Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomirek

WASZE ULUBIONE RUSKI, KTÓRE CZASAMI ZAKŁADACIE

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przyszły dziś testujemy  :)

Nie moja bajka ale spisują się zupełnie dobrze jak na zegarki który tyle lat przeglądu nie miały.

 

 

 

dziękuję Ender  :)

 

 

A to moja sztuka :)

post-31719-0-92281600-1412596528_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ktoś wnętrzności sprawdzał? bardzo sucho? można nosić ?

Nie otwierałem, ale jeśli wyznacznikiem jest dokładność chodu, to po całym dniu, ta jest bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie otwierałem, ale jeśli wyznacznikiem jest dokładność chodu, to po całym dniu, ta jest bardzo dobra.

Potwierdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dzień z Pobiedą:

post-61474-0-30711400-1412695626_thumb.jpg


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień z Pobiedą

Śliczna tarcza, nie łatwo o taki stan, gratuluję

U mnie blue jeans :D

post-68064-0-26478700-1412697435_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie otwierałem, ale jeśli wyznacznikiem jest dokładność chodu, to po całym dniu, ta jest bardzo dobra.

 

Ja również potwierdzam. Wszystkie moje sztuki trzymały czas jak głupie. Aż mi amfibia na ręku smutno cykała, że po tym całym czyszczeniu, smarowaniu i ustawianiu ze trzy tygodnie temu u zegarmistrza gubi po parę minut na dobę, a tu takie leżaki chodzą prawie jak kwarce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały

Mam też taką i jest bardzo fajna. Obecnie jedzie do mnie wersja z rzymskimi oznaczeniami :)

Slava arbuz - mam i ja ;)

post-35815-0-82980400-1412763607_thumb.jpg

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam też taką i jest bardzo fajna. Obecnie jedzie do mnie wersja z rzymskimi oznaczeniami :)

Slava arbuz - mam i ja ;)

[]

Gdy dojedzie to koniecznie się pochwal chętnie zobaczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wpadnie mi cos nowego to noszę jakiś czas i reguluję, teraz Rakietka z trochę zmęczoną kopertą, ale czytelna i ładnie chodzi... 

post-29239-0-66683800-1412793382_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) , przypadkowo wygrzebana wśród bibelotów w sklepie z antykami,,,,,nie mogłem sie oprzeć.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mst ta tarcza na żywo jest genialna, wiem co mówię bo wczoraj kupiłem :D dziś jest na takim parciaku jak u ciebie, tylko moja koperta jest z innej rakiety .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę taką kopertę. Na pewno występowała w innej (sprawdzałem w katalogach bo mam chromowaną) a jeżeli ta też  jest oryginalna rakietowa to jest to duża rzadkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koperta rakietowa ale tarcza niestety nie z tej koperty - co nie zmienia faktu że bardzo fajnie się komponuje :)

 

Edyta.

 

W takiej kopercie mam całkiem inną tarczę, a wiem, że zegarek jest oryginalny. Natomist zerknąłem do Krisa i on też ma w tej kopercie taką tarczę jak mst więc już mam wątpliwości co do mojego wpisu...

Edytowane przez yorki_man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta koperta jest zgodna z katalogami, mógłbyś ją pokazać dokładniej? Jestem ciekaw czy luneta jest zdejmowana czy nie, i jak wygląda mocowanie werku, i dekielek.

Ed

W uszach wygląda mi na 20 a nie 18?

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawna jest koperta taka jak u Nightdreama. Luneta jest zdejmowana, a w uszach ma 18 mm. Mam 4 takie egzemplarze. Już co prawda pokazywałem, ale w tych okolicznościach jeszcze raz :)

 

post-49869-0-50281900-1412840903_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że już to gdzieś widziałem :) , skoro luneta zdejmowana to werk umocowany jest bezpośrednio do koperty? bez żadnych pierścieni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że już to gdzieś widziałem :) , skoro luneta zdejmowana to werk umocowany jest bezpośrednio do koperty? bez żadnych pierścieni?

Dokładnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.