Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomirek

WASZE ULUBIONE RUSKI, KTÓRE CZASAMI ZAKŁADACIE

Rekomendowane odpowiedzi

To ulubiony rusek, którego czasem nie zakładam, ale nie dłużej niż na godz. (poza snem).

Darowany w Nowy Rok przez Misia Uszatka przybył koło połowy stycznia.

Opasiłem, nakręciłem, ustawiłem i zacząłem nosić. Ustawiony był na -10sek i w zasadzie do dziś niewiele się zmieniło. Od prawie miesiąca sikor  stale wskazuje ustawiony pierwotnie czas +/-5sek. Już nawet nie sprawdzam rano czy coś się zmieniło. Zakładam jak jakiego quartza i w drogę.

 

R8cdned.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOo... Dziś widzę same ładne klasyki :)

Ja złożyłem także klasyka, trochę mniej ładny, ale i tak cieszy. :)

515466b86e16371df435832d121c2380.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mniej ładny? Odjazdowy, a ta patyna na tarcz - palce lizać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek, który przyszedł z tuzinem innych złomów, brudny jak sto nieszczęść. Po odczyszczeniu oczom mym ukazała się niewytarta koperta i czyściutka tarcza. Do tego zegarek jest wybitnie punktualny. O dawnym nędznym stanie informują jedynie głębsze rysy na szkle...

20160225_111630_zpsuzk7d4pq.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek, który przyszedł z tuzinem innych złomów, brudny jak sto nieszczęść. Po odczyszczeniu oczom mym ukazała się niewytarta koperta i czyściutka tarcza. Do tego zegarek jest wybitnie punktualny. O dawnym nędznym stanie informują jedynie głębsze rysy na szkle...

 

 

Jaki masz do niej pasek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś jadę w trasę do Karpacza i biorę ze sobą trochę zegarkówwśród nich będzie świeżo co odebrany od zegarmistrza pierwszy poljot którego dostałem od kolegi Enkila, któremu bardzo dziękuję :)c03b61189f7c5af87c5ec34086fefe87.jpg

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna kompozycja. Co to za pasek?

 

Dzięki, lakierowany K.Reda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kochanieńki AVIATOR-ek :D noworus z Moscow Clasic, ale na poczciwej Mołni co tak ślicznie cyka ;)

post-46446-0-07448200-1456486469.jpgpost-46446-0-60240300-1456486504.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten Aviator to mi się podoba :). Ile ma w uszach? Luma porządnie świeci? Dekiel transparentny? Bo skoro mechanizm ciekawy to fajnie by było popatrzeć czasami ;). Jedynie koronka bardziej pilotowa by mi pasowała, ale tak to gratuluję. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki  :D  Dupkapost-46446-0-57257000-1456488804.jpg oczywiście przeszklona :D a koronka zakręcana jak w Kamandirach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.