Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomirek

WASZE ULUBIONE RUSKI, KTÓRE CZASAMI ZAKŁADACIE

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzę na kilka ostatnich postów i nie można odmówić urody i uroku radzieckim "bauhausowym" zegarkom. Ten design im naprawdę dobrze wychodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał:

Patrzę na kilka ostatnich postów i nie można odmówić urody i uroku radzieckim "bauhausowym" zegarkom. Ten design im naprawdę dobrze wychodził.

Nie ma "radzieckiego bauhausu". 😂 Jak myślisz, że jest inaczej to poszukaj wątku z dyskusją o tym u nas na forum. Działo się. Ps. A może oni nie wiedzieli, że to "bauhaus" i dlatego im to tak wychodziło? 😂😂😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, drobnypijaczek napisał:

Nie ma "radzieckiego bauhausu". 😂 Jak myślisz, że jest inaczej to poszukaj wątku z dyskusją o tym u nas na forum. Działo się.

 

Wiem. Już mi to kiedyś podrzuciłeś i czytałem. Z zapartym tchem i z wypiekami na twarzy. 😂

Dlatego teraz bauhaus był w cudzysłowie. Dla bezpieczeństwa możemy też jednak mówić o radzieckich zegarkach "w stylu minimalistycznym". 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Enkil od czego ta luneta? Wielka jakaś, zupełnie zmieniła styl zegarka.  Żeby nie było OT, u mnie do grona ulubionych wszedł ostatnio

 

IMG_3698.thumb.jpeg.f9023508aab6f6fcbdc1e7797d963391.jpeg

 

i zostanie na długo. Bardzo mi się podoba. A pomyśleć, że podchodziłem do jego zakupu jak do jeża...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, renqien napisał:

@Enkil od czego ta luneta? Wielka jakaś, zupełnie zmieniła styl zegarka.  Żeby nie było OT, u mnie do grona ulubionych wszedł ostatnio

 

 

 

i zostanie na długo. Bardzo mi się podoba. A pomyśleć, że podchodziłem do jego zakupu jak do jeża...

A już miałem nadzieję ze mi odsprzedasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tu na forum, nie pamiętam od kogo, ale transakcja była udana. 

Co do pobiedy 250lat Leningrada, to jest też wersja "lustrzana" koń w drugą stronę. Gdzieś widziałem obie wersje, chyba na ruskiej stronie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co to spać kiedy taka piękna noc...😁

Polecam Wam książkę jak na zdjęciu, dziadka Kirowskiego też polecam...

Dzień dobry wszystkim i udanej soboty

IMG_20200912_011611.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Classica...

 

19AABC22-ECAD-4EDF-89D6-C81783556FEA.thumb.jpeg.e8e4b91a2bdedc7ffb8a8b462250febf.jpeg

 

Patrząc na to, ile dostałem za ledwie kilka stówek - nie wierzę, ze tak długo zwlekałem z zakupem ;)

 

jeszcze pochwalę się innym (i wcale nie zegarkowym) nabytkiem..

 

5766AE08-5E16-47B0-B087-659AF23393BC.thumb.jpeg.eab464b380aee1d7f0ade9c7923ff52b.jpeg

 

księga pamiątkowa Imperatora Aleksandra III...

 

8F560335-49C6-499B-A95B-3C9F8F1802BB.thumb.jpeg.3a7f08e13d4c0f638417eed028aeb95a.jpeg

 

6B247F89-1C80-417E-9EF2-C2BA763B6FDF.thumb.jpeg.80086f1497087cb2ceb46dd7614f7b5f.jpeg

 

Cudo do kolekcji :)

 

20802A01-18E1-45D2-8CC9-AECDD1BBE777.thumb.jpeg.6f7ed378c510476eaa65d113f46cefee.jpeg

 

1A40529D-C317-4AA0-B9C8-F1387AE99573.thumb.jpeg.6e5dc4c323bb135eeb7eb5fc5b113432.jpeg

 

zawsze trochę radości :D


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Vostok, tylko szkoda, że odeszli od tradycyjnych wskazówek. Gdyby zostawili takie:

 

1944894267_Zrzutekranu2020-09-12o12_39_39.png.86d1ce45aff363f9963170b1378407e8.png

 

byłoby bardziej "vostokowo" ;) ...a kniga pierwyj sort! W kontekście Twoich zegarków, cudo.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paski i szachownica, lubię ten fioletowy kolor tarczy.

 

1367cc7a6c77de4f.jpg

 

Ps. daty już nie przestawiam od dawna, szkoda czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Topaz napisał:

Paski i szachownica, lubię ten fioletowy kolor tarczy.

 

 

 

Ps. daty już nie przestawiam od dawna, szkoda czasu :)

Nie wiedziałem, że były z czerwoną szachownicą. Jak by Ci się znudził to chętnie odkupię. Pamiętaj o mnie 

51 minut temu, Brat Pit napisał:

 

Brat czym ty jedziesz? To jest dostawczak jakiś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny Poljot 55G - parę dni temu widziałem w tramwaju kobitkę 60+ z identycznym na prawym nadgarstku (zauważyłem go od razu po wejściu) ;)

 

A mnie dziś bardzo dzielnie towarzyszyła ponad sześćdziesięcioletnia Kama ^_^

IMG_20200914_184446.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście!

P.S. Po Twoim pytaniu wnioskuję, że nie jestem sam. Ufff... :D


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że nie! Ja jeszcze zagaduję tych którzy mają coś ciekawego na ręce. I okazuje się, że zagadani ludzie jednak mają jednak chęć do pogadania. 

Edytowane przez drobnypijaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta dzisiejsza młodzież... kiedyś to nadgarstek był ostatnią częścią ciała, na którą się zwracało uwagę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.