Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomirek

WASZE ULUBIONE RUSKI, KTÓRE CZASAMI ZAKŁADACIE

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Mislavo napisał(-a):

Się podłączę:)20210426_132322~2.jpg

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

Pamiętam, jak byłem w 1.klasie i zimowym wieczorem (nauka wtedy była na dwie zmiany) przyszedł po mnie ojciec do szkoły. Coś tam zaczął mówić która godzina i w efekcie pokazał podobnego Kirowskiego. Potem ja go trochę nosiłem, potem On do samego końca. Mam tego Kirowskiego u siebie w pudle. Powycierany, ale na chodzie. Ojciec wtedy tłumaczył że to zegarek robiony na szwajcarskich częściach, wiec taki dobry. To fakt, dużo przeszedł i wciąż się trzyma ....

A zegarek @Sanik dzisiaj nie do przebicia :wub:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że masz takie wspomnienia. Jeżeli koperta sterana, to zmienić kopertę na bliską ideału, werk przesmarować i zegarek na łapę. Najlepsza pamiątka jaka może być po ojcu😊.

Tak trochę z innej baczki, ale gdy od czasu do czasu ktoś ogląda te moje zegarki, to przy tych kirowskich często jest taka uwaga" A mówiłeś, że zbierasz tylko stare zegarki, gdzie to można kupić?". Ludziom się nie chce wierzyć, że te zegarki mają po 60 lat. Design mają ponadczasowy.


/iloveussrwatches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie taki elegant 😊

 

Remipost-109848-0-28617500-1563356786_thumb.jpg

Edytowane przez Remi124

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Dzisiaj taki radziecki towarzysz:

Jak w sam raz do marynarki i koszuli 😎


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak w sam raz do marynarki i koszuli

Zgadza się. Nieduży i płaski, świetnie się sprawdza pod mankietem. Gdyby de luxy z tamtych lat miały logo Longines albo Omega, to byłby światowe klasyki na wieki - jak Max Bill od Junghansa.
Ale cieszmy się, że to „tylko” Poljoty, bo dzięki temu piękny, wiekowy i elegancki zegarek możemy mieć za kilkaset złotych a nie za kilka tysięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):


Zgadza się. Nieduży i płaski, świetnie się sprawdza pod mankietem. Gdyby de luxy z tamtych lat miały logo Longines albo Omega, to byłby światowe klasyki na wieki - jak Max Bill od Junghansa.
Ale cieszmy się, że to „tylko” Poljoty, bo dzięki temu piękny, wiekowy i elegancki zegarek możemy mieć za kilkaset złotych a nie za kilka tysięcy. emoji3.png

Kilka takich oldtimerów gości w moich skrzyneczkach.
Ale na ręce najcześciej Omega AT - sorry Winetou 🤪


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z ulubionych 😀

IMG_20210505_151856.jpg


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrana w poniedziałek od zegarmistrza i od tej pory na nadgarstku :)

IMG_20210512_133114.jpg


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilot IMG_20210514_102036.jpg

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Walter_87 napisał(-a):

:)

IMG_20210512_192543.jpg


Ponadczasowa elegancja :wub:

Prawdę powiedziawszy, ta współczesna diverowo - chronografowa maniera staje się monotonna i nużąca :wacko:

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus za jerzyka Jurka 👍


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.