Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomirek

WASZE ULUBIONE RUSKI, KTÓRE CZASAMI ZAKŁADACIE

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet do profesjonalnych nie porównuję ;)

Na zakończenie dodam, że... mi się podoba i to wystarczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz FinnBear, tylko mi chodziło o "naszych" z Forum ;) A zapewniam Cię, ze jako nieprofesjonalni to jednak trzymają poziom...

To wspaniale, że podoba się Tobie. "I o to zasadniczo chodzi", za Gregorianem. Bo przecie innym nie musi... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sam się nakręca na podkładzie ;)

 

Świetne są te poljoty, zazdroszczę. Jeszcze ten "śliwkowy" kolor tarczy :D


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, najzabawniejsze jest to, że pochodzę z nurtów gotyku, a kolekcjonowaniem zegarków zainteresowałem się przez  wtargnięcie w moje życie nurtu steampunkowego. I pasek bardzo mi się podoba.

Edytowane przez orcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Steampunk, to coś więcej, niż tylko założenie klasycznej rakietki w zlotych kolorkach, do zwykłego i raczej mało udanego paska. Wybaczcie,  że zadzieram z Wami, ale znając "rasowe" przykłady steampukowego hand made, ta propozycja powyżej ma się nijak do klimatu steamp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jakoś dużo mówi się w tym temacie o steampunku, więc zauważam iż moja rakieta bez tarczy jest bardziej steampunkowa niż pasek z dwoma nitami; a tu bardzo st.......owy zegarek, . Śliczny jest.:D .

 

http://ablogtowatch.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2012/12/RJ-Steampunk-Chrono-7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skombinuj Przemo jeszcze do swojej Rakiety porządny pasior w "tym" klimacie i z dumą chwal się chłopakom ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skombinuj Przemo jeszcze do swojej Rakiety porządny pasior w "tym" klimacie i z dumą chwal się chłopakom ;D

Może pokaz jakąś fotkę, lub link z takowym klimatycznych pasem?

 

Kiedyś nosilem swą zarię karcianą na 5cio cm., pasku wiazanym rzemieniem, lecz już śladu po nim nie ma.

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic na oku. Popytaj forumowych strapmakerów, czy mieliby jakiś pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie do strony gdzie to można kupić ;)

żeby to było takie proste, wszytkie jakie widziałem  na all są u mnie a kupowałem je z 3 lata tamu, ostatnio w sumie nie szukałem ich mocno, chociaż znalazłem jeden egzemplarz w kolorze szarym ale zastanawiam się czy sobie nie kupić;):P ceny wahały się między- 30-40zł..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kchrapek Dokładnie! ;)

 

JaronC Od czasów "Maszyny różnicowej" steampunk jest jednym z moich ulubionych gatunków.

Nie wiem czy zadzierasz dla draki czy z nudów, ale na wszelki wypadek wyjaśnię, że z tą stylizacją na steampunk to był żart. Dla śmiechu. Więcej luzu, bo na zawał zejdziesz.

Opinie o moim pasku już poznałem. A teraz proszę. Dość. Mój pasek, mój gust. Pax. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-64566-0-40440500-1398491427.jpg

Klasyka gatunku ... :P

 

Jeżeli chodzi o pasek na zamówienie, to znalazłem na alledrogo namiary do pani kaletnik z gdzieś z północno-wschodniej części mazur. Narysowałem na kartce projekt paska, wysłałem jej w mailu, po dwóch tygodniach paseczek był u mnie, za 60 zł razem z przesyłką :) Wszystko było zrobione dokładnie według mojego pomysłu.Można więc coś pokombinować w kwestii fajnego paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok FinnBear, by nie zaśmiecać tematu, wieszam broń  ;)

Skoro już się przyznajesz, że "...steampunk jest jednym z moich ulubionych gatunków.." to może miałbyś jeszcze inne przykłady "z gatunku"?

 

P.S. Dla mnie też...  mimo życiowego stażu   ;)

 

Dowaliłeś do pieca orcio  !!!!   :D :D :D

Edytowane przez JaronC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orcio i koniecznie podaj jaki tam jest mechanizm - to jakaś pasówka ?? mechaniczny czy kwarc ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to Raketa 3345.HA na 40 kamieniach :P

A tak dokładnie to zaszło małe nieporozumienie, chyba dlatego, że pisałem tego maila na bani (tak, tak, wiem, że to była 8 rano, ale jestem na szkoleniu i to dla tego). Ja to zdjęcie znalazłem kiedyś w intrenecie, tutaj wkleiłem je dla przykładu klasycznego steampunkowego zegarka, bo ten pokazany przez Enkila, to taki raczej lajtowy przykład.

Pasek robiłem na zamówienie (już dwa paski) ale raczej takich klasycznych, nawiązujących do Pilotów, bo chcę postawić na nogi dwa sturmańce.

Przepraszam za wynikłe zamieszanie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko - znalazłem twoje zdjęcie i wiele innych - jednym słowem lekki SZOK !!! nie wiedziałem że takie coś się nosi - szokujące ale ciekawe

Tutaj jest sporo tego   http://www.szokblog.pl/Zegarki-w-stylu-steampunk/Blog/1345251220908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.