Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomirek

WASZE ULUBIONE RUSKI, KTÓRE CZASAMI ZAKŁADACIE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Blunio

Co za podły człowiek

Ma jeszcze tę odrobinę przyzwoitości że nie twierdzi iż zegarki są z tektury :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma jeszcze tę odrobinę przyzwoitości że nie twierdzi iż zegarki są z tektury :(

 

albo dobrze opanował fotoszopa :) a tak na poważnie to zdjęcia kolegi wyglądają naprawdę znakomicie :) Jest to dobry sposób na prezentacje zegarków :) no i rozpoznawalne wszędzie :)

Edytowane przez Sebolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo dobrze opanował fotoszopa :) a tak na poważnie to zdjęcia kolegi wyglądają naprawdę znakomicie :) Jest to dobry sposób na prezentacje zegarków :) no i rozpoznawalne wszędzie :)

Muszę zmienić taktykę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co zmieniać? :) wyrabiasz markę i renomę :) a nie jakieś owłosione łapska pokazywać :)

Taki sobie wymyśliłem sposób

Dzięki Seba za słowa uznania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co zmieniać? :) wyrabiasz markę i renomę :) a nie jakieś owłosione łapska pokazywać :)

Coś czuję że to do mnie? :angry::D :D Co ja poradzę że mnie matka natura na zimę stworzyła i człowiek musi całe życie w "swetrze" chodzić :D :D

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra :)

Miłego łobuzie

 

 

Coś czuję że to do mnie? :angry::D :D Co ja poradzę że mnie matka natura na zimę stworzyła i człowiek musi całe życie w "swetrze" chodzić :D :D

 

miałem na mysli siebie bo mam też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna też muszę taką nówkę kupić.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zakup :).

 

Dziękuję.

 

Zastanawia mnie jedno 960SE pepsi był wyprodukowany w 900 egzemplarzach, a zielony w 800.  Wydawało mi się(gdzieś przeczytałem?), że te limitki są po 900szt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

 

Zastanawia mnie jedno 960SE pepsi był wyprodukowany w 900 egzemplarzach, a zielony w 800.  Wydawało mi się(gdzieś przeczytałem?), że te limitki są po 900szt. 

Były jeszcze wersje biała, granatowa i chyba czarna bez daty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, czarny był

Z tego co piszą na Meranomie wynika:

То, что планируется выпуск 900 штук каждого цвета (видел белый, черный, желтый, зеленый, синий и пепси), то есть в сумме 5400 шт? Или современных Нептунов будет всего 900 штук и двух крышек с одинаковым номером быть не может?

 

Czyli był jeszcze żółty, i niebieski/granatowy w odmianie bezel niebieski i pepsi. A co do ilości to:

Партия из 900 штук уже распродана.
Текущая партия будет сделана к количестве 800 штук.

 

Czyli sprzedają partiami 900szt wyprzedano, obecna partia 800szt na dzień dzisiejszy wyprzedana. Wersje z datą po 200sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

U meranoma modele, na które jest duże (czytaj: opłacalne dla niego) zapotrzebowanie po wyprzedaniu całej serii, są produkowane dodatkowo w mniejszych ilościach.

Niektóre nawet wielokrotnie w partiach po 100 - 200 - 300 sztuk dodatkowo w zależności od zapotrzebowania.

Dlatego przy każdym modelu, który jest niby "OUT OF STOCK" lub został przeniesiony do archiwum jest takie "Like - serduszko", które oznacza "ADD TO WISH LIST", dodatkowo możesz sobie ustawić powiadomienia o nowej dostępności danego modelu, ale tu trzeba się zarejestrować.

Meranom często wypuszcza reedycje danej serii ale to dla tych wszystkich, którzy wcześniej zadeklarowali chęć zakupu danego modelu.

Czasami zostaje kilka sztuk, bo ktoś zrezygnował albo nie reaguje na info-maile, i te zostają wypuszczone do oficjalnej sprzedaży. Znikają w ciągu kilku minut.

 

Tu jest cały temat Neptuna od momentu rozpoczęcia projektu w 2013 roku

http://forum.watch.ru/showthread.php?t=195593

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będę miał co czytać przez najbliższe wieczory :) dzięki za temat Neptuna.

Czytałem, że jeszcze w maju tego roku można było kupić Amfibię 30ATM (Ty ją chyba masz od Meranoma), tak profilaktycznie wrzuciłem do  wish list :) . Tak tez było z zielonym, bo z tej edycji 900szt nie złapałem się. I rzeczywiście przyszło powiadomienie, że zegarek jest w sprzedaży. 

 

Są modele o które ludzie w komentarzach pytają, no i chwała gościom z Meranoma, że reagują na takie prośby i puszczają do produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

...

Czytałem, że jeszcze w maju tego roku można było kupić Amfibię 30ATM (Ty ją chyba masz od Meranoma), tak profilaktycznie wrzuciłem do  wish list :) . ..

Nie mam, pośredniczyłem tylko w zakupie 2 sztuk limitek. I obie przeszły przez moje ręce. Miałem okazję dokładnie oglądnąć, sprawdzić, przymierzyć. Zayebisty zegarek :) No i limitki były w lepszej specyfikacji niż ta seria, która wyszła później w oficjalnej sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co będą wypuszczać w przyszłym roku, bo w tym raczej już nic ciekawego nie wymyślą. Pewnie zbliżają się do granicy 30tys swojej produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Zobaczymy co będą wypuszczać w przyszłym roku, bo w tym raczej już nic ciekawego nie wymyślą. Pewnie zbliżają się do granicy 30tys swojej produkcji.

Wg mnie jedyną granicą jest popyt. To już nie te czasy kiedy radziecki przemysł zegarkowy produkował po kilkanaście milionów zegarków rocznie.

Teraz jest podejście czysto biznesowe. Coś się sprzedaje to produkujemy. Nie mrozimy środków finansowych, W biznesie ma być ruch.

I to jest właściwe podejście. Nie mało, za drogo i czekamy aż ktoś to wykupi. Ale dużo (wg ilości zamówień) i w miarę tanio, bo przecież ceny są bardzo przystępne.

Limitka Amfibii 300 za o ile pamiętam 213$ to bardzo dobra cena za zegarek o takiej specyfikacji. Do teraz żałuję, że nie wziąłem dla siebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu jak wrzucili jakąś ilość Neptunów, to poleciały w 15 minut, półtora tygodnia temu wrzucili ok 500sztuk, w tej chwili jest dostępnych ok 170szt, w 4 wersjach. Ta polityka sprzedaży o której piszesz się sprawdza, ale jeszcze za tym muszą stać ludzie którzy zrobią te zegarki. Wygląda na to że mają odpowiednią siłę roboczą, czego nie ma Rakieta, ponoć 60-100 osób i stąd produkcja do 3000 sztuk rocznie-to manufaktura.

Edytowane przez timegoesby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.