Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomirek

WASZE ULUBIONE RUSKI, KTÓRE CZASAMI ZAKŁADACIE

Rekomendowane odpowiedzi

Poljot bardzo ładny, w dobrym stanie.

Pozdrawiam.

 

 

Ed.

 

To jeszcze pokaże swoją rakietę, którą dziś również cały dzień nosiłem. Już z bardziej dopasowanymi wskazówkami.

 

Ale do tej wersji "tarczy", ta sprężysta blaszka na kole pod wskazówkami jest zbędna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że nie jest to Poljot De Lux na 2209, tylko na Kirowie. Czyżby ten wzór koperty występował też w wersji złoconej?

Ten wzór koperty występuje przeważnie w wersji złoconej.A werk w tym zegarku  według mnie powinien być  24XX,,ale spotyka się tez w tych zegarkach werki typu 26XX..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wzór koperty występuje przeważnie w wersji złoconej......, ale spotyka się tez w tych zegarkach werki typu 26XX..

 A możesz to udowodnić? 

Ja spotkałem dokładnie tą kopertę ze skośnymi nóżkami w wersji tylko w chromie. Jeżeli nóżki są proste, to by się zgadzało, że raczej w wersji pozłacanej. 

Pisząc, że "na  Kirowie", miałem na myśli dokładnie werk 24XX. 

U "nas" (w naszym regionie - Szczecin... ) bynajmniej  tak się mówi.

Edytowane przez JaronC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam też 2 podobne, w 1 koperta taka sama, tarcza również tyle że z napisem Kirowskije, a wskazówki srebrne. W 2 Poljocie 16 kamieni, koperta jest złocona, ale nóżki są właśnie proste.

Edytowane przez mhu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam też 2 podobne, w 1 koperta taka sama, tarcza również tyle że z napisem Kirowskije, a wskazówki srebrne. W 2 Poljocie 16 kamieni, koperta jest złocona, ale nóżki są właśnie proste.

Zastanawiam się, czy w Twoim przypadku nie doszło przez pomyłkę do zamiany kopert :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. do tego w chromowanej kopercie, tarczy kirowskije i srebrnych wskazówkach jestem pewny, bo widziałem w katalogach. A w tym poljocie ze zdjęcia gdyby założyć srerbne wskazówki też zgadzałby się z katalogiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak... Do katalogu żadnego nie zaglądałem. Aż muszę sam sprawdzić, jakie mam wskazówki w swoich !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano na mojej ulicy Szturmanskie i enerdowski Trabant ,a wieczorem Lussac z werkiem Strely i auto gangsterow z Chicago na planie "Bordwalk Empire"

post-67292-0-88898200-1397262891_thumb.jpeg

post-67292-0-77298000-1397262935_thumb.jpeg

post-67292-0-60776700-1397262956_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano na mojej ulicy Szturmanskie i enerdowski Trabant ,a wieczorem Lussac z werkiem Strely i auto gangsterow z Chicago na planie "Bordwalk Empire"

 

Mieszkasz w studiu filmowym? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkasz w studiu filmowym? :D

Wszystko jasne, skąd ma tyle gadżetów !!! Jest rekwizytorem !!! :D :D :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkasz w studiu filmowym? :D

W pewnym sensie można tak przyjąć,Zabudowa w mojej okolicy została wpisana do National Historic Landmarks i wygląda tak jak na początku 20 wieku.W związku z tym pojawia się w wielu filmach.W Bordwalk Empire  większość epizodów z Chicago jest kręcona w moim sąsiedztwie,dlatego nie spotkałem nigdy Steva Buscemi,ale widziałem kilka razy Stephena Grahama,który gra Ala Capone....Ciekawy jestem czy w Polsce HBO pokazuje ten serial . a jeśli tak to który sezon?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dziś ten Poljot:

post-61474-0-84200900-1397576095_thumb.jpg


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pewnym sensie można tak przyjąć,Zabudowa w mojej okolicy została wpisana do National Historic Landmarks i wygląda tak jak na początku 20 wieku.W związku z tym pojawia się w wielu filmach.W Bordwalk Empire  większość epizodów z Chicago jest kręcona w moim sąsiedztwie,dlatego nie spotkałem nigdy Steva Buscemi,ale widziałem kilka razy Stephena Grahama,który gra Ala Capone....Ciekawy jestem czy w Polsce HBO pokazuje ten serial . a jeśli tak to który sezon?? 

W tej chwili oczekujemy w dalszym ciągu na sezon 5 :). Premiera ma być we wrześniu 2014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili oczekujemy w dalszym ciągu na sezon 5 :). Premiera ma być we wrześniu 2014

Sezon 5 ma być ostatnim sezonem BE.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ciągłej eksploatacji, świetnie się nosi z tym "ruskim" paskiem.

Wrzucisz fotki paska ? Kto szył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

203dd78225842cc8med.jpg

7815168ffad30da1med.jpg

746df7ab8c9aa1c0med.jpg

adaf85619f0b00b8med.jpg

chyba gorszych zdjęć nie robiłem.. ale lustro kobieta mi zabrała.. ;) paski kupcze, niestety nie skóra, w komandirze aby zrobiłem replike podkładki bo bardzo mi odpowiadają jak widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie skóra?!? Przecież jest napisane, że naturalnaja koża

Fajne! Nie dziwi, że odpowiadają. Widzę je pierwszy raz. Wyjatkowo pasują. Te "nasze" z epoki to... daj spokój... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.