Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wentiko

Prośba o identyfikację chronografu Heuera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem ostatnio takie cudo - chronograf Heuera ponoć z lat 40-tych. Mój zegarmistrz twierdzi, że to zegarek dla pilotów. Początkowo myślałem, że to "Flieger" produkowany przez Heuera dla Luftwaffe, ale odnalazłem zdjęcia tego modelu w internecie i wygląda on zupełnie inaczej niż mój... Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje dotyczące tego modelu i jego mechanizmu.post-31384-1277749082,61_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi bardzo interesujaco, ale musisz zamiescic zdjecia np. przez imageshack. Te, ktore zamiesciles nie otwieraja sie.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widać zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi bardzo interesujaco, ale musisz zamiescic zdjecia np. przez imageshack. Te, ktore zamiesciles nie otwieraja sie.

Nie bardzo mogę sobie poradzić z tymi zdjęciami. Na razie zamieszczam linka do aukcji, na której go kupiłem - tam można obejrzeć zdjęcia.

http://www.allegro.pl/item1057315246_niepowtarzalny_heuer_chronograph_polecam.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym tyle nie dał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladny zegarek.Mysle,ze zaplaciles za niego kwote adekwatna do jego wartosci.Jest inny niz dzisiejsze chronografy,chyba ciekawszy.Niech sie dobrze i dlugo nosi.


leszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladny zegarek ale co do 40tych to raczej malo prawdopodobne - stylistyka wskazuje na wczesne 50te - wartosc adekwatna do ceny jaka zaplaciles - serdeczne gratulacje:)

 

pozdrawiam

rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za informacje i miłe słowa. Pozdrawiam. Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.