Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomirek

WASZE ULUBIONE RUSKI, KTÓRE CZASAMI ZAKŁADACIE

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Może ruskich nie noszę ale używam 

20221015_182800.jpg

Dosłownie kosmiczny zestaw 😍🤑


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu słabo widać, ale stan prawie jak nowy, tarcza lekko kremowa, sekundnik czerwona anoda.

Będzie noszony 😉

20221016_125246.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem go kiedyś w drodze zamiany. Szukam do niego lepszej tarczy i sekundnika. Wskazówkę minutową już mam. Serducho po serwisie na dokładnym chodzie. Mimo wszystko cieszy i budzi zainteresowanie.

20221017_112841.jpg

Edytowane przez rurov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, renqien napisał(-a):

Dziś do mnie wrócił i od razu poszedł na łapę. Poljot 3017 na pierwszym jesiennym spacerze po wizycie u @kiniol Dzięki Krzysiek!

 

IMG_5998.thumb.JPG.b7fc1e494e188737a6175cd8845aa056.JPG

Śliczny 👍👍👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z musu powędrował na taki "przewlekany" pasek, bo teleskopy ma jakieś dziwne i nie mogę ich ściągnąć, a nie chcę porysować koperty:

 

IMG_6003.thumb.JPG.a8dfac6418e673d62ae552050f629b2a.JPG

 

Trochę rozmiar nie ten, ale na razie nie mam innych teleskopów, a te będą musiały być wycięte, bo inaczej ich nie zdejmę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeruje? Przerzuca ...? ;)

1 godzinę temu, renqien napisał(-a):

Dziś do mnie wrócił i od razu poszedł na łapę. Poljot 3017 na pierwszym jesiennym spacerze po wizycie u @kiniol Dzięki Krzysiek!

 

IMG_5998.thumb.JPG.b7fc1e494e188737a6175cd8845aa056.JPG

To była dla mnie przyjemność... :)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kiniol napisał(-a):

Zeruje? Przerzuca ...? ;)

To była dla mnie przyjemność... :)

 

Ja to się zawsze balem kupować te  zegarki i 3133 ze względu na serwis, naprawy i ewentualne komplikacje ...

Ostatnio mogłem  ten model kupić w ładnym stanie za 2000 zł ale ponownie odpuściłem... Pewnie zdanie dziwne ale nie jestem przekonany do tych zegarków.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kiniol napisał(-a):

Zeruje? Przerzuca ...? ;)

Chodzi jak burza! 

 

17 minut temu, art_69 napisał(-a):

 

Ja to się zawsze balem kupować te  zegarki i 3133 ze względu na serwis, naprawy i ewentualne komplikacje ...

Ostatnio mogłem  ten model kupić w ładnym stanie za 2000 zł ale ponownie odpuściłem... Pewnie zdanie dziwne ale nie jestem przekonany do tych zegarków.

To bardzo dobry werk, zwłaszcza te z początku produkcji. A serwis? To nie problem, trzeba tylko znać właściwych ludzi i mieć ich czym przekupić 😜 A tak serio? To zwykle zegarki zmęczone życiem, bo pamiętaj, że to były zegarki produkowane dla wojska i w większości pracowały w trudnych warunkach, bez serwisu, aż skonały. To, że do tej pory chodzą i da się je naprawić, to tylko świadczy, że są naprawdę dobre i wytrzymałe. Przecież to nawet nie próbowało być szczelne, a mimo to wiele z nich ocalało czystych i nieskorodowanych. Kwestia tylko, że mało jest na naszym podwórku mechaników potrafiących sobie z komplikacją chronografu poradzić i jak jeszcze część "zegarkową" są w stanie ożywić, to na uruchomieniu i regulacji części stopera rozkładają ręce. Ale uwierz mi, że jest mnóstwo werków chronografu dużo trudniejszych do naprawy i dużo gorzej pomyślanych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, renqien napisał(-a):

Chodzi jak burza! 

 

To bardzo dobry werk, zwłaszcza te z początku produkcji. A serwis? To nie problem, trzeba tylko znać właściwych ludzi i mieć ich czym przekupić 😜 A tak serio? To zwykle zegarki zmęczone życiem, bo pamiętaj, że to były zegarki produkowane dla wojska i w większości pracowały w trudnych warunkach, bez serwisu, aż skonały. To, że do tej pory chodzą i da się je naprawić, to tylko świadczy, że są naprawdę dobre i wytrzymałe. Przecież to nawet nie próbowało być szczelne, a mimo to wiele z nich ocalało czystych i nieskorodowanych. Kwestia tylko, że mało jest na naszym podwórku mechaników potrafiących sobie z komplikacją chronografu poradzić i jak jeszcze część "zegarkową" są w stanie ożywić, to na uruchomieniu i regulacji części stopera rozkładają ręce. Ale uwierz mi, że jest mnóstwo werków chronografu dużo trudniejszych do naprawy i dużo gorzej pomyślanych. 

Np. cholerny Pierce...😜 Ze swoimi zapinanym sprzęgłami "kłowymi"...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kiniol napisał(-a):

Np. cholerny Pierce...😜 Ze swoimi zapinanym sprzęgłami "kłowymi"...

Nawet nie chciałem wspominać, żeby Cię nie wkurzać :D chociaż korciło :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go zmogłem, ale podstawą jest nowa sprężyna...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.