Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Grievous

Pierwszy zegarek: Timex vs Lorus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialbym prosic o porade w kwestii wyboru pierwszego zegarka. Zegarek mialby sie miescic w granicach 200-300 zl. Wiem ze to niewiele ale u studentow ciezko z kasa :D Przeczytalem juz poradnik dotyczacy zegarkow mieszcacych sie w tym przedziale, umieszczony na forum. Mialby to byc zegarek kwarcowy na skorzanym pasku. Nie ukrywam ze sugeruje sie przede wszystkim wygladem i mysle ze w tej kwestii poradze sobie z wyborem (chyba ze ktos ma jakies ciekawe propozycje to bede za nie wdzieczny). O zegarkach wiem jednak niewiele i nie wiem czy modele nad ktorymi sie zastanawiam nie beda po prostu wadliwe. W poradniku wyczytalem ze polecane firmy to: Timex, Citizen, Seiko, Casio oraz Orient. Wybralem wiec 2 modele, o ktorych porownanie bym prosil.

 

Timex T2E581

21njmli.jpg

 

Lorus RXH37HX9

2lbdyrk.jpg

 

Dodam ze duzo bardziej podoba mi sie pierwszy model. Gdyby ktos mial inne propozycje to prosze o ich zamieszczenie. Zeby przyblizyc moj gust dodam zdjecie zegarka, ktory bardzo w niego trafia. Po krotkiej lekturze forum postanowilem jednak nie zastanawiac sie nad wyborem Bisset'a.

 

2djbash.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa Lorusy i jestem z nich bardzo zadowolony. Timex to też chyba nie najgorszy wybór.

 

A nie myślałeś o jakimś automatycznym Seiko? Nie musiałbyś się martwić o wymianę bateryjki :)

 

W budżecie zmieściło by się na przykład coś takiego:

 

1093032825.jpg

 

post-25723-0-64062400-1331580271.jpg

 

post-25723-0-33242500-1331580273.jpg

 

post-25723-0-31276300-1331580281.jpg

 

W prawdzie są na bransoletach, ale dokupić do nich jakiś fajny pach to nic trudnego.

 

A jakbyś się jednak przekonał do bransolety to są jeszcze na przykład takie modele:

 

post-25723-0-92701900-1331580282.jpg

 

post-25723-0-72238800-1331580289.jpg

 

post-25723-0-92762300-1331580290.jpg


Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lorus ładny i zdecydowanie lepszy gatunkowo od pozostałych dwóch zaprezentowanych.


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wydaje mi się że Lorusy mają bardzo korzystny stosunek ceny do jakości...Za niewielkie w sumie pieniądze otrzymujemy całkiem ładny i porządnie wykonany zegareczek. A w dodatku to marka należąca do Seiko.


Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wyżej cenię Lorusa niż Timexa. Stosują więcej metalu, mniej plastiku i mają "doroślejsze" wzornictwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Lorus, ewentualnie jakaś piątka Seiko, np. z tych, które pokazał kolega bartek.siwiec - przedostatnia bardzo fajna. No chyba, że koniecznie ma być kwarc, to te piątki odpadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Lorus, ewentualnie jakaś piątka Seiko, np. z tych, które pokazał kolega bartek.siwiec - przedostatnia bardzo fajna. No chyba, że koniecznie ma być kwarc, to te piątki odpadają.

 

Weź też pod uwagę, że ten Lorus ma szafirowe szkiełko i naprawdę atrakcyjną cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Chyba faktycznie lepszym pomyslem bedzie kupno zegarka na bransolecie i ewentualne dokupienie paska. Modele Seiko bardzo przypadly mi do gustu. Szczegolnie pierwszy i przedostatni model. Dzis pochodzilem troche po sklepach i znalazlem tez kilka Lorusow na bransolecie. Jak juz cos wybiore to na pewno dam znac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.