałem do Klaudiusza przez PW ale też zamieszczam ją w wątku jako głos w dyskusji.

 

No cóż, mój post też wyleciał. Nie ma sensu walczyć z wiatrakami. Wszyscy wiemy jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za małe OT... ale czy to prawda że kolega Ukke został dożywotnio zbanowany tylko dlatego, że krytycznie wypowiedział się w tym temacie odnośnie w/w "zabawy" ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całokształt, całokształtem, ale mnie to bardzo zabolało ;) już się boję tu narażać i nigdy więcej nie skomentuje wątpliwych czapeczkowych promocji, bo zależy mi na życiu na tym forum ;)


internet mym kościołem, zegarek moim niebem, Doxa mą religią.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.