Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomirek

WASZE ULUBIONE RUSKI, KTÓRE CZASAMI ZAKŁADACIE

Rekomendowane odpowiedzi

Taka zwykła kosteczka :)

Francja elegancja :P

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeci dzień leje to i nic dziwnego, że kraby wyłażą

a ten krab, to gender jakiś? czy zanim się rozpadało, to się tak opalił?? :)

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

a ten krab, to gender jakiś? czy zanim się rozpadało, to się tak opalił?? :)

A ja nie wiem Panie.. przechodzi coś z jednego na drugi 5bcbff5f5654f14d259e766c32751db0.jpg

 

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mercel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ze mną niedoceniana na codzień ...2cab8895bcb9da0c82aa63e7c9bdec2f.jpg

 

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzydko-piękna i masz dwa w jednym :), jeden dylemat mniej. Mocowanie tej Pabiedki niebanalne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei nurtuje jakiej kosmicznej technologii użyli twórcy żeby tak cieniutko ociosać najprawdziwszy marmur? :P

Edytowane przez Odin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Nawet nie będę ściemniał że jestem oryginalny. Podpatrzyłem to na jednej stronie która sprzedawała sławę bordową. I tam był do wyboru pasek lub taka bransa mesh. Jak to zobaczyłem to zachorowałem na tą Slavę :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie ma co tłumaczyć :) raczej szacun żeś to wypatrzył i zastosował. Niektóre moje zegarki dopiero za 3 paskiem dają akuratną uciechę, jest fan :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to śpiewała madonna rwpg "dziś prawdziwych cyganów już nie ma" ;-). Pozostał smutek, żal i gruby poljot w 10 mikronach na złoconej bransolecie :-D

post-47952-0-30246100-1570169178_thumb.jpg

Edytowane przez Marqz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda ta Slava! Też muszę kupić taką bransoletę do swojej! Albo dwie, bo mam jeszcze grafitową... aha i perłową ^_^

 

A dziś taki nie do końca oryginalny Poljot. Mimo to bardzo go lubię  :) 

post-35535-0-39149100-1570172724_thumb.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deluksiak w chromie :) też sobie postanowiłem kupić cóś w chromie z czarną tarczą, trza się rozglądać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny negerek. Natomiast jedyny deluksiak który zagości na mym chudym nadgarstku to będzie kostka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deluksiak w chromie :) też sobie postanowiłem kupić cóś w chromie z czarną tarczą, trza się rozglądać :)

 

Mam go już parę lat i co uda mi się kupić jakąś pozłacaną kopertę to idzie do niego inna tarcza z werkiem. Może dlatego, że podoba mi się zestawienie: czarny cyferblat, złote indeksy i wskazówki z chromem ;)

 

Bardzo ładny negerek. Natomiast jedyny deluksiak który zagości na mym chudym nadgarstku to będzie kostka.

 

Dzięki. Mam kostkę De Luxe (w dodatku z pamiątkową dedykacją dla ministra) i muszę przyznać, że to piękny, acz niewielki zegarek.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam go już parę lat i co uda mi się kupić jakąś pozłacaną kopertę to idzie do niego inna tarcza z werkiem. Może dlatego, że podoba mi się zestawienie: czarny cyferblat, złote indeksy i wskazówki z chromem ;)

Dzięki. Mam kostkę De Luxe (w dodatku z pamiątkową dedykacją dla ministra) i muszę przyznać, że to piękny, acz niewielki zegarek.

 

 

Kończę Sławę kostkę z granatową tarczą taką jak ta bordowa, złote znaczniki godzin i złote wskazówki. Jest właśnie w chromowanej kopercie. Kończę też ori Rakietę kostkę, srebrna tarcza i złote wskazówki a koperta stal. To ładne połączenie moim zdaniem. Nie jest tak harcore'owo cygańsko jak w tamtej sławie i poljocie ;-)

 

Co do de luxe kostki to już miałem jednego na muszce ale gość chciał 325 zł za taki sobie stan. Nie doszliśmy do porozumienia.

Edytowane przez Marqz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Za 2 tygodnie jadę do majstra bo potrzebuje czasu na to. Ja będą to wrzucę fotki. Taką granatową Sławę widziałem tylko jedną w necie. Natomiast nie umiem dostać fioletowej. Mam taką ale tarcza katastrofa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.