Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomirek

WASZE ULUBIONE RUSKI, KTÓRE CZASAMI ZAKŁADACIE

Rekomendowane odpowiedzi

Przepiękna Rakieta Mercel :wub: Slava równie urodziwa. Ja dziś z Amfibią mam nadzieję, nie wzbudzającą złych emocji....

IMG-20190924-145150.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiękna Rakieta Mercel :wub: Slava równie urodziwa. Ja dziś z Amfibią mam nadzieję, nie wzbudzającą złych emocji....

 

Nie mam nic złego do powiedzenia

Ładna Amfibia

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza Pakema dziękuje za komplementy a oto dzisiejsza 157141aa8abae1bb6a001adf2a826cfe.jpg

 

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sygnał ustawiony na zakończenie zmiany ;-)

 

 

Jeeeezu jaki ja mam sentyment do tego zegarka

Handlem wymiennym za zegarek na wskazówki z wyświetlaczem marki sharp kupionym na bazarze wymieniłem... 97 rok siódma klasa podstawówki...

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejna Слава   :D  

 

post-72690-0-83931700-1569487852_thumb.jpg

Edytowane przez 88y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że to napisane Słaba. Jak słaba to nigdy takich zegarków nie kupowałem...tym sposobem nie mam ani sztuki...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba czytałeś temat od początku

Żebyś wiedział właśnie skończyłem!

Równo tydzień- dzień w dzień, po pracy a tej mam naprawdę sporo, jeszcze kobite w ciąży, która nie może nic a nic zrozumieć tego co robię... no bo do 1 w nocy potrafiłem siedzieć dzień w dzień...

Skąd się to wzięło?

Ano zegarkami interesuje się od dzieciaka, nie wiem ile lat miałem, jak widziałem pierwszy rozebrany na części, ale wkrótce potem znalazłem na strychu jakiś po wojku i sam wziąłem się za rzemiosło... bez skutku...

Pierwszego ruska zdobyłem, tak jak pisałem: gdzies tam droga wymienną... dopiero oglądając to forum odkryłem markę... sława budzik- poznałem po wyglądzie... tamta była w takim stanie, ze nie dało się odczytać, natomiast o dziwo, po regulacjach cyrklem między lekcjami chodziła punktualnie...

Obecnie szukam vintage, przeglądając różne omegi zenithy trafiłem tutaj

Nie jestem fanem rosyjskich zegarków, tak jak i kontekstu polityczno historycznego kiedy powstawały... a tutaj nagle utkwilem w między czasie kupując dwa ruski..

Panowie powiedzcie mi, jak to jest z ta jakością ruskich, bo nie są drogie, ale odnoszę wrażenie, oglądając stan tych tutaj na forum, ze lepsze od takich atlatickow...

Jak z punktualnością?

Przyznam, ze kupiłem sobie taki budzik jak miałem w podstawówce i starta z dolna sekunda

No coś pięknego te zegarki

 

Proszę o komentarz do jakości trwałości tego co jest wątkiem przewodnim w tym dziale

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez ml07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zegarmistrz jest po 70-ce. Dawno na emeryturze. Naprawiał wszystko. Patki, Schaffhauseny, Rakiety i Poljoty. Tam gdzie inni wysiadali to do dziś chłop daje radę. Najbardziej chwali Pobiedy za twardość użytych materiałów. Lubię te jego historie jak naprawiał zegarki ruskim pilotom którzy latali na lotnisku w Kamieniu Śląskim w latach 60-tych ubiegłego wieku. 

Edytowane przez Marqz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zegarmistrz jest po 70-ce. Dawno na emeryturze. Naprawiał wszystko. Patki, Schaffhauseny, Rakiety i Poljoty. Tam gdzie inni wysiadali to do dziś chłop daje radę. Najbardziej chwali Pobiedy za twardość użytych materiałów. Lubię te jego historie jak naprawiał zegarki ruskim pilotom którzy latali na lotnisku w Kamieniu Śląskim w latach 60-tych ubiegłego wieku.

Coś jest w tych starych zegarkach dodam niechętnie ruskich...

Może to wynika z sentymentu bo to były pierwsze mechaniki

 

Dziś dotarł do mnie

 

Właśnie założyłem

 

post-110561-1569612464,9008_thumb.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka by ta nasza historia nie była to one - Radzieckie Zegarki - są jej częścią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.